MÁDARA – organinės kosmetikos paslaptys iš Latvijos (II)

Pavasariui vis labiau stiebiant bundančias šakeles, pats laikas prisiminti gamtos įkvėptą organinės kosmetikos kompaniją MÁDARA.

Dar praeitą rudenį apžvelgiau MÁDARA, jos istoriją ir kelis akimirksniu pamiltus produktus. Turėjau pakankamai laiko giliau pažinti šį ženklą, tad nekantrauju pasidalinti savo patyrimais. Tik šį kartą plačiau pakalbėkime apie kūno ir plaukų priežiūrą.

O pradžiai prisiminkime kas ta MÁDARA ir kuo ji ypatinga. Tai galite padaryti ČIA.

KŪNAS

Infusion Vert Intense Antioxidant Body Cream

2-DSC_0026

Apie šį kūno kremą jau kalbėjau rudenį. Tada jis mane sužavėjo po pirmo panaudojimo. Ir žavi iki šiol. Neprisimenu, kada paskutinį kartą buvau sunaudojusi visą kūno kremo talpą ir nusipirkusi dar vieną tokį patį. Su Infusion Vert Intense Antioxidant Body Cream būtent taip ir atsitiko.

Pirmiausia ta priklausomybė atsirado dėl akivaizdžiai matomos pagerėjusios bendros odos būklės. Paprastai žiemą mano oda itin išsausėja, o naudojamos priemonės padėdavo tam kartui. Su MÁDARA pamiršau, ką tai reiškia.

Dar viena kūno vieta, kuriai nuolat naudoju šį kremą – rankos. Pirmiausia dėl to, kad produktas labai greitai įsigeria. Maitinimas užtikrinamas iš karto ir visai nereikia laukti, kol bus galima liesti rūbus, telefoną ar kompiuterio klaviatūrą.

Infusion Blanc Moisture Soap

3-DSC_0031

Tikra aromaterapija, kuri puikiai tinka tiek kaip rankų muilas, tiek kaip dušo gelis. Gerai nuotaikai kurti tinkantis jazminų aromatas neabejotinai patiks visoms gėlių gerbėjoms. Šiuo privalumu šis produktas pirmiausia mane ir sužavėjo. Subtilus vasaros žiedų kvapas netrunka pasklisti po kambarį.

4-DSC_0035

Apie drėkinamąsias prausiklio savybes daug kalbėti net ir neverta. Oda tikrai lieka nepriekaištingai švari ir švelni. Ką norėčiau išskirtis – tai dizainas. Pastaruoju metu vis dažniau dušo geliui renkuosi tokius produktus, kurie parduodami su pompa. Kuo toliau, tuo daugiau pasirinkimo jų tarpe galima rasti. Prausiantis tai nepalyginamai patogiau. O net nebūčiau apie tai susimąsčius anksčiau. Iki kol pamėginau.

PLAUKAI

Gloss And Vibrance plaukų šampūnas ir kondicionierius

1-DSC_0017

Prisipažinsiu, bet šiek tiek užtrukau, kol prisijaukinau šiuos du produktus. Jei ne užsispyrimas ir žinojimas, kad prie natūralių plaukų priemonių reikia priprasti, kaži kaip ta pažintis būtų pasibaigusi. Įprastuose ir mūsų visų dažniausiai naudojamuose šampūnuose gausu cheminių medžiagų. Nuo jų plaukas yra švelnus, lankstus, lengvai šukuojamas. Tuo metu efektas džiugina, bet bėda atsiranda tada, kai priemonę pakeičiame natūralia. Prie chemijos pripratęs plaukas atrodo ir labiau pasišiaušęs, ir sunkiai šukuojamas, o ir pats vaizdas, švelniai tariant, nedžiugina. Ką daryti? Pakentėti ir pralaukti. Plaukas, atsikratęs visų nereikalingų medžiagų, pagaliau pajus, ką reiškia suspindėti natūraliu ir sveiku grožiu.

Gloss And Vibrance priemonės turi gana išraiškingą žolinį kvapą. Jis gali patikti ne visiems, bet tada galiu nudžiuginti tuo, kad jis juntamas tik tol, kol priemonę išskalauji.

Tiesa, nežinau tai sutapimas ar ne, bet kelias savaites panaudojus MÁDARA produktus akivaizdžiai pagerėjo galvos odos būklė. Anksčiau vis galėdavau pastebėti šiek tiek pleiskanų, bet dabar ši bėda atrodo dingo savaime. Be jokių specialių pastangų.

Be šių produktų vis dar naudoju tiek veido odos priežiūros priemones, tiek Radiant Energy aliejų. Pastarojo reikia vos lašelio, todėl, net ir gana dažnai naudojant, buteliukas vis dar puspilnis.

kūno odos priežiūra madara natūrali kosmetika Odos priežiūra organinė kosmetika