Grožio ir aplinkos draugystė LOVE BEAUTY AND PLANET

Love Beauty and Planet kosmetika su rožėmis

„Jei mūsų kuriamas produktas neprisideda prie geresnio rytojaus mūsų planetoje, tada šiam produktui Love Beauty and Planet ne vieta“, sako prekinio ženklo atstovas. Ir šis sakinys idealiai atspindi įkūrėjų misiją.

Vis daugiau prekinių ženklų rimtai pradeda kreipti dėmesį ne tik į patį produktą, bet ir į tai, kaip jis veikia aplinką. Ne paslaptis, kad kosmetikos industrija po savęs palieka tikrai daug taršos. Vien buteliukams gaminti ir vėliau likęs plastikas sudaro kalnus šiukšlių. Dėl šios priežasties Love Beauty and Planet:

  • Produktų pakuotės pagamintos iš 100% perdirbtų medžiagų
  • Pakuotės ir toliau gali būti perdirbamos
  • Ingredientai surenkami iš vietinių ūkių taip stengiantis paremti mažuosius šeimų verslus
  • Nei vienas produktas nėra bandomas su gyvūnais ir puikiai tinka veganams
  • Kiekviena kolekcija papildyta ekologiškais ingredientai

Kalbant apie kolekcijas, tai jų yra kiekvienam skoniui. Nuo egzotiškų kokosų, kurie tikrai daug kam patinka, iki sodrių rytietiškų atspalvių.

Visgi klasika lieka klasika. Ir rožių žiedlapių aromatas džiugina bet kuriuo metų laiku.

 

Plaukai

Tobula kombinacija dažytų plaukų priežiūrai – Love Beauty and Planet Blooming Colour plaukų šampūnas, kondicionierius ir kaukė.

Kvapas gana intensyvus, bet tuo pat metu švelnus, šiltas ir visai nesinori, kad jam trukdytų kokios nors kitos naudojamos priemonės. Ši trijulė puikiai viena kitą papildo tiek aromato, tiek poveikio klausimu.

Ar tai būtų šampūnas + kondicionierius, ar šampūnas + kaukė, ar šampūnas + kondicionierius + kaukė. Mano patarimas geriausiam rezultatui – naudoti viską kartu. Kondicionierius puikiai paruošia plauką, jį suminkština ir saugo spalvą, o kaukė maksimaliai aprūpina naudingomis medžiagomis.

Vis gi jei reikėtų iš jų rinktis labiausiai patikusią priemonę, savo balsą atiduočiau plaukų kaukei. Tik dvi minutės, o poveikis... Be priekaištų.

Kūnas

Kaip ir plaukų priežiūroje, taip ir čia Bulgariškoji rožė taip sodriai išreikšta, kad net svaigina. Žinot tokias kūno prausiklių reklamas, kur prausiesi duše, užsimerki ir akimirksniu atsiduri kokioje nors egzotiškoje vietoje? Man taip yra su visa šia linija. Mintys nukeliauja tiesiai į rožyną. Tobula pasaka trumpam malonumui.

Taigi kas sudaro šią liniją: kūno prausiklis, šveitiklis, losjonas ir dezodorantas. Iki visiškos tobulybės mano skoniui dar trūksta skysto rankų muilo. Tada visi namai paskęstų rožių aromate.

 

Kūno prausiklis kremiškas ir labai švelnus. Dezodorantas be alkoholio, bet ilgai apsaugo nuo prakaito ir nemalonaus kvapo. Na o kūno šveitiklis mano mylimiausias iš visos šeimos. Su tokiom smulkiom granulėm, kad prausimasis šiek tiek primena smėliu masažuojamą kūną.  Be galo švelnu, kvapnu ir tiesiog malonu.

Mylėkime save ir kiekvieną dieną bent kiek prisidėkime prie gražesnės ir sveikesnės planetos. Ji to nusipelnė.

#SmallActsofLove

 

Viktė

plaukų kaukė veganiška kosmetika