MATIS Réponse Teint: odos ekspertų sukurta dekoratyvinė kosmetika

Kai susijungia išmanumas, technologijos, ilgametė patirtis ir nuolatinis dėmesys moters poreikiams, gimsta tai, ką MATIS vadina Réponse Teint QuickLift. Šį kartą siūlau sužinoti, kas įvyksta, kai viename buteliuke slepiasi makiažo pagrindas ir odos priežiūra.

MATIS istorija prasidėjo dar 1936-taisiais. Nuo pat pirmų akimirkų šį ženklą lydėjo prancūziška kokybė ir pasišventimas mokslui. Nuolatiniai tyrinėjimai, inovacijų paieška ir investuotas laikas MATIS leido ne tik sužibėti visame pasaulyje, bet ir išgryninti savo viziją bei ją paversti kiekvienai moteriai pasiekiama realybe.

Vienas tokių produktų, kuris moteriai leidžia pasijusti nepriekaištingai čia ir dabar - Réponse Teint QuickLift. Labai sunku nusakyti, kokias emocijas ši kreminė pudra sukėlė po pirmo panaudojimo. Pabandyti suviliojo didelė gausa gerų atsiliepimų, tačiau tikrai nesitikėjau, kad ši priemonė visiškai perrikiuos mano mėgiamiausių makiažo pagrindų sąrašą. O tiksliau – nustums visas likusias bent vienu laipteliu žemyn.

Odos priežiūra + makiažo pagrindas

20180508_083047

Réponse Teint QuickLift savyje turi be galo daug savybių ir kiekviena jų neabejotinai suras savo gerbėją.

  • Dengimas

Dengimas labai tolygus, maskavimas vidutinis, nesuteikia kaukės efekto.

  • Švytėjimas

Makiažo pagrindas suteikia labai lengvą, sveikai ir natūraliai atrodantį švytėjimą.

  • Sutrauktos poros

Pamirškit didelių ir išsiplėtusių porų išryškinimą. Makiažo pagrindas jas kuo puikiausiai padengia ir paslepia.

  • Formavimas

Hialurono rūgšties užpildymo technika pasirūpina, kad drėgmė užpildytų vizualiai matomas raukšleles ir jas išlygintų. Tuo tarpu krapų ekstraktas stimuliuoja elastiną ir jo kokybę. Dėl šios priežasties ilgainiui sprendžiamos ne tik raukšlių, bet ir viso veido ovalo problemos – jis sutvirtinamas.

  • Drėkinimas

Sudėtyje esanti hialurono rūgštis užtikriną greitą ir ilgai jaučiamą drėkinimą bei komforto jausmą.

  • Efektas

Efektas tikrai akivaizdus. Stangresnė, lygesnė, gaivesnė ir tiesiog natūraliai švytinti oda. O kur dar ilgalaikis poveikis ir kova su amžiaus žymėmis.

Šiek tiek statistikos

20180508_082531

MATIS daug dėmesio skiria mokslui ir tyrinėjimams, todėl nenuostabu, kad jie susitelkia ir į savo produktų poveikį, jų rezultato pateikimą mums. Tenka pripažinti, kai kurie skaičiai tikrai gana įspūdingi.

Kliniškai įrodyti rezultatai :

Lygesnė oda : + 31.4%*

Elastingesnė oda : + 19.1%*

Putlesnė oda : + 18.3%*

Švytinti oda : + 23.4%*

Odos drėkinimo pokytis po užtepimo :

+ 53.2 % po 1 val.**

+ 45.9 % po 2 val.**

+ 63.1% po 3 val.**

*Vidutinė efektyvumo vertė, gauta vertinant dermatologams. Naudojant produktą vieną kart per dieną 21 d. Dalyvavo 20 moterų nuo 46 iki 70 metų, turinčių įvairius odos tipus bei įprastai naudojančių makiažo pagrindą.

 

Dizainas ar atspalviai

matis

Dizainas labai klasikinis ir stilingas. Permatoma tiek pati talpa, tiek kamštelis, todėl kiekviena detalė aiškiai matosi. Minimalizmas tikrai suteikia prabangos jausmą.

Didžiausias privalumas – pompa. Dozatorius sukurtas taip, kad vieno paspaudimo užtektų visam veidui ir kaklui padengti. Visgi toms, kurios nori itin natūralaus įvaizdžio ir visiškai nepastebimo dengimo, tikrai užteks pusės spustelėjimo. Pompa sukurta taip, kad viduryje paspaudimo galima pajusti pasipriešinimą. Čia sustojus gausite labai nedidelį produkto kiekį, tad taupumas garantuotas.

matis1

Atspalviai: šviesus, vidutinis ir tamsus. Pasirinkimas nors ir siauras, tačiau jis gana universalus. Tuo labiau, kad visada galima tarpusavyje maišyti kelis atspalvius ir taip sukurti idealų atitikimą.

Nors Réponse Teint QuickLift tvarko brandžios odos problemas, tačiau manau, kad ji tiks ne tik jai. Kiekvieno odos tipo savininkė neabejotinai atras tai, dėl ko tiesiog įsimylės šį pagrindą. Sausa oda atrodo gaivi ir drėgna, suglebusi ir raukšlelių nusėta oda atrodo lygesnė ir stangresnė, o riebi oda galės džiaugtis nepriekaištingu porų padengimu.

foundation Make-up makiažo pagrindas brandžiai odai matis reponse Teint teint