Karšta naujiena iš COLLISTAR: Sonic System masažuoklis veidui

Apie veido valymo aparatus esame girdėjusios visos. Didelė dalis be jų jau net neįsivaizduojame savo odos priežiūros rutinos. O kaip yra su veido masažuokliais arba aparatais, kurie skirti odos priežiūros priemonių įvedimui ir veiksmingesniam jų veikimui?

COLLISTAR Sonic System vienas labiausiai nustebinusių šių metų atradimų. Ar esate patyrusios tą jausmą, kai į rankas pakliūna toks geras produktas, kad net kyla klausimas „kur buvai visą mano gyvenimą?“. Šitas kompaktiškas ir kiek futuristiškai atrodantis aparačiukas būtent taip suveikė su manimi.

Aparato paskirtis ir veikimo principas

20181024_142243

Veikimas, atrodytų, yra labai paprastas. Aparatas įsijungia pats, kai tik galvutė paliečia odą. Įsijungia vibracija ir po truputį galima jausti kylančią šilumą. Būtent vibracijos ir šilumos kombinacija veikia odos mikrocirkuliaciją, atliekamas masažas ir termoteripija tuo pat metu.

Paskirtis – stimuliuoti, masažuoti problemines veido vietos, kovoti su raukšlėmis ir užkirsti kelią jų atsiradimui.

Masažuoklis sukurtas taip, kad lengvai susikoncentruotų į labai smulkias veido vietos: aplink akis, lūpas, kaktą.

Pirmas bandymas ir lūkesčių viršijimas

20181024_142306

Tiesą pasakius iš pat pradžių gana skeptiškai žiūrėjau į patį aparatą. Lengvas, mažas, plastmasinio korpuso ir neįprastos formos. Kadangi aparatas parduodamas tik rinkiniuose, jį pirmą kartą mėginau būtent su viduje buvusiais kitais COLLISTAR produktais -  Eye Contour Hyaluronic Acid + Peptides ir Collagen Cream Balm. Ir po pirmo panaudojimo būtent šioms dviems priemonėms skyriau visus laurus. Oda buvo tokia švelni ir atsigavusi, kokią jau seniai teko justi. Kitą dieną mėginau tik tas dvi priemones be masažuoklio. Ir žinot ką? Efektas buvo vis dar geras, bet kažko trūko. Ir tą akimirką leidausi į eksperimentus.

Didžiausias skirtumas nuo rekomendacijų yra tas, kad aš masažuoju visą veidą, o ne tik kai kurias jo sritis. Galiukui įkaitus aparatas kuriam laikui nustoja veikti, nes jam tiesiog reikia atvėsti. Palauki keliolika sekundžių (ar ilgiau) ir galima tęsti kitoje veido pusėje. Tai lyg dvi sesijos vietoj vienos. Toks yra mano pasirinkimas ir kiekviena pasirinksite tokį variantą, kokio odai labiausiai reikia.

20181024_142450

20181024_142423

Šį aparatą mėginau tikrai su ne vienu veido ir paakių kremu. Net ir patys mylimiausi jų įmasažuoti veikia daug geriau nei tiesiog užtepus. Skirtumas toks akivaizdus, kad net ir po kelių savaičių naudojimo kiekvieną dieną vis dar nustembu.

Teisybės dėlei norėčiau dar pakalbėti apie išmanųjį jutiklį. Toks jo dizainas yra tiek privalumas, tiek trūkumas tuo pat metu. Privalumas, nes nereikia žaisti su papildomais jungikliais ar mygtukais. Prilieti ir viskas. Trūkumas, nes naudojant ilgiau (kaip darau aš), yra sunku suprasti kur ta riba, kai nekenkiant aparatui vėl galima juo naudotis.

Dar keli pliusai

Aparatas veikia su baterija, kuri jau yra rinkinyje. Tai itin patogu keliaujant.

Aparatas mažas ir labai kompaktiškas, todėl telpa bet kurioje kosmetinėje.

Collistar sonic SONIC EYE&FACE SYSTEM tertoterapiją veido masažuoklis
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »