Laiminga oda – švytinti oda

Keičiasi makiažų, šukuosenų, aprangos tendencijos. Bet vienas dalykas niekada nesikeičia. Madingiausia oda – graži oda. Ji ligi, švari, švelni ir švytinti. Švytinti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Ir tai padaryti yra kur kas lengviau nei galėtum pagalvoti.

Šiuo metų laiku normalizuoti odos būklę gali būti tikrai rimtas iššūkis. Apie sausą odą visai neseniai jau kalbėjome, todėl išsprendus vieną problemą, galima odai suteikti šio to extra. O jos spindėjimas be didesnių pastangų gali parodyti, kad esi laiminga, sveika ir džiaugiesi gyvenimu.

PIRMAS žingsnis – valymas

BEAUTYLIFESTYLE_BEAUTYVISUAL_Smile_PowderAndWaterInFace_SkincareInnovations_30112020_RGB

Kiekvienas veiksmas turi įtakos odos išvaizdai, todėl visa priežiūra turi būti gerai ir atidžiai apgalvota. Veido valymas taip pat. Riebi oda pati iš savęs dienos eigoje pradeda švytėti, o visai kitai reikia padėti. Dėl šios priežasties reikėtų atsisakyti stiprių ir agresyvių prausiklių, kurie galėtų sausinti. Verčiau pasižvalgykite kreminių ar micelinių priemonių, kurios yra itin švelnios.

Pastebėjau, kad vis dar gana stipri tendencija naudoti vieną ir tą patį prausiklį tiek makiažo, tiek veido valymui. Šiuos du dalykus reiktų skirti. Veido prausikliai paprastai sako, kad valo ir makiažą, bet nereikėtų pamiršti, kad tai nėra jų pagrindinė paskirtis. Dėl to veidas nėra idealiai nuvalomas, ant jo odos ne tik lieka makiažo likučių, bet ir kaupiasi kiti nešvarumai. Prausti reikia vėl ir vėl, kol pasiekiamas norimas rezultatas.

Verta įsiminti: makiažo valiklis + veido prausiklis = iki tobulumo švari, bet nesudirginta oda

ANTRAS žingsnis – tonikas

BEAUTYLIFESTYLE_BeautyVisual_Skincare_Cottonpads_SkincareCleansing_30082020_RGB

Dar viena dažna odos priežiūros klaida – nežinojimas tikrosios veido toniko paskirties. Didelė dalis moterų jį vis dar priskiria prie veido valiklių ir naudoja nešvarumams šalinti. Iš tikrųjų jis skirtis atgaivinti odą, normalizuoti jos Ph ir paruošti odą kitam odos priežiūros žingsniui – drėkinimui. Man patinka apie šią priemonė galvoti, kaip apie tarpininką ar laidininką. Jis neutralizuoja galimą sudirgimą po valymo ir leidžia geriau įsigerti vėliau naudojamiems serumams ar/ir kremams.

Verta įsiminti: vaido toniką naudokite ant švarios, jau nuvalytos veido odos.

TREČIAS žingsnis – drėkinimas ir maitinimas

BEAUTYLIFESTYLE_Beautyvisual_ModelsHoldingProducts_SlimmingFirming_31122020_RGB

Drėkinti ar maitinti – štai kur klausimas. O reikia daryti abu. Kokiomis priemonėmis tai darysi, priklauso tik nuo pačios odos ir jos poreikio. Tinkamai parinkta priežiūra užtikrins komforto jausmą, sveiką išvaizdą ir natūralų švytėjimą. Apie kremus ir serumus žinome visos, bet jaučiu, kad dalis priemonių, kurios puikiai tinka norit odai suteikti švytėjimo, yra nepelnytai nuvertinamos. Tai aliejus ir gelinės tekstūros drėkikliai.

Aliejinio pagrindo priemonės akimirksniu odai suteikia švytėjimo. Jį galimą naudoti ant švarios odos arba net įlašinti į makiažo pagrindą ir taip jam suteikti papildomos gyvybės. Tik riebios ir mišrios odos savininkėms nereikėtų persistengti. Natūraliai išsiskiriantis sebumas susijungęs su užteptu aliejumi atrodys ne gaiviai ir švytinčiai, bet riebiai.

Apie gelį įprasta galvoti kaip apie prausiklį. Tačiau gelinės tekstūros drėkikliai puikiai padeda ištroškusiai oda. Tai lyg stiklinė vandens normaliai ir mišriai odai. Gaivu, lengva, bet labai veiksminga.

BEAUTYLIFESTYLE_BEAUTYVISUAL_BlueMask_Peace_Moistureweek_30112020_RGB

Verta įsiminti: veido kaukės yra neatsiejama tobulai švytinčios odos priežiūros dalis. Valančios, drėkinančios, maitinančios, stangrinančios, skaistinančios… Galima vardyti ir vardyti. Vos keli kartai per savaitę po keliolika minučių, o rezultatas neabejotinai geras.

KETVIRTAS žingsnis – tinkamas makiažas

BEAUTYLIFESTYLE_BEAUTYVISUAL_Kiss_MintNails_SkincarePerfectGlow_30112020_RGB

Dabar makiažo priemonėmis veidui suteikti švytėjimo tikrai nėra sunku. Šiam tikslui pasiekti puikiai tiks vandens pagrindo skysta pudra, maži perlų atspalvio akcentai po antakiu ir vidiniame akies kamputyje ir, žinoma, švytėjimo suteikiančios priemonės, geriau žinomi kaip highlighter’iai.  Jų tikslas sukurti drėgnumo efektą, todėl oda atrodo gyvesnė ir sveikesnė. Tik nereikia persistengti. Švytinčias priemones naudokite tik ant iškiliausių veido vietų: virš skruostikaulių, nosies briaunos, Kupidono lanko ir kaktos.

Verta įsiminti: norint natūralaus įvaizdžio, oda turi švytėti, o ne blizgėti. Mažiau yra daugiau!

PENKTAS žingsnis – juokas

BEAUTYLIFESTYLE_BeautyVisual_Skincare_MicellarWater_SkincareCleansing_30082020_RGB

Niekas taip gerai nesuteikia švytėjimo kaip juokas. Šypsena, natūraliai paraudę skruostukai ir spindinčios akys – štai ko iš tiesų reikia. Ir tai ne tuščios šnekos. Stresas daro įtaka kortizolio kaupimuisi, kuris išbalansuoja kitus hormonus, slopina kologeną ir vitaminą D. Visa tai greitai atsispindi ir veide. Žinau, lengviau pasakyti, nei padaryti, bet tikrai verta į gyvenimą žiūrėti kiek paprasčiau arba surasti tai, kas padeda atsipalaiduoti ir tiesiog nuoširdžiai nusišypsoti.

Verta įsiminti: gražiausi žmonės – laimingi žmonės!

Douglas drėkinantis veido kremas maitinantis veido kremas Sausa oda spindinti oda švytinti oda Veido aliejus Veido kremas veido odos priežiūra veido tonikas