Kuriame romantišką nuotaiką namuose

Kiekvienai įsimintinesnei progai reikia atitinkamai pasiruošti. Jei prieš Kalėdas puošiame eglutę ir gaminame įvairiausius patiekalus, prieš Velykas marginame kiaušinius, tai prieš Valentino dieną bandome sukurti kuo romantiškesnę aplinką tiek namuose, tiek savo širdyse.  Juk būtent nuotaika užtikrina, kad vakaras būtų nepamirštamas.

Su kokiais dalykais pirmiausia jums asocijuojasi Valentino diena? Kokios smulkmenos  šią dieną padeda padaryti tokia, apie kurią svajoja kiekviena mergina? Neabejoju, kad vieni jų – skanėstai ir malonūs kvapai. O jeigu jie galėtų lydėti tave visą dieną? Nuo rytinės vonios iki saldaus deserto vakare? Skonio pasaulio įkvėpta DOUGLAS LES DÉLICES tikrai kiekvienai padės susikurti tokią aplinką, kuri romantiškai nuteiks ne tik tave pačią, bet ir visus aplink esančius. Pritrūkai idėjų, kaip tai padaryti? Štai keli planai tau! Rinkis vieną iš keturių kvapų ir pradėkime ruoštis romantiškiausiai dienai metuose.

Planas A: trys skanūs žingsniai romantiško vakaro link

  • Skirk daugiau laiko vonios ritualams

DSC_0705

Niekas taip gerai nenuteikia ir neatpalaiduoja, kaip vonios ritualai. Pradėk nuo putų vonios, uždek kelias žvakes, užsidėk drėkinančią veido kaukę ir tiesiog mėgaukis akimirka. Sklindanti švelni šviesa ir erdvėje tvyrantis aromatas nuramins mintis, o šiltas vanduo su putomis atpalaiduos kūną.

Tiesa, nepamiršk muzikos! Mėgiama daina pakels nuotaiką ir suteiks jėgų. Dainuok kartu, o išlipusi iš vonios ir tęsdama ruošimąsi, išdrįsk pašokti. Būk energinga, linksma ir tiesiog džiaukis diena. Tai padidins endorfinų kiekį ir padės atsikratyti bet kokio jauduliuko, jei tokį jauti.

  • Pasirūpink, kad oda būtų neapsakomai švelni ir kvapni

DSC_0739

Atsipalaidavus vonioje, nuo odos reikia pašalinti visas negyvąsias ląsteles. Nušveista oda yra kur kas švelnesnė, sveikai švyti ir geriau pasisavina kitus odos priežiūros produktus. Nusiprausus, palepink save kūno pieneliu, o rankas – skaniai kvepiančiu kremu. Šią dieną tikrai rekomenduoju naudoti to paties aromato priežiūros priemones: vonios putas, dušo želę, kūno šveitiklį ir kitas drėkinančias priemones. Jos ne tik ant odos paliks malonų pojūtį, bet ir sustiprins ant kūno likusį aromatą.

DSC_0754

Nori dar daugiau patikusio kvapo? Tam puikiai tiks DOUGLAS LES DÉLICES kūno ir plaukų purškiklis. Poilsio metu vonioje ant odos likęs aromatas palaipsniui pradės blėsti, tad tai puikus būdas subtiliai jį palaikyti. Patikusį kvapą gali nešiotis kartu. Subtilu, švelnu ir labai skanu!

  • Užpildyk namus saldžia šiluma

DSC_0710

Kas kitas, jei ne žvakės gali sukurti jaukią ir romantišką aplinką namuose? DOUGLAS LES DÉLICES yra dar tuo žavus, kad kiekviena kvapų linija turi ir to paties aromato žvakes. Dabar įsivaizduok: tavo oda ir plaukai saldžiai ir subtiliai kvepia obuoliais ar karamele, o erdvėje tvyrantis kvapas tik dar labiau visa tai papildo. Aromatinės žvakės niekam ne naujiena, bet ar kada pagalvojai, kad jos gali tapti tavo kūno priežiūros dalimi?  Pabandyk ir nenusivilsi!

Planas B: nustebink saldžia romantika savo mylimąjį ar mylimąją

Valentine_Motiv5

Esate jau kurį laiką kartu ir nori savo vakarui suteikti dar daugiau ypatingo jausmo? Nustebink savo antrąją pusę mini SPA. Pripilk vonią vandens ir papildyk jį kvapniomis putomis. Ši pramoga leis be didelių pastangų sukurti mažą malonų stebuklą tiesiog namuose. Galite tuo mėgautis kartu arba, kol mylimasis ar mylimoji ilsisi vonioje, pagaminti jam skanią vakarienę ar saldų desertą. Toks išskirtinis dėmesys tikrai nudžiugins kiekvieną ir labiau patiks už bet kokią dovaną. Po malonios ir šiltos procedūros pats laikas jaukiai susiraityti ant lovos, mėgautis karštu šokoladu ir vienas kito dėmesiu. Nepamiršk aromatinių žvakių! Tai aplinkai suteiks dar daugiau jaukumo ir romantiškumo.

Kūno priežiūros priemonėmis galima ne tik pagerinti odos būklę, bet ir sukurti nuotaiką. Nepraleisk progos padaryti Valentino dieną tokia, kurios nesinorės pamiršti.

Su meile,

Viktė

Douglas kūno priežiūra Les Delices romantika valentines day valentino diena vonios ritualai