LUMENE: harmonijos paieškos odos priežiūroje

Šiais laikais visur skubame, lekiame ir blaškomės. Diena veja dieną ir kartais atrodo, kad gyvenimas yra viena didelė sumaištis. Vėliau ar anksčiau nuo viso to tiesiog pavargstam ir trokštam pokyčių. Vieni kardinaliai pakeičia gyvenimo būdą, kiti namus perstato pagal Feng Shui, treti viską meta ir savęs ieško gamtoje ar net Tibeto vienuolynuose. Harmonija? Balansas? Pusiausvyra? Jie reikalingi ne tik sielai, bet ir odai.

Jei neteko susidurti su LUMENE, galbūt ir nežinote, kad tai skandinaviškos kosmetikos linija. Jie atsigręžė į savo krašto teikiamus turtus ir odos priežiūros priemones kuria išnaudodami laukinės Arkties gamtą ir tyrą vandenį.

HARMONIA [BALANCE]

https://youtu.be/kAz3JrN6FJA?rel=0

Stabtelėti ir apie gyvenimą pagalvoti privertė nauja LUMENE linija – HARMONIA. Skamba keistai, kad odos priežiūros priemonės skatina apie tai susimąstyti? Tada būtina pasakyti, kad tai ne priemonės, o jas sukurti paskatinęs konceptas. Tai įsiklausymas į save, savo poreikius, trumpas atokvėpis ir naujų jėgų sukaupimas. Stresas ir išbalansuotas gyvenimo būdas dažnai atsispindi mūsų odoje, todėl tie, kurie dar nepasiryžę imtis drastiškų priemonių, viską gali pradėti pamažu. O tas mažas ritualas vonios kambaryje tikrai geras būdas pradėti.

04-DSC_0505

Balansu spindi tiek pakuotės dizainas, tiek skleidžiamas aromatas, tiek suteikiamas poveikis odai.

06-DSC_0510

Pagrindinis ingredientas – šiaurės beržų juodgrybiai. Jie pasižymi itin dideliu antioksidantų kiekiu. Kita įdomi ir kai kam netikėti sudedamoji dalis – durpės. Nedaug gamintojų gali pasigirti šiuo ingredientu, bet nustebsite, koks jis naudingas. Durpėse yra be galo daug mineralų ir maistinių medžiagų. Jie ne tik veikia antibakteriškai, bet ir skatina kolageno gamybą, greitina odos atsinaujinimo procesus.

Kvapas – visi produktai pasižymi labai žoliniu ir natūraliu kvapu. Tikras miškas buteliuke.

02-DSC_0485

Dizainas – mediniai dangteliai, žalsvos samanų spalvos indeliai ir subtilios aukso spalvos detalės.

VEIDO PRIEŽIŪRA

Nutri-Recharging Purifying Peat-to-Foam – valomosios veido putos su durpėmis

Labai švelnus ir skalsus kremas ant drėgno veido tampa putomis. Jos ne tik pašalina makiažo likučius, bet ir tikrai giliai valo odą. Vien tik švaros pojūtis!

Nutri-Recharging Purifying Peat Mask – veido kaukė su durpėmis

Visapusiškai veido priežiūrai valomosios kaukės tiesiog būtinos. LUMENE Harmonia kaukė tiek spalva, tiek tekstūra primena valomąsias putas, tik yra gerokai tirštesnė. Ji itin gerai valo, skaistina ir jau po pirmo panaudojimo oda atgauna savo sveika išvaizdą.

Nutri-Recharging Revitalizing Serum – atkuriamasis veido serumas

07-DSC_0518

Be galo universalus produktas, kurį gali derinti su bet kokia kita savo turima odos priežiūros rutina. Labai turtingos tekstūros serumas greitai įsigeria į odą, iš karto suteikia sveiką švytėjimą, o ilgainiui gerina ir bendrą būklę. Geriausia tai, kad šį produktą tikrai galima maišyti su bet kokiu savo mėgiamu veido kremu ir jam suteikti papildomų balansuojamųjų  savybių.

Nutri-Recharging Intense Moisturizer  – maitinamasis veido kremas

09-DSC_0529

Jei anksčiau aptarti produktai tikrai tiks visiems odos tipams, šį kremą greičiausiai pamėgs tos, kurios turi mišrią, normalią arba į sausumą linkusią odą. Nors pati tekstūra labiau primena drėkinamąjį kremą, tačiau ant veido ji yra labai turtinga ir stipriai maitinanti.

Šį kremą neabejotinai pamils ir jautrios odos savininkės. Akimirksniu suteikiamas komforto jausmas, sumažėję paraudimai ir atgauta sveika išvaizda tiesiog negali nepapirkti.

Nutri-Recharging Skin Saviour Balm – atkuriamasis veido balzamas

08-DSC_0524

Tai tikra visos linijos pažiba. Tokia universali, kad norėsis turėti tiek ant darbo stalo, tiek ant naktinio staliuko, tiek nuolat nešiotis rankinėje.  Tekstūra yra labai turtinga ir primena vazeliną. Skirtumas tas, kad jis pamaitina, bet nepalieka to nemalonaus riebumo jausmo. Naudokit lūpoms, nagų odelėms, sausoms vietoms ir tiesiog ten, kur reikia intensyvesnės priežiūros.

KŪNO PRIEŽIŪRA

Nutri-Recharging Salt Body Scrub – kūno šveitiklis su durpėmis ir druska

03-DSC_0489

Detoksikacija, maitinimas ir švelnumas tuo pat metu. Pats šveitiklis yra labai tamsios spalvos ir pasižymi gana intensyviu tuo pačiu žoliniu kvapu. Jį galima naudoti kelis kartus per savaitę tiesiog duše, bet tikrai rekomenduoju išmėginti ir pirtyje. Tas kvapas kaitroje pasklinda po visą patalpą, o atsivėrusios poros daug geriau išvalomos. Oda tokia švelni, lygi ir pamaitinta, kad po vandens procedūrų net nesinori nieko papildomo tepti.

Nutri-Recharging Body Lotion – atkuriamasis kūno losjonas

01-DSC_0483

Šis losjonas išsiskiria savo akimirksniu suteikiamu komforto jausmu. Skalsus produktas greitai susigeria, oda įgauna sveiką išvaizdą ir tiesiog labai malonų pojūtį. Jis itin patikti turėtų tiems, kurie skundžiasi odos jautrumu ir sudirgimu. Nesvarbu, esi po saulės vonių ar grįžai iš snieguotų kalnų – šis losjonas bus būtent tai, ko tą akimirką reikės odai nuraminti ir pamaitinti.

harmonia lumene lumene harmonia natūrali kosmetika natūrali odos priežiūra Odos priežiūra