MÁDARA – organinės kosmetikos paslaptys iš Latvijos

Jauna, bet jau spėjusi sužibėti. Būtent taip norisi pradėti šią temą apie nepaprastai įdomią organinės kosmetikos kompaniją iš kaimyninės Latvijos. Pradedant susikūrimo istorija, kuriamos kosmetikos puoselėjamu konceptu ir baigiant itin sužavėjusiais produktais.

Kuo toliau, tuo labiau žmonės atsigręžia į gamtą, aktyviai domisi sudedamosiomis kosmetinių prekių dalimis ir atsisako visų dirbtinių priedų. Jei esi viena tokių,  MÁDARA tikrai patiks ne tik tau, bet ir visai tavo šeimai. Kodėl?

9-20181104_134941

Trumpa istorija

MÁDARA įkūrėja Lotte savo pašaukimą atrado dar vaikystėje. Dar tada, kai su savo močiute braidydavo po pievas ir rinkdavo medicininės paskirties žoleles. Tokiu būdu sukauptos žinios tapo itin vertingos, kai po daug metų Lotte pradėjo kurti pirmuosius savo produktus. O ir paskata tam buvo labai paprasta. Ji tiesiog nerado sau tinkamos kosmetikos. O ta, kurią naudojo, kėlė įvairias alergijas. Daugiau nieko kito neliko, kaip tiesiog pačiai sukurti tai, kas padėtų jos odai.

Žingsnis po žingsnio ir 2006-taisiais buvo sukurta MÁDARA, kurios produkciją dabar galima įsigyti net 25 valstybėse.

MÁDARA vertybės

 • Organiniai ingredientai
 • Inovatyvus požiūris
 • Draugiškas santykis su gamta
 • Mažiau sintetikos, daugiau grožio ir saugumo

Įdomūs faktai

 • 100% perdirbamos pakuotės
 • 1 iš 3 buteliukų yra pagaminti iš perdirbto plastiko.
 • 97% ingredientų yra sertifikuoti dėl savo organinės kilmės.
 • MÁDARA turi tarptautinius ECOCERT/COSMOS organinės produkcijos sertifikatus.
 • 60% gamybai naudojamos energijos yra gaunama iš atsinaujinančių šaltinių.
 • MÁDARA intensyviai padeda savo bendruomenei ir finansuoja psichologines konsultacijas tiems, kam teko nukentėti nuo prekybos žmonėmis ar smurto artimoje aplinkoje.

Produkcija

1-20181104_142808

MÁDARA asortimentas tikrai gana platus. Jį norisi ištyrinėti kiek įmanoma įdėmiau, tad šį kartą pasistengsiu tik bendrais bruožais išskirti tai, kas nuo pirmų akimirkų paliko labai gerą įspūdį.

 • Nuo veido ir plaukų priežiūros iki švelnių produktų kūdikiams

Kas pirmiausia išsiskyrė, tai kad MÁDARA skirta visai šeimai. Nuo mažiausio iki vyriausio šeimos nario.

 • Produktų aromatas

Jau teko išbandyti nemažai produktų ir visi pirmiausia pasitinka savo aromatu. Jokios pridėtinės parfumerijos, tik tikras, natūralus kvapas. Ne visiems jis nuo pirmos sekundės gali patikti, bet tie, kurie ieško tikros gamtos savo kremo indelyje, tai yra būtent tai, ko reikia.

 • Koncentracija į skirtingus poreikius

Ko dažnai pasigendu natūralios kosmetikos gamintojų asortimente, tai koncentravimosi į skirtingus odos poreikius ir problemas. MÁDARA šiuo klausimu tikrai stipriai padirbėjo ir savo asortimente turi ką nors tiek veidui, tiek kūnui. Brandi oda, jauna oda, išbalansuota oda, celiulitas, išsausėję plaukai ar net žalingas saulės poveikis – visam šitam MÁDARA turi atsakymus.

 • Žvilgsnis į dabartinius laikus

Didelę dalį MÁDARA produkcijos sudaro priemonės, kurios veikia kaip antioksidantai, bei tie, kurie saugo nuo žalingo saulės ir aplinkos taršos poveikio. Tai itin aktualu dabartiniais laikais ir yra puikus pavyzdys, kad ir natūralios kilmės kosmetika gali prisitaikyti prie šiuolaikinio žmogaus poreikių.

TOP 3 veido odos produktai

Tam, kad nors kiek supažindinčiau su keliais produktai iš arčiau, pirmiausia išrinkau savo trys mylimiausius MÁDARA produktus. Bent kol kas.


7-20181104_135702

 1. Superseed Radiant Energy Organic Facial Oil

Šis aliejų mišinys yra tikras išsigelbėjimas šaltuoju metų laiku. Greitai įsigeriantis, malonaus natūralaus aromato ir akivaizdžiai gerinantis odos būklę. Kas geriausia, jį galima maišyti su kitais savo turimais produktais. Tiek veido kremu ar net makiažo pagrindu. Jokio sudirgimo, jokio sausimo, tik komfortas ir pagerėjęs vaizdas veidrodyje.


4-20181104_140215

 1. Purifying Foam

Putojantys veido prausikliai man visada labai patiko. Tik dauguma jų turi sąvybę kiek sausinti. Ne veltui tai dažniausiai skirta riebios odos savininkėms. Kuo man patiko šis, kad prausiklis visiškai nesausina. Jis labai švelnus, tikrai reguliuoja sebumą, bet tuo pat metu nedirgina išsausėjusių veido plotų.


2-20181104_142513

 1. Infusion Vert Intense Antioxidant Body Cream

Šio metų laiko neįsivaizduoju ir be tikrai kokybiško kūno kremo. O šis yra tobulo tiršto produkto ir greito įsigėrimo balanso pavyzdys. Oda lieka labai švelni ir pamaitinta. Jokio lipnumo ar laukimo. Pasitepi ir gali drabužius rengtis. Didžiausią skirtumą pastebėjau ties alkūnėmis. Viso kūno oda tapo tikrai lygesnė ir švelnesnė, bet būtent išsausėjusi alkūnių oda tapo visai kitokia. Ir su kiekvienu patepimu rezultatas tik gerėja.

latviška kosmetika madara natūrali kosmetika Odos priežiūra organinė kosmetika Veido aliejus