INTERNETO SENSACIJA TAPUSI JUODOJI KAUKĖ JAU IR DAYTOX ASORTIMENTE

Juodosios nulupamos kaukės jau kurį laiką yra visų dėmesio centre ir iš populiariausių kaukių tarpo nė neketina trauktis. Kas išdrįsta jas gamintis namų sąlygomis, kas, vis dėlto, labiau pasitiki kosmetikos gamintojų patirtimi ir šio produkto ieško parduotuvių lentynose. Sparčiai augant susidomėjimui aktyvuotosios anglies poveikiu, jos kaukę pagaliau radau ir DAYTOX asortimente. Įdomu, ar ji veikia?

Aktyvintos anglies paslaptys ir kuo ypatingos juodosios kaukės?

Pagrindinis bruožas – tai  medžiaga, iš kurios kaukė yra gaminama. Aktyvinta anglis jau seniai žinoma, kaip veiksminga priemonė organizmui valyti. Tikrai vadinamųjų „angliuku“ galėčiau rasti kiekvieno jūsų namuose, kurių turime visada, jei kartais apsinuodytume. Jis sutraukia kenksmingas medžiagas, taigi neretai aktyvintą anglį galima naudoti ir tada, kai tiesiog norime apvalyti organizmą.

Kosmetikoje aktyvinta anglis pradėta naudoti dėl tokios pat priežasties - valymo. Dantų higiena, kūno šveitikliai, net šampūnai ir, žinoma, veido kaukės. Vienas jų galima plauti, bet kitos, šiuo metu pačios populiariausios, nulupamos. Ši gerai valo odą, užterštas poras, dėl kurių atsiranda spuogai, bet nesausina. Tokie bendri dalykai sieja visas juodąsias kaukes, bet kodėl verta išbandyti DAYTOX?

DAYTOX PEEL-OFF MASK

DSC_0852

Nusprendus, kad norite išbandyti DAYTOX, ar bet kokią nulupamą kaukę, pirmiausia reikia odą tinkamai paruošti. Garai, karštas dušas ar palaikytas šiltas rankšluostis atvers poras ir jose susikaupusius nešvarumus pašalinsite kur kas lengviau.

Pasiruošusios? Tada gausiai tepkite kaukę ant veido labiausiai koncentruodami dėmesį T zonoje. Tepkite negailėdamos  ir siūlau tam naudoti šepetėlį. Aš naudoju seną makiažo pagrindo šepetėlį, kurio plokščia forma sudėti šereliai padeda kur kas tiksliau paskirstyti produktą.  Atliekate tai ir belieka laukti, kol kaukė visiškai išdžius.

DSC_0858

Tikriausiai matėte ne vieną video, kaip merginos užsitepa juodąją kaukę ir vėliau kentėdamos skausmą bando jas nulupti. Pirmiausia, ką galiu drąsiai pasakyti – DAYTOX kaukė nusiima gana lengvai ir neskausmingai. Ji šalina ant odos esančius nešvarumus, bet neatlieka depiliacijos tuo pat metu.

Kaukę patarčiau lupti nuo apačios į viršų, taip joje liks daugiau nešvarumų. Jei tinkamai paruošite odą, tai tikrai galėsite pastebėti nemažai ištrauktų inkštirų. Gal pašalina ir ne absoliučiai viską, bet kad sutraukia perteklinį sebumą, tai tikrai. Dar vienas labai patikęs dalykas – galimas dažnas naudojimas. Tai lyg prevencinė priemonė švariai odai palaikyti. Kaukė švelni, tad visai nebaisu tai kartoti ir kartoti.

DSC_0872

DAYTOX kaukėje veikia ne tik aktyvinta anglis, bet ir kitos medžiagos, kurios skatina detoksikacijos procesus. BioDtox stiprina odos apsauginį barjerą, vitaminas B5 veikia kaip antioksidantas, o kofeinas glotnina ir gaivina.

Rezultatas: lygi, švari, gaiviai atrodanti bet kokio tipo oda.

Beje, tai yra natūralus produktas, todėl net ir gamintojas perspėja, kad jis gali gana greitai sugesti. Naudokite kelis kartus per savaitę, o tarpuose tarp grožio procedūrų produktą laikykite šaltoje vietoje. Aš saviškę saugiai paslėpus šaldytuve. Norite naudoti? Panardinkite tūbelę į kašto vandens vonelę ir po kelių minučių galėsite leistis į detoksikacijos ir aktyvintos anglies teikiamų teigiamų savybių paieškas.

aktyvinta anglis Daytox juodiji kaukė nulupama veido kaukė peel-off poros porų valymas