KINETICS – vasaros mada nagams

Stilinga! Kai pirmą sykį išvydau Kinetics nagų lakus, pirma mintis šovusi man į galvą: gražus dizainas, trendinės splavos ir visų aš jų noriu! Taip jau yra su manimi - iš pradžių pamatau pakuotės dizainą, tik tada susidomiu pačiu produktu.

Nežinau, kaip jums, mielosios, bet man vasarą važiuojant atostogauti vienas svarbiausių ir įkyriausių galvos skausmų tampa nagų klausimas. Ne tik jų spalva bet ir lako išliekamumas. Kai atostogauji, o galvoje vien tik vėjai švilpauja, prie jūros norisi būti ryškiai, atsipalaidavusiai ir nekvaršinti galvos, dėl nusilupusio nagų lako? Yra du sprendimai: arba mes galime pasidaryti gelinį nagų lakavimą ir paskui mėnesį „grožėtis“ ta pačia pabodusia nagų spalva, arba įsigyti Kinetics „Escape“ kolekcijos nagų laką. Ją sudaro iš viso 8 atspalviai ir tikrai visi tiesiog „šaukia“ - Vasara!!! Be abejonės rasite sau tinkamiausią atspalvį nuo svajingos nude iki ryškios tarsi „baseino“ spalvos.

Kinetics lakaiIMG_20170625_184939_742

Nagai atrodo tarsi atlikus gelinį lakavimą, iššsilaiko iki 10 dienų ir tam nereikia UV ar LED lempos. Tai tarsi visa laboratorija viename mažame stilingame buteliuke. Žinoma, jei norite, kad nagų lakas dar ilgiau ir tvirčiau išsilaikytų, rekomenduočiau naudoti ir viršutinį nagų lako sluoksnį „Top Coat“. Šnekant apie Kinetics nagų laką, man užteko 2-jų sluoksnių, konsistencija vidutinio tirštumo, lakuojasi be didelių problemų,  išdžiuvo per 10-15 minučių.  Jų kokybė nepriekaištinga ir pripažinta pasaulyje, kompanija visada siūlo novatoriškus sprendimus.

Tagi, jei leki atostogauti ir tavo lagaminai jau sukrauti, nepamiršk savo nagučių ir išbandyk Kinetics nagų laką iš „Escape“ kolekcijos ir tikrai nepasigailėsi. Juk mes visos norime atrodyti stilingos bei madingos kiekvieną atostogų dieną. Nežinau, kaip atrodys tau, bet šią vasarą tai mano „must have“ pirkinys.

IMG_20170625_185038_264IMG_20170625_190750_422

KINETICS – tai mada nagams! Įsigijus naują 2017m. vasaros/pavasario kolekciją „ESCAPE“ tik įsitikinau, kad ši kompanija įkvėpimo semiasi iš mados pasaulio ir koja kojon žengia su šios vasaros mados namų naujausiomis tendencijomis. Fendi, Prada, Valentino, Balenciaga, Chanel - tai tik keli žymūs vardai šią vasarą karaliaujantys ant pasaulio podiumo ir Kinetics nagų lakų buteliukuose.

gelinis lakas Kinetics nagų lakas