Kuo pastaraisiais metais džiugino BIOTHERM?

Pastarieji metai BIOTHERM buvo tikrai vaisingi. Nors tų naujienų naujienomis vadinti jau ir nelabai galima, nusprendžiau vis dėlto žvilgtelėti kiek atgal ir bendrai papasakoti, ką tokio nuostabaus ši kompanija sukūrė. O džiaugtis turės kuo tiek veido, tiek kūno oda.

Vasara kvepianti kūno priežiūra – BATH THERAPY

2-DSC_1372

Praeitą vasaros sezoną BIOTHERM pasitiko su kvapnia BATH THERAPY linija. Galima rinktis iš trijų skirtingų ir labai spalvingų kombinacijų:

 • Imbieras ir pipirmetė
 • Greipfrutas ir šalavijas
 • Uogos ir rozmarinas

Aišku, ryškiausiam efektui geriausia derinti to paties aromato kūno šveitiklį su kūno kremu, bet jei norisi įvairovės – eksperimentai puikiai tam tiks.

Pats kremas yra tikrai gana tirštas ir iš dalies net šiek tiek primena kūno sviestą. Nepaisant tikrai turtingos tekstūros, priemonė stebėtinai greitai įsigeria. Man labiausiai patikdavo jį naudoti po saulės vonių ar iš karto po dušo. Vasariška, kvapnu ir efektyvu.

Vis gi kūno šveitiklis mane sužavėjo dar labiau. Jame esančios granules tokios smulkios ir švelnios, kad produktą naudodavau vietoje kūno prausiklio. Oda akimirksniu atgaivinama, švelniai pamasažuojama, lygi ir iš karto kvepianti. Kaip tik tai, ko reikia bet kuriuos metų laiku.

Atgaiva net ir labai jautriai veido odai – LIFE PLANKTON

2-biotherm

Ne paslaptis, kad BIOTHERM įkvėpimo semiasi iš jūros ir joje slypinčių lobių. LIFE PLANKTON  ne išimtis. Pagrindinis ingredientas – planktonas. Šio mikroorganizmo gebėjimas nuolat atsinaujinti ir prisitaikyti  įkvėpė BIOTHERM biologus sukurti kai ką unikalaus, o odos priežiūros priemonėms suteikti nepakartojamų savybių:

 • Raminimas
 • Apsauga nuo taršos
 • Kova su dirginimu
 • Jautrumo požymių mažinimas
 • Drėkinimas

Dėl savo sudėties šie produktai tinka net ir labai jautriai odai. Nesvarbu, kokio tipo ar kokios būklės yra tavo oda. Tiek balzamas, tiek emulsija pagerina ne tik išvaizdą, bet ir suteikia akivaizdų komfortą.

Vienas didžiausių pliusų - Life Plankton Sensitive Balm dizainas. Visiškai uždaras indelis neturi absoliučiai jokio kontakto su oru. Priemonė taip pat neliečiama pirštais ir jai neperduodamos bakterijos. Taip yra dėl unikalaus paspaudžiamo dangtelio. Tai svarbu ne tik dėl elementarios higienos, bet ir dėl to, kad tiek deguonis, tiek ant pirštų esančios bakterijos  (o jų yra daug ir visada), užteršia priemonę ir pradeda ją keisti.

Brandi oda – jaunatviška oda su BLUE THERAPY RED ALGAE

1-0be2b57bc32cc2663b34905596be10d3

Dažnai galim išgirsti, kad jei oda nepradėjome rūpintis bent nuo 25-rių, tai atsiradus raukšlėms be skalpelio ar injekcijų jau nieko ir nepadarysim. Visos brandžiai odai skirtos priemonės pristabdo senėjimą, o ne atsuka laiką atgal. BIOTHERM bando laužyti šį nusistovėjusį standartą ir vėl pasitelkia jūros lobius. Šį kartą – raudonuosius dumblius.

Pagrindinės brandžios odos problemos:

 • Raukšlės
 • Stangrumo praradimas
 • Ovalo pasikeitimas
 • Papilkėjimas

Už odos stangrumą yra atsakingas kolagenas. BIOTHERM teigia, kad raudonieji dumbliai yra kaip tik tai, kas skatina jo atsistatymą odoje ir apsaugo dar esantį elastiną. Taip palaipsniui raukšlės tampa lygesnės, ovalas ryškesnis,  o oda elastingesnė.

Itin unikalus šios linijos produktas – veido kremas. Jis ypatingas ne tik jau išvardintomis savybėmis, bet ir savo spalva. Lengvai švytintis rausvumas akimirksniu atgyvina pavargusią ir pilką odą. Tai itin svarbu brandžiai odai, kai apart kosmetikos priemonių tokį efektą gana sunku išgauti. Dar daugiau - Blue Therapy Red Algae Uplift Cream yra be galo lengvas ir greitai įsigeriantis. Tobula efekto ir tekstūros kombinacija.

Akivaizdu, kad BIOTHERM nestovi vietoje ir savo patirtį vis perteikia naujais būdais. Daug produktų ir linijų jau galima vadinti klasika, prie kurios daugybė žmonių visame pasaulyje yra taip pripratę, kad nieko nesinori keisti. Vis dėlto manau, kad tobulumui nėra ribų, o BIOTHERM tikrai stipriai dirba su gamtos resursais ir efektyviu jų panaudojimu.

bath therapy Biotherm Blue Therapy brandžios odos priežiūra jautrios odos priežiūra jūros dumbliai odos priežiūroje life plankton red algae