HELEN SEWARD: daugiafunkcionalumas tavo plaukų priežiūroje

Šiais laikais visos norime geriausią rezultatą gauti per kaip įmanoma trumpesnį laiką. Jau esu kalbėjusi apie daugiafunkcines priemones dekoratyvinės kosmetikos pasaulyje, tad dabar laikas tai padaryti ir su plaukų priežiūra. HELEN SEWARD asortimente radau kaip tik tai, kas pravers kiekvienai.

Daugiafunkcinės priemonės skirtos tam, kad mums taupytų laiką ir atliktų kelis darbus vienu metu. Kaip tai daroma? Principas atrodo labai paprastas. Paimi kelis produktus, be kurių neįsivaizduoji savo priežiūros rutinos, ir juos sujungi. Skamba paprastai, bet toli gražu taip nėra. Nežinau, kokia yra jūsų patirtis bandant tokio tipo produktus, tačiau man jie kartais veikia tikra ne taip gerai, kaip kad veiktų, jei naudočiau kelias priemines atskirai.  Ir šiuo atžvilgiu likau tikrai maloniai nustebinta HELEN SEWARD purškiamos plaukų kaukės su arganų aliejumi.

HELEN SEWARD ARGAN SPRAY MASK

1-DSC_0186

Kuo ši priemonė tokia ypatinga? Pirmiausia tuo, kai tai ne 2, ne 3 ir net ne 5, o 10 viename. Gana drąsus pareiškimas ir tuoj žingsnis po žingsnio išsiaiškinsim, ką ši kaukė iš tiesų daro.

Purškiama kaukė yra iš ALCHEMY linijos, kurią sudaro produktai su argano aliejumi.  Ko gero net nereikia daug pasakoti apie jo naudą plaukams. Tai puikus pasirinkimas pažeistiems, silpniems, dažymų nualintiems ir tiesiog pavargusiems plaukams. Arganų aliejus užpildo plauką, jį minkština, palaipsniui atstato ir grąžina sveiką spindesį. Tai tikra gamtos dovana, kuri tinka bet kokio tipo plaukų savininkėms ir savininkams.

Štai, ką daro HELEN SEWARD Argan Spray Mask

  1. Atstato pažeistą plaukų struktūrą
  2. Puikiai padeda iššukuoti susivėlusius plaukus
  3. Puikiai tinka nepaklusniems plaukams
  4. Padeda apsaugoti plaukus nuo karščio
  5. Palengvina ir pagreitina šukuosenų formavimą
  6. Suteikia apimties ir šilko švelnumo
  7. Suteikia plaukams spindesio
  8. Padeda ilgiau išsilaikyti šukuoseną
  9. Sumažina plaukų galiukų skilinėjimą
  10. Apsaugo plaukus nuo senėjimo/ padeda išlaikyti intensyvesnę plaukų spalvą

2-DSC_0157

Kaukė yra tikrai gan tiršta ir jau per vos peršviečiamą buteliuką galima tai matyti. Išpurškus ant delno tekstūra tikrai primena įprastą plaukų kaukę, tik skirtumas tas, kad šios nuplauti nereikia. Ir tai vienas iš daugiafunkcinių produktų privalumų.

Kitas svarbus dalykas, kurio nereikėtų pamiršti, tai kad šią kaukę reikia purkšti ant drėgnų plaukų. Esam įpratusios, kad viskas, kas purškiama, paprastai tinka tiek ant ką tik išplautų, tiek ant sausų plaukų. Jei vis gi smalsu būtų pabandyti tai išmėginti,turiu perspėti: kaukė ant sausų plaukų pasiskirstys ne taip tolygiai ir vietoj minkštumo suteikimo gausite apsunkinimą.

1-DSC_0169

Ant drėgnų plaukų purškiamą kaukę labai paprasta ir lengva naudoti. Ant mano vidutinio ilgio plaukų užtenka 4-5  papurškimų. Lengvai paskirstai rankomis ir viskas. Nereikia laukti ar nuplauti. Gali iš karto keliauti prie džiovinimo ir formavimo. Pirmiausia, ko aš tikiuosi iš tokio tipo priemonių – kad jau drėgnus plaukus galėčiau nepešdama šukuoti. Ir ši kaukė man tikrai tai daryti leidžia gana neblogai. Plaukai tampa tikrai minkštesni ir lengviau sutvarkomi. Kitą malonų dalyką pajusite tada, jei plaukus ne tik paprastai džiovinsite, bet ir papildomai formuosite. Suformuotos garbanos ar atliktas tiesinimas pasiekiamas greičiau ir išlieka ilgiau. Ir didžiausias pliusas – ši kaukė iš karto apsaugo nuo žalingo karščio poveikio.

Beje, šią priemonę turėtų pamilti ir kiek ilgesnius plaukus turintys vyrai. Daug darbo nereikalaujanti kaukė gali tapti kaip tik tuo, kas padės suminkštinti plauką, bet tuo pat metu leis lengvu rankos judesiu suteikti formą.

Daugiafunkcionalumas yra tikras išsigelbėjimas nuolat skubančioms ir laiko neturinčioms. Kartais juk taip sunku atsikelti ta valanda anksčiau, kad galėtum tinkamai paruošti šukuoseną. O turint tinkamas priemones to visai ir nereikia.

alchemy arganų aliejus Helen Seward nenuplaunama plaukų kaukė plaukų kaukė purškima plaukų kaukė