METAS RUOŠTIS NUOGŲ KOJŲ SEZONUI

Pagaliau į duris pasibeldė tikras pavasaris ir tai gali reikšti tik vieną – tuoj prasidės nuogų kojų sezonas! Jam ruoštis reikia jau dabar, o ne tada, kai termometro stulpelis sakys: “Ei, eik spintoj ieškoti šortų ar lengvos suknelės.” Drabužiai plonyn, o atviros odos daugyn. Ir reikia visai nedaug, kad ši atrodytų idealiai.

Viskas prasideda vonioje

Motiv_Spa_at_home_5

Ryto procedūros duše gali būti be galo veiksmingos ir odą paruošti ne tik dienai, bet ir suteikti ilgalaikį poveikį. Po žiemos tikrai ne viena galime pasiskųsti išsausėjusiomis vietomis ir gyvybingai atrodančios odos praradimu. Puikus pirmas žingsnis tai ištaisyti – dušas.

  • Kiekvieną rytą pradėkite kontrastiniu dušu. Karšta-šalta kaita padės suaktyvinti kraujotaką. Tai labai akivaizdžiai bus pastebima odoje. Ši atrodys sveikesnė, gyvybingesnė ir lygesnė. Dar daugiau – ši paprasta detalė leis odai pasiruošti tolimesniems jos priežiūros žingsniams.
  • Tiesiog būtinas žingsnis – šveitimas. Jis akimirksniu padės pamiršti ant odos pasilikusius žiemos ir šalto oro požymius. Atsikratysite negyva oda, papilkėjimu ir dar labiau suaktyvinsite kraujo cirkuliaciją. Du zuikiai vienu šūviu! Beje, labai rekomenduoju kūno šveitiklius, kurie yra aliejinio pagrindo. Jie ne tik nušveičia, bet tuo pat metu pamaitiną pavargusią ir sausą odą. Kai kurių moterų odai to efekto ir pakanka, tad net po vonios pramogų nebereikia jokio papildomo maitinimo.

Du mano patys mylimiausi tokio tipo šveitikliai – DOUGLAS Home Spa ir COLLISTAR Talasso. Aromato, švarios odos ir jos intensyvaus maitinimo kombinacija kiekviena kartą pavergia iš naujo. Jie visada yra mano vonioje, o skirtingi kvapai leidžia pasijusti lyg prabangiame SPA.

DSC_0592

  • Prausiantis naudokite kempinę arba šepetį. Taip ne tik geriau nuvalysite odą, bet ir gausite puikų masažą. Pradėkite nuo apačios ir kilkite į viršų. Kiek ilgiau stabtelėkite tokiose vietose kaip šlaunys ir užpakaliukas.Būtent čia kaupiasi taip nepageidaujamas celiulitas, o paprastas dušo masažas yra ne tik gera prevencinė priemonė, bet ir padeda spręsti jau esančią problemą. Kartokite tai bent kelis kartus per savaitę ir netrukus pastebėsite rezultatus.

Maitinimas, maitinimas ir dar kartą maitinimas

PerfectLegs_Motive (4)

Kaip po veido valymo reikia maitinamojo ar drėkinamojo kremo, taip po dušo tiesiog būtinas kūno losjonas ar bet kokia kita mėgiama priežiūros priemonė. Gerai nuprausta, išmasažuota oda akimirksniu viską sugers, o rezultatas bus gerokai efektyvesnis.

Po žiemos oda tikrai yra pavargusi, išsausėjusi ir tiesiog praradusi sveikai atrodantį spindesį. Jai dabar reikalingas itin didelis dėmesys ir intensyvus maitinimas. Vienas tokio tipo produktų, kuris jau ilgą laiką padeda man išlaikyti odą švelnią ir elastingą - COLLISTAR Sublime Melting Cream. Tai tikra atgaiva šalčių nualintam kūnui. Net ir sausiausia oda iš karto pajunta palengvėjimą. Patikėkite, mangų sviesto ir sviestmedžio aliejaus kombinacija daro stebuklus. O kur dar tas lengvas ir be galo malonus kvapas.

DSC_0588

Viso gero, Celiulite!

90% moterų vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu susiduria su celiulito problema. Nelygi apelsino žievelę primenantis odos paviršius tikrai nėra tai, ką norime matyti. Jau minėtas masažas vonioje – puikus būdas jo atsikratyti tiesiog namuose. Bet pripažinkime, ne visada tik to pakanka. Kai kada reikia intensyvesnės pagalbos ir tam skirta tikrai daug priemonių. Anticeliulitinis aliejus, kremas, gelis ar serumas – skirtingos tekstūros, bet stiprus poveikis. Tikrai kiekviena gali surasti tai, kas odai labiausiai tinka.

Noriu pabrėžti – anticeliulitinės priemonės dažnai veikia šilta-šalta principu. Iš pradžių gali užplūsti karščio banga, o po akimirkos atrodys, kad jaučiate ledinį šaltį. Ir tai normalu! Žinau ne vieną moterį, kuriai tokie kontrastai nepatinka. Taip, gal tai ir nėra malonu, bet tikrai veiksminga, o rezultatas vertas pakentėjimo.

nuogu koju sezonas

Rezultatas bus dar efektyvesnis, jei produktas bus kruopščiai įmasažuotas. Taip priemonė geriau ir giliau įsigers. Labai patogu rinktis produktus, kurių pakuotėje jau yra pridėta masažinė galvutė. Toks yra ir DOUGLAS Fit&Firming Countouring Cellulite Gel. Oda tampa akivaizdžiai stangresnė, o celiulito, žingsnis po žingsnio, kiekis mažesnis.

Taip pat šios nemalonios odos atsikratymas gali tapti smagia pramoga. Pasirinkus aliejų, šį galima naudoti masažams. Paprašykit savo antrosios pusės jus palepinti atpalaiduojančia procedūra, o tai, kad jis padeda atsikratyti celiulito, visai nebūtina niekam žinoti.

Ideali odos spalva

Neatsiejama vasaros dalis – gražiai įdegusi ir lygaus atspalvio oda. Dar negreitai galėsit pasilepinti saulės teikiamais malonumais? Savaiminio įdegio kremas jūsų paslaugoms. Bet jo reikia jau dabar, nes nebus laikas pradėti naudoti tada, kai jau dėvėsim trumpas sukneles. Palaipsniui įgautas atspalvis paslėps visus odos netolygumus, prislopins arti odos esančių venų melsvumą, o ir šiaip – oda atrodys sveikesnė - lyg neseniai grįžus iš atostogų.

2017-05-14

Toms, kurios bijo išsitepti nelygiai, noriu pasidalinti pačia mėgstamiausia priemone, kuri man padeda pasiruošti jau antram šiltajam sezonui. Ir tai yra DOUGLAS Sun Self-Tanning Concentrate. Jis atspalvį suteikia labai palengva. Tiek į veido, tiek į kūno kremą įlašini kelis lašus ir žingsnis po žingsnio oda įgauna labai gražų, natūralų ir sveikai atrodantį atspalvį. Šis produktas patrauklus ir tuo, kad tokios šviesios moterys kaip aš neturi patirti to stipraus ir staigaus kontrasto, kai prieš dvi valandas buvai balta it popierius, o dabar atrodai penkiais atspalviais tamsesnė.

Tai yra vos keli paprasti žingsniai, kurie leis jaukiai jaustis tiek lengvame rūbe, tiek dėvint bikinį. Kiekvienas kūno lopinėlis nusipelnė palepinimo ir atidžios priežiūros. Įsiklausykime į savo poreikius, nes tai leis atrasti tinkamą odos priežiūros rutiną. O jei oda atrodo puikiai, tai ir pačios taip jaučiamės.

Beje, atskleisiu paslaptį. DOUGLAS pasiekė visiškai nauja linija DOUGLAS ESSENTIAL. Pastaruoju metu kūno priežiūrai skiriu itin daug dėmesio ir jau pavyko rasti kelis šios linijos produktus būtent tam. Šiuo metu šias priemones bandau ir jau tuoj tuoj su jumis pasidalinsiu savo patirtimi. Taigi laukite tęsinio!

Collistar collistar talasso scrub Douglas Beauty System Douglas Home SPA DOUGLAS SUN Self-Tanning Concentrate kūno drėkinimas kūno priežiūra kūno šveitiklis kūno šveitimas