LUMENE Arctic Hydra Care - sausos ir dehidratuotos odos gelbėtoja!

Kai išėjus iš namų šaltą, darganotą žiemos rytą kepurės, šaliko, pirštinių ir šiltos striukės nebeužtenka, kad apsaugoti odą, tenka apsvarstyti naują odos priežiūros rutiną. Lumene - iš Suomijos kilęs prekinis ženklas, puikiai žinantis, kaip pasirūpinti oda sunkiausiomis ir šalčiausiomis žiemos dienomis. Jų įkvėpimu tapo moteris, kuri gyvena šiaurėje ir pastoviai patiria minusinę temperatūrą. Manau, vien dėl to galima pasikliauti šią kompaniją. Pačiai teko gyventi tris mėnesius Suomijoje, kur pastoviai pučia atšiaurūs vejai ir stingdo baisus šaltis. Dėl to, kai į rankas pakliuvo naujausia Lumene "Arctic hydra care" linija, neabejojau jos gydančiomis savybėmis.

Lumene "Arctic Hydra Care" liniją sudaro dieninis kremas, serumas, paakių ir lūpų odos kremai. Ji išskirtinė savo sudėtimi, joje yra raminamųjų šiaurės mėlynių, rapsų ir avižų aliejų bei drėgmę sulaikantis "Beta" kompleksas. Kitaip sakant, tai atkuria drėgmės lygį, saugo nuo išsausėjimo, mažina raudonį. Man visą laiką tempdavo odą, nesvarbu, ar aš namuose, ar lauke, manau, šis kremas bei serumas sumažino šį pojūtį.

FotoJet

Visos žinome, kad visų pirma reikia naudoti serumą, o tik tada drėkinantį kremą. Serumo konsistencija yra gana skysta, man net per skysta, ją sunku užtepti, bet užtat buteliukas turi dozatorių ir tai palengvina situaciją. Serume yra aliejų, dėl to tai atkuria drėgmės lygį, maloniai gaivina ir pašalina tempimo pojūtį.

Dieninis kremas "Artic hydra care" - mano mėgstamiausias. Kremo konsistencija tiršta, kaip gero riebaus kremo, bet greitai ir lengvai įsigeriančio į odą. Kvapo jokio nėra, pasitepus mano oda tampa lygi ir švelni. Be to, pasitepus kremu makiažo pagrindas dengiasi tobulai. Drėkinimas tikra intensyvus ir komfortas jaučiasi visą dieną. Tikrai įsigiję šį serumą su kremu neapsigausite, o padėsite savo odai.

serumas ir kremas

Aš turiu vieną problemą, visada pamirštu drėkinti savo paakių odą, o tai yra labai svarbi odos priežiūros dalis. Dabar, kai turiu Lumene "Arctic hydra care" paakių kremą, stengiuosi jį naudoti kasdieną. Jo konsistencija yra lengva, greitai įsigerianti. Ramina, drėkina, pašalina dehidratacijos raukšles, kurių su amžiumi vis daugėja. Galbūt vienas minusas toms, kurių paakių zona jautri, gali sudirginti.

Šaltą žiemos dieną kiekvienai prireikia lūpų balzamo, bent jau pas mane jie net keli mėtosi rankinėje ir dar keletą guli ant stalo. Aš tikrai nesu nuo jų priklausoma, tiesiog mano lūpos beprotiškai išsausėja ir šerpetoja, dėl to man būtinas geras, kokybiškas balzamas. Naujos Lumene kolekcijos balzamas atrodo kaip įprastas lūpų kremas, bet tekstūra jo nauja ir unikali. Jis itin drėkinantis, pakankamai greitai įsigeria, nepalieka jokio sluoksnio ant lūpų. Mano lūpos pastoviai jo prašo dar ir dar, nes šis balzamas be jokių kvapiklių, veganiškas ir susideda iš drėkinančio glicerino bei maitinančio sviesto.

paakiu ir lupu

Taigi, aptariau visą Lumene liniją "Arctic hydra care" , bet norėčiau aptarti dar jos dizainą. Jau nesupykite, bet kai ištariamas Lumene žodis, mes įpratę prie paprasto ir nebrangaus diziano, kažko labai įmantraus ar prabangaus nesitikime. Šios linijos dizainas man labai patiko,

buteliukai sunkūs, stikliniai, jaučiamas skandinaviškas minimalizmas bei modernumas. Visa linija guli pas mane vonios kambaryje, matomiausioje vietoje.

Tikrai džiaugiuosi šią žiemą atradusi "Arctic hydra care" liniją. Galėčiau drąsiai teigti, kad tai - tikra sausos ir dehidratuotos odos gelbėtoja. Be to kaina yra puiki, ne per brangi. Tik mažas patarimas, būtinai naudokite visą liniją, poveikis bus žymiai efektyvesnis.

lumene lumene arktis sausos odos priežiūra veido priežiūra