Kaip motyvuoti save lieknėjimo startui?

Sveika, gražuole! Ir tu nuo sausio 1-osios pasižadėjai sportuoti, sveikai maitintis ir lieknėti, nes tai patys populiariausi pažadai, dosniai dalijami Naujųjų išvakarėse. Per šventes leidai sau mėgautis gausybe patiekalų, o šiandien nebeįtelpi į mėgstamiausią suknelę ar numylėtus džinsus? O sporto klubą ar nekaloringų patiekalų ruošimą vis dar atidėlioji kitam pirmadieniui?

Jei vis dar trūksta motyvacijos, valios ar palaikymo, o pradėti gyventi sveikiau ir liekniau norisi, užsuk į www.nutriless.lt.

„Nutriless“ – tai moksliniais tyrimais pagrįstas lieknėjimo metodas, unikalus tuo, kad vartojant specialius produktus svoriui mažinti bei kontroliuoti, organizmas nealinamas. „Nutriless“ produktuose yra visos kasdien organizmui reikalingos maistinės medžiagos, tarp kurių daug baltymų, skaidulų, platus spektras vitaminų ir mineralų. Vadinasi, lieknėjantis žmogus gauna visas subalansuotas medžiagas, bet ne perteklines kalorijas.

baneris_1347x449_naujuMetu_02

„Nutriless“ yra populiariausias ir labiausiai vartotojų vertinamas prekės ženklas svoriui mažinti bei kontroliuoti Skandinavijoje. Didžiausias produktų įvertinimas – jau daugiau kaip 25-erius metus besitęsiantis žmonių pasitikėjimas ir pateisinti lūkesčiai. Būtent tiek laiko „Nutriless“ Skandinavijoje yra perkamiausi produktai svoriui kontroliuoti. Tai, jog šie produktai padeda saugiai ir efektyviai mažinti kūno svorį, patvirtino 22 mokslinės studijos, daugelis šių tyrimų buvo atliekami Švedijoje, Danijoje ir Norvegijoje.

Dabar beliko išsiaiškinti, koks tavo tikslas:

  • efektyviai numesti svorio
  • svorį stabilizuoti ir kontroliuoti.

Siekiant sveikai maitintis, labai svarbu valgyti 5 kartus per dieną – pusryčius, pietus, vakarienę ir du užkandžius.

Pirmuoju atveju „Nutriless“ produktais – sriubomis ir kokteiliais – keisk visą per dieną suvalgomą įprastinį maistą. Moterys turi valgyti 5, vyrai – 6 kartus per dieną, svarbu valgyti kas 3 valandas. Taip pat kasdien reikia išgerti bent 2 litrus vandens. Svoris kris riebalų, o ne raumenų masės sąskaita, nes organizmas gaus pakankamai baltymų, kurie reikalingi raumenų atsistatymui.

Jei svorį nori stabilizuoti ir kontroliuoti, gali rinktis iš viso „Nutriless“ produktų asortimento ir keisti jais 1-3 valgymus per dieną (iš 5 įprasų valgymų), taip sumažinant bendrą per parą su maistu gaunamų kalorijų kiekį.

BEAUTYLIFESTYLE_Beautyvisual_OutsideSport_SlimmingFirming_31122020_RGB

Jei pasiryžai keisti mitybą ir taip padailinti savo formas, pasiryžk keisti ir visą gyvenimo būdą. Jei ne iš karto, tai mažais žingsneliais judėk pilnavertiško ir subalansuoto savęs atradimo link. Aktyvi veikla, sportas, rėžimo laikymasis ir tinkama kūno priežiūra tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Įsiklausyk į savo kūną. Jis geriausiai jaučia, kada jam trūksta judėjimo, kada reikia atpalaiduoti raumenis, kada trūksta drėgmės ar pradeda mažėti odos stangrumas. Mūsų kūnas – mūsų namai, todėl prie tinkamo maisto būtina derinti visus poreikius tenkinančias odos priežiūros priemones.

Mes tikim - tu gali savo gyvenimą šiais metais pasukti sveikesnio ir protingesnio pasirinkimo keliu!

anticeliulitinės preimonės nutriless odos drėkinimas odos stangrinimas Sausa oda vseikas gyvenimo būdas