NATŪRALI PAGALBA PLAUKAMS

Kosmetikos gamintojai kuo toliau, tuo dažniau atsigręžia į gamtą. Mūsų grožiui puoselėti  pasitelkia geriausius jos turtus ir tuo pat metu saugo aplinką. Tuo vadovaujasi ir DOUGLAS NATURALS. O šį kartą jie atskleidžia paslaptį, kaip galima natūraliai pasirūpinti plaukais.

DOUGLAS NATURALS IŠSKIRTINUMAS

Töpfe 060

Dabar grožis ir socialiniai įsipareigojimai eina vienas šalia kito. Produktuose naudojamos tik natūralios sudedamosios dalys, priemonės  netestuojamos su gyvūnais ir visas gaminimo kelias visiškai atitinka veganų įsitikinimus, tad yra tinkamas jiems naudoti. Produktuose nėra parabenų, sintetinių dažiklių ar kvapiklių, o aromatui išgauti naudojami tik natūralūs aliejai.

Svarbiausia DOUGLAS NATURALS sudedamoji dalis - 100% natūralus Argano aliejus, išgautas rankų būdu UNESCO saugomame rezervate Maroke. Argano aliejaus nauda grožiui ir sveikai išvaizdai yra akivaizdi. Antioksidacinis poveikis saugo nuo žalingo aplinkos poveikio ir laisvųjų radikalų, didelis vitamino E kiekis ir nesočiosios riebalų rūgštys saugo odą nuo senėjimo ir išlaiko ją stangrią bei elastingą. O kur dar ideali pagalba plaukams. Vos keli lašai sutramdo į visas puses besidraikančias garbanas, padeda atstatyti lūžinėjančius ir į šakojimąsi linkusius galiukus, drėkina tiek sausą plauką, tiek išsausėjusią galvos odą.

DOUGLAS NATURALS PLAUKAMS

DSC_0527

Jau kurį laiką savo plaukų priežiūrą esu patikėjusi DOUGLAS NATURALS produktams ir šiandien dalinuosi savo patirtimi. Pirmiausia noriu įspėti, kad tai natūralios priemonės ir plaukas po pirmo plovimo gali nebūti toks švelnus, prie kokio esate pratusios. Daugelis plaukų priežiūros priemonių akimirksniu padaro plauką minkštą, bet savo sudėtimi nėra labai draugiškos, o plaukas tampa lepus ir priklausomas. Taigi patariu pasitelkti kiek kantrybės ir natūralias priemones naudoti kompleksiškai nemaišant su kitais produktais. Plaukams tai tikrai patiks.

DOUGLAS NATURALS šampūnas ir kondicionierius

DSC_0536

DOUGLAS NATURALS šampūnas ir kondicionierius – puikus duetas net ir pačiom išrankiausioms sruogoms. Šampūnas idealiai išplauna ne tik natūraliai susikaupusius nešvarumus, bet pašalina ir visą iš aplinkos gaunamą taršą. Produktas vos putoja, tad jei nesate pratusios prie natūralių priemonių, tai gali kiek stebinti. Bet neapsigaukite. Tai, kad šampūnas beveik neputoja, nereiškia, kad jo nėra ar jis neplauna. Taigi nepersistenkite ir per pirmą naudojimą nesusipilkite pusės buteliuko :).

Jei šampūnas pats iš savęs nesuteikia tiek minkštumo, kiek norisi, tai tikrai padarys kondicionierius. Labai tirštos konsistencijos produktas tolygiai pasiskirsto per plaukus ir pamaitina kiekviena plaukelį. Plaukai tikrai švelnesni ir sveikai spindi, o po kiekvieno plovimo tas poveikis tik stiprėja.

Abu produktai turi tą patį vos juntamą kvapą. Jis išgaunamas iš natūralių aliejų, tad neturėtų dirginti net ir jautriausios uoslės.

Aliejus gražiems plaukams

DSC_0364

Tai ne šiaip aliejus, tai tikras atradimas ir labiausiai pažeistiems plaukams. Stiprus poveikis garantuotas.

Pirmiausia mus pasitinka labai kokybiška pakuotė ir labai tikslus dozatorius. Būtent jis man leido paeksperimentuoti ir produktą naudoti keliais būdais.

Pirmasis būdas tradicinis. Dozatorių galima paspausti iki pusės ir labai mažą aliejaus kiekį paskirstyti ant sausų plaukų. Taip akimirksniu atgaivinami sausi galiukai ir sutramdomos nepaklusnios sruogos.

Antrąjį būdą rekomenduoja gamintojas. Jis garantuoja itin intensyvią pagalbą, po kurios tikrai atsigaus net ir silpniausi plaukai.

DSC_0367

Aliejumi reikia ištepti sausus plaukus nuo pusės iki pat galiukų. Tada plaukus patariama arba išdžiovinti džiovintuvu, arba kuo ilgiau palaikyti užsidėjus kepurėlę. Taip šiluma atveria plauką, dėl ko gali įsigerti daugiau produkto, tad ir efektas daug stipresnis. Šiuo naudojimo atveju labai svarbus plovimas. Tam, kad aliejus visiškai būtų pašalintas, plauti reikia kiek kitaip. Gamintojas pataria pirmiausia įtrinti sausus plaukus šampūnų ir tik tada nuskalauti vandeniu. Tokiu būdu išvengiama plaukų apsunkinimo ir įspūdžio, kad plaukai prastai išplauti.

Ir iš tikrųjų, kai plaukus, išteptus aliejumi, norėjau išplauti visiems įprastu būdu, kiek užtrukau. Po pirmo skalavimo tose vietose, kur produkto buvo daugiau, vis dar galėjau jausti jo likučius. Po antro skalavimo aliejaus liko gerokai mažiau. Mane tas rezultatas tikrai tenkino,  bet silpniems ir ploniems plaukams jis gali būti kiek stiprokas. Taigi tikrai rekomenduoju remtis rekomendacijomis, jei norite pasiekti didžiausią naudą.

Plaukai yra labai svarbi mūsų išvaizdos dalis. Pavasaris puikus metas atsigręžti į gamtą ir lašelį jos įsileisti į savo grožio ritualą. Taip ir kūnas apsidžiaugs atsikračiusi nedraugiškų produktų, ir gamtą padėkos, kad yra tausojami jos dovanojami turtai. Būkime gražios, būkime natūralios!

Argano aliejus Douglas Naturals natūrali kosmetika plaukų priežiūra veganiška kosmetika