LYG NUŽENGUSI IŠ ŽURNALO VIRŠELIO

Kas nenorėtų atrodyti lyg žurnalo viršelio žvaigždė? Lygi, tobulo atspalvio oda, išraiškingos ir įtaigios akys bei kerinti šypsena. Fotoaparatų blykstės, idealus apšvietimas, meistrų darbai ir nepriekaištingos išvaizdos modelis – tobula kombinacija. Žinot ką, mes, paprastos mirtingosios, taip pat viso to nusipelnėme.

11025752_10155281507535075_7130791890470713231_n

Jau anksčiau užsienio blogerių apžvalgose į akis krito SMASHBOX. Į atmintį įstrigo jų vizija, o apie produktus teko girdėti daug gerų atsiliepimų. Na ir štai, atėjo ta diena, kai mano rankose net keletas grožio daikčiukų, kuriuos nekantrauju pristatyti.

Kas yra SMASHBOX ir kuo jis ypatingas?

Jei anksčiau neteko nieko girdėti apie SMASHBOX, tai MAX FACTOR žinome visos. Klausiate, kuo tai susiję? SMASHBOX įkūrėjai broliai Davis ir Dean Factors – legendinio MAX FACTOR įkūrėjo provaikaičiai. Garsių mados fotografų galvose gimė idėja apie profesionalias makiažo priemones, kurios tobulai tiktų ir fotosesijoms, ir realiam gyvenimui. Šios vizijos įkvėpti SMASHBOX savo gerbėjus džiugina net du dešimtmečius.

Tas pats makiažas prie skirtingo apšvietimo atrodo vis kitaip, todėl pasidažius namie atrodome puikiai, tačiau save išvydus natūraliame apšvietime ar parduotuvės vitrinos atspindyje galima kiek ir sutrikti. SMASHBOX būtent ties tuo ir dirba. Kiekvienas produktas yra bandomas esant skirtingiems apšvietimams, blykstėms, skirtingoms kameroms. Šių bandymų tikslas – užtikrinti, kad bet kokiomis sąlygomis atrodytume nepriekaištingai, makiažas, einant iš vienos erdvės į kitą, nepasikeistų ir visada būtume lyg iš labai kokybiškos nuotraukos.

Visi produktai yra naudojami tobuliems modelių ir garsenybių įvaizdžiams kurti. Tie patys produktai yra ranka pasiekiami ir kiekvienai mūsų.

SMASHBOX PHOTO FINISH makiažo bazė

smashbox2

O taip, tai pirmas produktas, kurį griebiau tik pamačius. SMASHBOX skelbia, kad pirmenybę teikia būtent šio tipo produktams. PHOTO FINISH makiažo bazė – pirmas produktas, kuris buvo sukurtas tarp SMASHBOX sienų ir vis dar yra geriausiai parduodamas.

SMASHBOX PHOTO FINISH makiažo bazė užtikrina, kad makiažas atrodys geriau ir išliks ilgiau. Po to naudojamos priemonės dengiasi gražiau ir gerokai lygiau. Poros ar smulkios raukšlelės tampa vos pastebimomis. Ir visam veidui padengti pakanka itin mažo produkto kiekio. Beje, produkto formulėje yra vitaminų A ir E, priemonė yra ne aliejinio pagrindo (oil-free) bei neturi parabenų. Didelis pliusas už tai!

SMASHBOX STUDIO SKIN 15 HOUR WEAR makiažo pagrindas ir 24 HOUR WEAR maskuoklis

smashbox3

Antras žingsnis tobulo makiažo link – makiažo pagrindas ir maskuoklis. Abu mano turimi produktai užtikrins, kad makiažas išliks itin ilgai, taigi pasidažius ryte, vakare nereikės eiti taisyti išryškėjusių netobulumų. Jie, kaip ir PHOTO FINISH makiažo bazė, savo sudėtyje neturi aliejų ir riebaluotumą kontroliuoja visą dieną. Vidutinio/pilno maskavimo produktai stebėtinai natūraliai atrodo ant odos ir nesukuria kaukės efekto. Malonios, lengvos konsistencijos makiažo pagrindas ir maskuoklis labai lengvai dengiasi. Net ir neprofesionaliai rankai nesukelia sunkumų viską tolygiai paskirstyti.

Rezultatas tikrai nustebino. Jau kurį laiką džiaugiuosi gražia veido oda. Jei anksčiau bijodavau pažvelgti į veidrodį prie dirbtinės šviesos, tai dabar kiekvienas žvilgtelėjimas kelia džiaugsmą.

SMASHBOX FULL EXPOSURE šešėlių paletė

smashbox

Tobulai atrodančiai veido odai reikia ir tobulai atrodančių akių. Visada labiau mėgau žemiškas spalvas, tad Šioje FULL EXPOSURE paletėje radau viską, ko gali reikėti tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui. Iš viso paletę sudaro 14 atspalvių – 7 matiniai ir 7 blizgūs. Paletėje taip pat pridedamas dviejų galų šepetėlis, kurio tikrai užtenka įvaizdžiui susikurti.

Gali pasirodyti, kad šešėliams kiek trūksta pigmentacijos ir jie ne tokie ryškūs, kaip norėtųsi Tačiau labai paprasta tą spalvą paintensyvinti su dar vienu kitu sluoksniu. Juk lengviau vėliau pridėt nei nuvalyti :). Matiniai šešėliai tobulai tinka kiekvienai dienai ar neutralesniam makiažui sukurti, o blizgūs visam įvaizdžiui suteikia gyvybės. Ypač gražiai atrodo, kai blizgučiai pagauna šviesą. Net tam pačiam dieniniam makiažui galima pridėti kiek blizgių šešėlių ir vakaro žvaigždės vardas garantuotas.

SMASHBOX STEP-BY-STEP modeliavimo palete

smashbox1

Ir kaip gi be modeliavimo paletės. Must have produktas nepraslydo ir pro mano akis. Pirmiausia  labai patiko kompaktiška pakuotė. Produktą sudaro trys dalys – kontūravimo priemonė, bronzantas ir highlighter‘is (šviesinanti priemonė). Dažniausiai visus šiuos produktus įsigyti tenka po vieną, o čia viskas sudėta į žavią paletę, kuri labai patogi ne tik kasdien, bet ir keliaujant.

Šiame rinkinyje taip pat galima rasti šepetėlį bei pakankamai detalią instrukciją, kaip kurią priemonę naudoti. Viena mini atmintinė pridėta tiesiog paletėje prie veidrodėlio, kita, jau detali, yra pačioje pakuotėje.

Kaip ir akių šešėlių paletėje, spalvos nėra labai intensyvios, tad iš pat pradžių gautą natūralų įvaizdį lengvai galima paryškinti.

Visi produktai tikrai paliko labai gerą įspūdį. Išbandžius šiuos, dabar jau taikausi į dar kelis kitus SMASHBOX produktus. Nors priemonės skirtos profesionalams, su jomis labai lengva ir smagu dirbti. Atvaizdas veidrodyje džiugina, o ir bijoti, kad nuotraukoje išryškės visi netobulumai, nebereikia.

Bronzantas Grožis Natūralus makiažas smashbox Veido modeliavimas