Kaip nepasiklysti dovanų sezono karštinėje?

Išrinkti dovaną gali būti tikras iššūkis. O išrinkti ją tinkamą... darbelis ne iš lengvųjų. Gal renki dovaną pačiam artimiausiam, o gal esi slaptas Kalėdų senelis kolegai. Jei atsidūrei aklavietėje, paruošiau kelis labai paprastus patarimus, kurie, tikiuosi, iš visų margų lentynų padės išrinkti tai, kas nepaliks abejingų.

Bet kokia dovana pirmiausia turi atspindėti tai, kad ji skirta būtent tam asmeniui. Taigi pats laikas skirti daugiau dėmesio žmogaus pomėgiams, stiliui ir kada nors išsakytus nors ir mažiausius norus. Taip parodysi, kad viską apgalvojai!

BEAUTYLIFESTYLE_BeautyVisual_GiftforCarlaRedDressandNails_PerfectPresentTreatMyself_30092020_RGB

Dovana aktyviam žmogui? Paruošk mini rinkinį su dušo žele, kūno dulksna, gaiviu aromatu ar bet kuo kitu, kas galėtų praversti po vakaro sporto klube. Atrodo banalu? Sukurk visą rinkinį su kosmetine, švelniu rankšluoščiu ir visapusiška odos priežiūros rutina. O gal žinai, su kokiu aromatu tas žmogus niekada nesiskiria? Priderink prie jo parfumuotą kūno losjoną ir prausiklį. Taip ne tik parodysi, kaip gerai pažįsti žmogų, bet ir tikrai nudžiuginsi.

Dovana grožio ir stiliaus gerbėjai/ui? Niekada neprašausi išrinkusi rankų darbo aksesuarą, lūpdažį ir paruošusi odos priežiūros rinkinį. Net ir kelių veido kaukių, aromatinių žvakių ir vonios putų rinkinys paliks neišdildomą įspūdį. Šventinis sezonas ypatingas ir tuo, kad dabar yra labai plati jau paruoštų dekoratyvinės kosmetikos rinkinių pasiūla. Blizgūs, ryškūs, kvepiantys ir labai stilingi.

BEAUTYLIFESTYLE_BeautyVisual_FrozenGlam_MakeupLook_Lipgloss_Xmas_30082020_RGB

Dovana labai artimam žmogui? Ko gero viena asmeniškiausių dovanų – kvepalai. Renkant tokią dovaną galima ir labai stipriai prašauti pro šalį, todėl reikia itin gerai pažinoti žmogų, jo skonį. Gal esi kada nugirdusi, kad yra konkretus aromatas, kurį tavo artimas tiesiog dievina. Gal ant jo lentynos stovi kaip tik besibaigiantis buteliukas. O jei ir ne, pats laikas pakviesti pasivaikščioti po parduotuves. Juk visai nesunku neparodant savo tikrųjų tikslų kartu pauostinėti įvairius aromatus. Įsivaizduok, kaip smagu po eglute rasti tai, ką kartu visai netyčia atradote.

Dovana nuolat skubančiai verslo moteriai? Kiekvieno mūsų draugų tarpe yra žmogus, kuris gyvena pagal griežtą grafiką, daug keliauja, o kiekviena laisva minutė yra suskaičiuota. Tokiam žmogui reikia kažko, kas atitiktų jo gyvenimo būdą. Pirmiausia reiktų pagalvoti apie veido kaukę, kuri padės atsikratyti streso požymių. Taip pat pasvarstykite apie ilgai išliekančią maskuojamąją priemonę, kuri padės atrodyti tiesiog nepriekaištingai visą darbo dieną. Na, o paskutiniam potėpiui puikiai tiks dvejopos paskirties priemonė skruostams ir lūpoms, kuri padės atnaujinti makiažą dienos bėgyje.

BEAUTYLIFESTYLE_Still_XMasTreewithGifts_PerfectPresentTreatBelovedOnes_30092020

Dovana kūrybingai asmenybei? Kūrybingam žmogui yra itin sudėtinga išrinkti tinkamą dovaną. Atrodo, kad jam bus sunku įtikti. Bet yra viena išeitis! Tiek dizaineriui, tiek rašytojui, tiek tiesiog meniškam žmogui puikiai tiks makiažo šepetėlių rinkinys. Kas gali būti geriau nei įrankis kurti? Tokią dovaną visada gali papildyti akių šešėlių palete, skaistalais ir priemone lūpoms. Taip kūrybiškumas galės veržtis pro kraštus tik išvyniojus dovaną.

pagr

Dovana gamta besirūpinčiai veganei  ar vaikų turinčiai mamai? Abi šias moteris sieja vienas dalykas – draugiškos sudėties produktai. Mamos rūpinasi aplink šurmuliuojančiais vaikais ir sau neturi nė minutės. Joms svarbu, kad naudojamos priemonės nebūtų žalingos ir, esant poreikiui, galėtų panaudoti ant jautrios vaiko odelės. Tam tikslui puikai tinka natūralios sudėties priemonės. Tiks ir mamai, ir tėčiu,i ir vaikams. Aliejus kūnui padės atsipalaiduoti. Kūno sviestas giliai sudrėkins itin sausas vietas. Na, o lūpų balzamas padės apsaugoti nuo šerpetojimo net ir žvarbiausią žiemą.

BEAUTYLIFESTYLE_BeautyVisual_ActionGiftUnpackingXMasTree_PerfectPresentTreatMyself_30092020_RGB

Prisiminkite, dovanos neprivalo būti brangios! Svarbiausia, kad jos atspindėtų skirtą dėmesį, laiką ir pastangas. Nustebtumėte, kaip kelios smulkmenos savomis rankomis supakuotoje dėžutėje gali nušviesti kito žmogaus veidą. O juk tokia ir yra esmė, ar ne? :)

BEAUTYLIFESTYLE_BeautyVisual_EmptyWishlistXmasTree_PerfectPresentTreatMyself_30092020_RGB

Taigi štai jums trumpas TO DO LIST

Tiksliai apsibrėžkite, kiek lėšų galite skirti.

Susikoncentruokite į žmogaus asmenybę, jo gyvenimo būdą ir pomėgius.

Skirkite dėmesio dovanų pakavimui ir jų pateikimui. Rankų šilumą suteiks dar daugiau žavesio.

 

Vis dar trūksta įkvėpimo? Pastaruoju metu įvairios parduotuvės siūlo šį darbą palengvinti. Ar jau buvote užsukę į DOVANŲ IDĖJŲ GIDĄ? Labai smagi pramoga net ir tada, jei tiesiog norite pasmalsauti. O veikia viskas labai paprastai! Išsirenki lytį, amžių, pažymi, kokie yra jūsų santykiai, kokia yra to žmogaus asmenybė, kokia proga ieškai dovanos ir viskas! Atsidaro sąrašas, tik spėk rinktis.

kaledines dovanos

Tegul dovanų rinkimas tampa ne pareiga, o malonia pramoga!

christmas Douglas Douglas Make Up douglas privee dovanų idėjų gidas kalėdinė dovana Kalėdos mari armlet