TIK INTERNETE! Pirk už 39 € ir gauk dovaną - siurprizą su kodu: SIURPRIZAS

Blogas

GrožisRitual of Karma linija - dvelkianti aristokratiška ramybe

Neseniai akis užkliuvo už antraštės: „Kaip kvepia ramybė“? Neskaičiau toliau, bet užsigalvojau... O tikrai, kaip ta ramybė kvepia?  Kaip apskritai mus veikia kvapai ir kodėl juos mėgstame? Mūsų dienomis, kai gyvename dideliu tempu ir, regis, nebelieka laiko ir galimybių atsipalaiduoti, vis dažniau girdime žodį „aromaterapija“. Tai mokslas, kuris remdamasis senolių  išmintimi bei šiuolaikinio mokslo pasiekimais, terapines aromatinių aliejų savybes pasitelkia norint atpalaiduoti ar stimuliuoti kūną ir dvasią, įveikti negalavimus, pagerinti bendrą savijautą. Ir netikėti juo neįmanoma. Paskaičiuokim, kiek kvapnių produktų rikiuojasi mūsų kosmetikos lentynėlėje? 

GrožisKasdienė odos priežiūra su SEBAMED

SEBAMED rinkoje tikrai ne naujokai ir savo gerbėjų ratą užkariavo ne įmantriomis pakuotėmis ar niekur dar nematytomis produktų sudėtimis, o paprastumu ir efektyvumu. Kokis jų sėkmės paslaptis? Gamintojas pasirinko aiškią kryptį – palaikyti natūralią odos pH. Ir tai veikia.

Unikalūs produktaiEKSPERTO PASIRINKIMAS: SENSILIS stangrinamasis šerbetinis veido kremas

Naujienų apžvalgaVasariškai gaivus 5 minučių makiažas su ISADORA

Vasarą visai nesinori sunkaus makiažo. Jis turi būti lengvas, gaivus ir sukuriamas vos per kelias minutes. Ir aišku, geriausia, kai visos naudojamos priemonės telpa vienoje nedidelėje kosmetinėje, kurią patogu turėti visur, kur tik nuneš neprognozuojami šilti vasaros vakarai.

BlogasAVANT Quintessence - kvepia lyg antra oda

Yra toks kvepalų apibūdinimas: kvepia lyg antra oda...  kas tai?  Kvapą "uodžiame" nervinėmis ląstelėmis, o suvokiame galvos smegenimis. Kvapai sugeba  "ištraukti" emocijas... Net švelniausias aromatas gali kurti nuotaiką, todėl kartais mes jaučiamės patogiai dėvėdami švelnius, šiltus, subtilius aromatus, kad pažadinti teigiamas emocijas. Ir jaustis taip, lyg mus lydėtų subtilus, mūsų pačių skleidžiamas kvapas.

Naujienų apžvalgaSveika oda ir dailus įdegis – su COLLISTAR pagalba

PatarimaiSuper maistas iš egzotiškų kraštų

Reikia pripažinti, kad vasaros metu vaisiai dažnam iš mūsų tampa pagrindiniu skanėstu ir būdu pasilepinti. Jie ne tik puikiai atgaivina karštą vasaros dieną, suteikia mums energijos bei pakelia ūpą, bet ir yra be galo naudingi mūsų organizmui. Deja, dažnu atveju valgydami vaisius net nesusimąstome, kokią naudą iš jų gauname. Paprašėme savo draugų iš „Mangų mangas“, kurie yra bene skaniausių ir kokybiškiausių vaisių, pasiekiančių mūsų stalą, ekspertai Lietuvoje, pasidalinti su mumis savo žiniomis apie vaisių vertingąsias savybes bei jų super galias mūsų grožiui

PatarimaiSISLEY Black Rose linija - kokybė, efektyvumas, inovacija

Dirbu tokį darbą, kad pokalbiai apie grožį, odos priežiūrą ir kosmetikos priemones, neišsenka net pasibaigus darbo dienai ar savaitei

GrožisNORDIK - šiaurietiškų natūralių ir ekologiškų ingredientų prabanga

Dažnai girdžiu frazę: „noriu tik natūralios, ekologiškos kosmetikos“.  Labai gerbiu norą saugoti planetą ir tai daryti per save. Juk kiekvieno mūsų mažas žingsnelis- tai didelis rezultatas ateities kartoms! Ačiū Jums!

GrožisJOICO - džiaugsmo kupinoms sruogoms

Juk visi žinome tą sveikų, švelnių ir žvilgančių plaukų jausmą, kai šukuoji, lieti pirštais, jauti ant skruostų, pečių. Jei gatvėje su pavydu palydite nuostabių plaukų savininkes, jums verta paskaityti šį blog’ą ir galiausiai - išmėginti JOICO produktus

SIUPRIZAS