Inovatyvi veido odos priežiūra su FOREO

Visos technologijos sparčiai juda į priekį, todėl visai nenuostabu, kad veido odos priežiūros industrija taip pat juda koja kojon su šiuolaikiniais išradimais. FOREO vieni iš jų. Nors veido valymo aparatai jau kaip ir maža naujiena, bet jie žengė dar toliau ir vien tuo neapsiriboja.

Nors patys FOREO grožio pasaulyje yra gal tik gerus pastaruosius 5 metus, tačiau jau spėjo labai stipriai išgarsėti. Jų kuriami aparatai yra mėgiami visame pasaulyje, o už pasiekimus dar kiekvienai metais yra apdovanojami įvairiuose konkursuose.

FOREO šeima

20181204_230545

FOREO gali pasiūlyti neabejotinai platų įvairių įnovatyvių aparatų asortimentą. Veido valymo aparatai, dantų šepetėliai, masažuokliai, o pastaruoju metu – ir aparatas veido kaukei. Pavadinimai ir veiklos sritys gana aiškios, nes jose galima surasti ir daug kitų gamintojų, tačiau FOREO veikimo principas visai kitoks.

Savo pirmąjį FOREO veido valymo aparatą (LUNA Mini 2) įsigijau prieš gerus metus. Ir kaži ar būčiau tai darius, jei ne pasitaikiusi proga sudalyvauti šio ženklo pristatyme, kur labai aiškiai pateikė, kaip aparatai veikia ir kokia jų nauda. Didžiausias skirtumas (pavyzdžiui nuo veido valymo aparatų su besisukančiu šepetėliu), kad FOREO veikia vibraciniais impulsais. Atrodytų, kuo čia gerai ta vibracija valymo procesui? Daugų daugiausiai atliekamas masažas. FOREO atstovė tada davė gerą palyginimą, kuris man iki šiol labai įstrigo. Ji tada sakė: „Įsivaizduokite lauke daužomą kilimą. Smūgio metu iš kilimo vidaus į paviršių išeina visi nešvarumai. Tuo pačiu principu veikia ir FOREO vibracija.“ Aišku, tai labai vaizdinga, bet iliustracija aiški: vibracija ne tik masažuoja, bet tuo metu iš odos iškelia susikaupusius nešvarumus, kurie pasilieka prausiklyje ir pašalinami vandeniu.

Taigi pranašumai tokie:

  • nepažeidžiama oda, nes aparatas labai švelnus
  • aparatai pagaminti iš silikono, todėl nesikaupia bakterijos (kas, beje, vyksta paprastuose šepetėliuose)
  • reikia labai retai krauti (nuo įsigijimo kroviau gal du kartus, o aparatą naudoju 2 kartus dienoje)
  • aparatuose integruotas laikmatis, kuris parodo, kada procedūra baigta
  • nereikia keisti galvučių
  • ant daugelio aparatų yra skirtingo storio šereliai, kurie skirti įvairaus užterštumo ir jautrumo veido zonoms valyti

FOREO naujienos: FOREO UFO ir FOREO FIFO

DSC_0767

Pastaruoju metu FOREO tapo dar šiuolaikiškesni ir savo veido aparatus pritaikė išmaniam gyvenimo ritmui. Su paskutinėmis dvejomis naujienomis vien aparato nebeužtenka. Joms naudoti reikia ir... telefono.

Įsigijus vieną ar kitą aparatą pirmiausia ką reikia padaryti, tai parsisiųsti FOREO programėlę. Ja naudotis tikrai labai paprasta. Pirmą kartą prisijungus reikia susikurti savo paskyrą. Vėliau naudojant kiekvienas žingsnis tiek parodomas paveikslėliais, tiek įgarsinamas žodžiu. Tiesa, viskas vyksta anglų kalba. Kaip ją pakeisti, aš neradau, bet ir nemokant kalbos iliustracijos tikrai labai informatyviai parodo, ką reikia daryti.

 

FOREO Fofo

Iš principo tai tas pats veido valymo aparatas, tik patobulintas pažangiais jutikliais. Jie nustato, kuriai veido zonai reikia didesnės ar mažesnės priežiūros. Apie visus privalumus galite pasiskaityti ČIA, o aš geriau papasakosiu apie patį veikimo principą.

DSC_0751

Kaip jau minėjau, reikia įsijungti tiek turimą prietaisą, tiek FOREO programėlę telefone. Jie susijungia per Bluetooth, todėl reikia įsitikinti, ar jis yra įjungtas. Toliau telieka sekti instrukcijas. Programėlė pasako (ir parodo), kiek laiko prie kurios veido zonos priliesti jutiklius. Gauti rezultatai išsisaugoja FOFO aparate ir jis pats nusprendžia, kiek laiko ir kokiu intensyvumu valyti kaktą, skruostus ar nosį. Prieš kiekvieną naudojimą galima vis iš naujo atlikti matavimus, taip kiekvienas valymas bus vis kitoks ir individualus.

Skirtumai nuo įprasto FOREO veido valymo aparato:

  • aparatas veikia su AAA baterijomis ir nėra įkraunamas laidu
  • integruoti jutikliai, kurie reaguoja į individualius odos poreikius

FOREO UFO

DSC_0808FOREO UFO yra visiška naujovė ir, bent jau man, neteko girdėti apie panašius atitikmenis kitų gamintojų asortimente. Tai aparatas, kuris skirtas specialių veido kaukių naudojimui ir jų aktyvinimui. Pilnus pristatymus galite rasti ČIA, nes aš vėl labiau norėčiau perteikti savo be galo įdomią patirtį.

FOREO UFO paskirtis – pakeisti lakštines veido kaukes ir visą procedūra atlikti per  90s., o ne 20-30min.

DSC_0814

Kaip ir su FOREO Fofo, taip ir čia pirmiausia reikia sujungti turimą aparatą su programėle. Sekantis žingsnis – naudojamos veido kaukės pasirinkimas. Nuskanavus turimos kaukės BAR kodą, aparatas atitinkamai parenka savo veikimo principą ir funkcijas. Nuo kiekvienos kaukės priklauso, kokia šviesa bus naudojama, oda bus šildoma ar šaldoma, parenkama vibracija.

DSC_0785

Pavyzdžiui aš pirmiausia bandžiau UFO Glow Addict veido kaukę. Nuskanavau jos kodą, išėmiau apskritimo formos produktą iš pakelio ir jį uždėjau nurodytoje aparato vietoje. Pluoštelis gerai prisitvirtina su nuimamu žiedu. Ir viskas, pricedūra prasideda. Iš pradžių pajutau, kaip aparatas šyla. Po kiek laiko įsijungė žalia LED šviesa, kuri lygina odos atspalvį. Dar po kelių sekundžių sekė vibracijos atsiradimas, kurios impulsai skatina kraujotaką. Kiekviena funkcija įsijungia viena paskui kitą ir taip palaipsniui yra pasisavinamos geriausios kaukės serume esančios savybės.

DSC_0820

DSC_0821

Geriausia tai, kad viso proceso metu programėlė pasakoja, kas šiuo metu vyksta ir kodėl vyksta. Tai labai informatyvus ir įdomus procesas, kuris, atrodo, baigiasi vos prasidėjęs.

DSC_0828

Kitas momentas. Jei naudojate lakštines kaukes, tikrai suprasite, apie ką kalbu. Kai tik ją ištrauki iš pakelio, audeklas net varva nuo serumo pertekliaus. Net ir išspaudus viską iš pakelio, po to pusvalandžio kaukė dar tikrai lieka gan šlapia. Dar bandai įtrinta kažką į veidą, bet trink netrinęs, serumo vis tiek lieka. Tik ne su FOREO UFO. Ant aparato uždėtas pluoštelis liko visiškai sausas. Ir jokio pertekliaus ant odos. Viskas tobulai įsigėrę. Pripažinsiu, kad toks poveikis fantastiškai nustebino.

Taip, FOREO aparatai yra didelė investicija. Bet investicija, kuri atsiperka savo ilgu tarnavimu ir nepriekaištingu poveikiu. Valymas efektyvus ir nežalojantis odos. Veido kaukės veikia geriau nei bet kada anksčiau. Tai lyg SPA procedūra ant vonios lentynėlės. Jei pradedu skaičiuoti, kiek kainuotų veido masažas, tinkamų produktų parinkimas ir termoterapija grožio salone, tai kelių tokių apsilankymų praleidimas ir jau galima pasilepinti UFO aparatu. Kurį namie naudosi nors ir kiekvieną dieną tikra ne vienerius metus.

Foreo foreo fofo foreo luna foreo ufo išmani odos priežiūra veido priežiūras aparatas veido valymo prietaisas