Juodosios rožės galia grožiui ir jausmui

Rožės – vienos gražiausių ir kvapniausių gėlių pasaulyje. Jų aromatu ir pritrenkiančia išvaizda žavisi tiek jaunas, tiek senas, tiek vyras, tiek moteris. Ji nesirenka – ji prikausto. Ir jei apžvelgtumėte visą rožių lauką, visos atrodytų vienodos, bet jei pažvelgsite iš arčiau – antros tokios pat nerasite.

Ne veltui SISLEY tokią didelę įtaką daro ši nepaprasta gėlė. Jos kvapas įkvepia kurti nepaprastus aromatus, o vidinės savybės – odos priežiūros priemones. D‘Ornano šeima dalinasi savo meile rožėms ir leidžia prisiliesti prie jų kuriamų grožio paslapčių. Viena šių nepaprastų gėlių – Juodoji rožė.

Black Rose linija yra iš ties nepaprasta. Jos kelias prasideda Pietų Prancūzijos laukuose, kuriuose yra specialiai SISLEY auginamos Juodosios rožės. Jos platus žiedas turi labai tamsius lapelius, kurių yra apie 40. Nepaisant nepaprasto kvapo ir žavinčio grožio, 2011 metais SISLEY pristatė savo pirmąjį Black Rose linijos produktą - Black Rose Cream Mask.

sisely1

Black Rose Cream Mask akimirksniu tapo vienu perkamiausių SISLEY odos priežiūrai siūlomo asortimento produktu. Kreminės tekstūros ir malonaus aromato produktas akimirksniu atgaivina odą, veikia kaip stiprus antioksidantas ir kovoja su raukšlelėmis.

sisely

2014-tais metais prie Black Rose Cream kaukės prisijungė sausas aliejus veidui - Black Rose Precious Face Oil. Įdomu tai, kad šis aliejus naudojamas kiek kitaip, nei įprasti aliejai. Black Rose Precious Face Oil paskirtis – paruošti odą kitiems priežiūros etapams. Tai individualus produktas, kurio lašas akimirksniu suteikia komforto jausmą, pamaitina odą ir užpildo tarpląstelinį sluoksnį. Būtent tai padidina odos pralaidumą, todėl visos, tiek paties aliejaus, tiek visų kitų vėliau naudojamų odos priežiūros  priemonių veikimas yra efektyvesnis.

2017-taisiais Black Rose linija dar labiau prasitęsia su Black Rose Skin Infusion Cream.

DSC_1099

Tai vienas tų produktų, kurį laikai rankose ir supranti, kad tai ypatinga. Labai sunkus indelis iš karto išduoda savo kokybę, o visas išorinis vaizdas ir liniją lydinti švytinti bordo spalva alsuoja prabangą.

Aromatas yra neatsiejama Black Rose produktų dalis. Kartą užuodę, daugiau niekada nesumaišysite jo su niekuo. Rožės kvapas pasiekia vos pravėrus dangtelį. Jis tikrai gana intensyvus, tad ,rožių mylėtojos, tai gali tapti nevystančia gėlių puokšte ant jūsų vonios lentynėlės.

DSC_1150

Tekstūra tiesiog unikali. Iš pradžių tai švelniai rožinės spalvos kremas. Palietęs odą ir masažuojamas į ją, kremas pradeda transformuotis į…vandenį. Labai skalsus produktas lengvu mostu paskirsto mažą lašą kremo po visą veidą.

Akimirksniu sudrėkinta ir atgaivinta oda. O kas geriausia, kad šis poveikis ilgalaikis ir kuo ilgiau naudoji, tuo gaivesnė, putlesnė ir skaistesnė oda atrodo. Vien ko vertas tas momentinis efektas. Tepama pudingą primenanti tekstūra virsta vandeniu, kurio lašelius net galima matyti ant odos.

sisely2

Sudėtyje yra suderintos net kelios rožės. Viena jų – kinrožė. Būtent ji padeda odai atrodyti tokiai gaiviai ir švytinčiai. Visa paslaptis glūdi jos gebėjime švelniai šveisti. Taip palaipsniui oda skaistėja ir yra apsaugoma nuo pageltimo.

Viso to rezultatas – gerai pailsėjusi ir sveika oda. Ji to nusipelnė. Mes to nusipelnėme!

Black Rose – kiekvienam odos tipui ir kiekvienam odos gyvenimo etapui

Kremą renkamės pagal savo odos tipą ir įvairius jos poreikius. Vienas neramina riebi ir problematiška , kitas sausa ir papilkėjusi oda, trečias pradeda kankinti raukšlelės. Black Rose linija neskirstoma pagal amžių. Ingredientai įsiskverbia taip giliai ir veikia labai efektyviai daug sričių.

Į Black Rose liniją pasinėrėme kartu su mama. Vienos oda kovoja su nuovargiu ir vis išlendančiais spuogeliais, kitos – papilkėjimu, elastingumo praradimu ir raukšlelėmis. Ir žinot ką, abi esame be galo patenkintos! Taip, tai investicija. Taip, tai labai prabangu. Ir taip, tai verta kiekvieno cento. Užtenka tos vienos pabandymo akimirkos ir suprasite, apie ką kalbu. Galima daug pasakoti ir dar daugiau rodyti, bet tas jausmas, aromatas ir poveikis tiesiog nepakartojimas.

Tai ne šiaip veido priežiūra. Tai Black Rose grožiui, juslei, emocijai.

aliejus veidui black rose Drėkinamasis kremas juodoji rožė Sisley vanduo veido kaukė Veido kremas