Laikas rinkti Kalėdines dovanas

Kalėdos puikus metas susikoncentruoti į tai, kas svarbiausia – brangiausius žmones. Artėjant šventiniam laikotarpiui pradedam galvoti, kaip galėtume juos nustebinti. Kas juos nudžiugintų. Gal dovana turėtų būti praktiška? Gal kas nors su simbolika ir labai asmeniška? O gal kas nors visiškai netikėta? Šie klausimai kartais gali tapti tikru galvosūkiu, tad siūlau kartu pasižvalgyti į DOUGLAS paruoštus pasiūlymus ir be streso užpildyti Kalėdų senelio maišą.

 

RINKINIAI

Dovanų rinkiniai yra vienas lengviausių būdų padaryti tikrai gerą staigmeną. Pirmiausia akį patraukia gražios, šventiškai pateiktos pakuotės. Vis gi daug svarbiau turinys, kuris visada kruopščiai apgalvotas ir visapusiškai išpildytas.Pasirinktus kvepalus dažniausiai papildo to paties aromato kūno priežiūros priemonės. Patikusį tušą lydi to paties prekinio ženklo akių pieštukas ar lūpų dažai, kurie padeda išbaigti kuriamą įvaizdį. Nusprendei padovanoti kūno kremą? Tikėtina, kad rinkinyje rasi derančią dušo želę ar kelias kitas vonios kambarį SPA centru paversiančias priemones.

 

Dar svarbu paminėti, kad rinkinius dažnai apsimoka rinktis ir finansine prasme. Kartais kaina yra išpūdingai žemesnė nei perkant kiekvieną rinkinyje esantį produktą atskirai. Taigi tikrai labai rekomenduoju užmesti akį į sutaupymo sumą. Kuo daugiau sutaupysi, tuo daugiau liks kitoms dovanoms ar sau :).

KVEPALAI

Kvepalai – klasikinė dovana. Jų tiesiog negali būti per daug. Tinkamai parinktas aromatas sukuria nuotaiką, papildo įvaizdį ir ilgainiui net tampa vizitine kortele. Tik svarbu nepamiršti – tokia dovana yra labai intymi ir į ją negalima pažvelgti atmestinai. Prieš perkant būtina įsitikinti, kad renkiesi iš dovanos gavėją žavinčių natų.

ODOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Odos priežiūros priemonės tiesiog privalo būti kokybiškos. Negalima ant savo odos tepti to, kuo nepasitikim. Jei artimasis skiria nepakankamai dėmesio savo odos priežiūrai, arba matai, kad naudojamos priemonės galėtų būti atidžiau parinktos – pats laikas įsikišti.

Gal būt nori mylimąjį informuoti, kad SPF apsauga reikalinga visais metų laikais ir po eglute padėsi būtent tokį kasdienį veido kremą. Gal būt žinai, kad mama yra itin taupi ir tą pačią priemonę naudoja tiek veidui, tiek paakiams. O gal matei, kaip draugė akimis blizgino į vitrinoje esančią veido kaukę. Tokios dovanos yra daug šiltesnės nei iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti. Nes taip dovanoji rūpestį.

PRABANGIOS STAIGMENOS

Pripažinkim, tikrai ne visi gali sau leisti pasilepinti prabangiomis odos priežiūros ar dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis. Jei žinai, kad tavo draugė jau ilgai svajoja apie CHANEL lūpų dažus, nišinius kvepalus ar seniai nori išmėginti LA MER serumą – dabar tinkamas metas pasižvalgyti šioje kategorijoje. Tik aišku, nereikia persistengti ir visas santaupas išleisti dovanoms. Kiekvienas euras turi būti atsakingai apgalvotas.

DOVANOS MAŽIAUSIEMS

Labiausiai Kalėdinių dovanų, be abejo, laukia mūsų mažiausieji. Nors parduotuvių lentynos tiesiog lūžta nuo vaikiškų prekių pasirinkimo, iš jų tinkamai išsirinkti irgi nemenkas iššūkis.

Filmukas Frozen turi tikrai milžinišką gerbėjų armiją. Neabejoju, kad juos visus nudžiugintų šios tematikos vaikiškos kosmetikos rinkinys. O gal namuose tenka pakovoti dėl dantukų priežiūros? Pabandyk po eglute paslėpti dantukų priežiūrai skirtą rinkinį. Ir vaikučiui smagu, kad puodelis, dantų šepetėlis bei dantų pasta papuošti vienodais veikėjais, o ir mamai ramu, kad visi šie daiktai pagaliau noriai naudojami pagal paskirtį.

NEPAMIRŠK KOLEGŲ

Kartais norisi nustebinti ne tik vieną kolegą, bet ir visą kolektyvą. Tam puikiausiai pasitarnaus tokios dovanos, kurios reikalingos kiekvieną dieną. DOUGLAS šiuo klausimu pasistengė ir specialiai sukomplektavo šventėmis kvepiančius rinkinius.

 

JEI TRŪKSTA IDĖJŲ

Be abejonių būna ir taip, kad tiesiog trūksta idėjų. „Jis turi viską"- girdėtas pasakymas? O kartais paprasčiausiai baisu prašauti pro šalį ir padovanoti tai, kas visai nereikalinga ar nepatinka. Tokiu atveju tobula išeitis - dovanų kortelės. Žmogus išsirinks tai, ko nori pats. Taigi nelieka rizikos suklysti.

O gal planuoji sveikinti makiažo fanę? Tada tikrai siūlau pagalvoti apie DOUGLAS MAKIAŽO MOKYKLĄ. Ten ne tik už registracijos sumą galima įsigyti norimų priemonių, bet ir išmokti, kaip teisingai jas naudoti.

 

Linkiu pajusti dovanų rinkimo džiaugsmą!

 

Su meile,

Viktė

kalėdinė dovana kalėdiniai žaisliukai Kalėdos Kalėdų makiažas