Nepamiršk pasitikrinti savo el. pašto dėžutės! NAUJIENLAIŠKIO BONUS galioja tik iki pirmadienio!

Leisk GlamGlow pasirūpinti Tavo veido oda

Valymas, drėkinimas, stangrinimas, o nakčiai - maitinimas.

https://youtu.be/S5hDbs4g00w

Valomoji veido kaukė SuperMud

Ši valomoji veido kaukė yra skirta padėti kovoti su dažniausiomis riebios odos problemomis: išsiplėtusiomis ir užsiteršusiomis poromis, odos dėmelėmis, įaugusiais plaukeliais.

Kaukė yra itin stipraus poveikio. Ją užtepus (beje, tepasi labai lengvai) šiek tiek yra jaučiamas perštėjimas ir malonus vėsumas. Kaukei išdžiūvus jautėsi labai stiprus veido odos tempimas ir dilgčiojimas. Supratau - kaukę metas nuplauti.

Nuvalius veidą iš karto pamačiau rezultatus! Poros buvo išvalytos, o veido oda skaisti ir švari. Valomųjų kaukių esu išbandžiusi tikrai daug ir dar nei karto nemačiau tokių puikių rezultatų jau po vieno bandymo.

Po poros dienų kauke patepiau tik problemines veido vietas (spuogelius ir šašelius). Odos problemos išsisprendė žymiai greičiau (spuogeliai sumažėjo, šašeliai nudžiūvo ir nusilupo).

Tiesa, nenusimink, jeigu oda po šios kaukės bus kiek paraudusi - paraudimas dingsta pakankamai greitai.

Kadangi, kaip ir visos molio kaukės, SuperMud šiek tiek sausina veido odą, po procedūros patepk odą drėkinamuoju kremu.

Drėkinamoji veido kaukė ThirstyMud

Kaukė puikiai nuramina, drėkina, atkuria odos tekstūrą ir palaiko drėgmę.

Priemonę galima naudoti įvairiai:

  • Kaip kaukę, kurią reikia užtepti ant švarios ir sausos veido odos, palikti 10 – 20 minučių, o po to nuplauti arba nuvalyti servetėle;
  • Kaip naktinį drėkiklį: tiesiog užtepk ant švarios, sausos odos ir eik miegoti, o ryte oda bus sudrėkinta ir nuraminta;
  • Kaukė tau patiks ir tuo atveju, jeigu dažnai keliauji ir daug laiko praleidi lėktuvuose. Skrydžio pradžioje užtepk kaukę ir nuvalyk skrydžio pabaigoje. Oda bus apsaugota nuo drėgmės praradimo.

Kaukė, kuri maloniai kvepia cinamonu ir kokosais, per 20 minučių nuramino ir sudrėkino karštų rūgšties garų sudirgintą mano vyro odą. Tiesa, minėjo, jog jam jautėsi, kad kaukė šaldo ir dilgčioja. Bet taip buvo greičiausiai dėl to, kad oda prieš tai buvo tikrai labai smarkiai sudirginta. Aš, užtepusi kaukę ant savo veido, nejutau šaldymo ar dilgčiojimo. Po jos buvo labai malonu tepti veido serumą.

Stangrinamoji veido kaukė GravityMud

Prabangaus kvapo ir šilkinės tekstūros nulupamoji kaukė, kuri skaistina, stangrina ir švelnina veido odą.

Kaukės nederėtų tepti ant pažeistų veido vietų, kadangi priemonė tikrai tvritai pridžiūsta prie odos. O ją nulupusi paraudimus pastebėjau net ant sveikos veido odos. Tačiau šie paraudimai išnyko po 10-15 minučių. Labiausiai man patiko iš karto jaučiamas odos švelnumas. Jeigu nori gauti dar stipresnį patempimą, kaukę specialiu šepetėliu tepk į viršų nukreiptais judesiais.

Paskutine

NAUJIENA! Naktinis veido kremas Good In Bed

Nors teigiama, jog kremas yra skirtas sausai odai, jį pamėginusi jokiai sausos odos savininkei jo tikrai neatiduosiu! Jis suteikia skaistumo mano mišriai odai ir idealiai ją maitina. Manau, kad taip yra dėl to, jog į kremo sudėtį įeina veidą šveičiančios rūgštys, o jas mano veido oda labai myli. Būtent dėl šios priežasties, nors kremas yra naktinis, reikia nepamiršti apsaugos nuo saulės dienos metu visą laiką, kol kremą naudosi, ir dar savaitę po to.

Ši naktinė priemonė yra sodrios konsistencijos ir pakankamai tiršta, dėl to tikrai užteks ilgam.

O kur dar fantastiško dizaino indelis ir malonus, saldus kvapas.

Tad jeigu ieškai naktinio kremo ir nori išbandyti kažką naujo, pamėgink kremą Good In Bed.

glamglow glamglow kaukė goodinbed gravitymud naktinis kremas supermud thirstymud veido kaukė