Naujienos skubantiems iš DOUGLAS HOME SPA ir DOUGLAS ESSENTIAL

Laikas yra labai svarbus rodiklis mūsų gyvenime. Kartais dėl jo trūkumo tenka atsisakyti ne tik pramogų, poilsio, bet ir kokybiškos kūno priežiūros. Gana taupyti savo sąskaita. Dabar DOUGLAS HOME SPA ir DOUGLAS ESSENTIAL naujienos siūlo tai, kas padės pasirūpinti savimi per rekordiškai trumą laiką.

Svarbiausia vieta namuose, kurioje atliekame pagrindinius ritualus – vonia. Dabar įsivaizduokite apie savo vakarus joje. Makiažo valiklis, veido prausiklis, karštas dušas, kūno prausiklis, kūno pienelis ar kremas... galima tęsti ir tęsti. Kiek laiko užtrunkate atlikdamos visas šias procedūras? Visus mano išvardintus žingsnius dabar galima atlikti tiesiog stovint po karšta vandens srove.

DOUGLAS HOME SPA

Apie DOUGLAS HOME SPA kalbėti daug nereikia. Jau vien pavadinimas išduoda, ko siekia ši kūno priežiūros linija. Kokybiškos priemonės, švelnios tekstūros ir malonūs aromatai mums primena popietes SPA centre. Tik šį SPA galima susikurti tiesiog namuose.

Visai neseniai šią liniją papildė nauji produktai, kurie dabar, kai jau taip norisi pavasario, bet kūnas išgyvena žiemos paliekamas pasekmes, yra kaip tik tai, ko reikia.

Dušo aliejus20180303_175447

Labai mėgstu aliejinio pagrindo produktus. Makiažo valiklius, veido serumus, kūno šveitiklius, prausiklius. Bet labai svarbu, kad toks produktas maitintų odą, ją papildytų, o ne apsunkintų ir suteiktų riebios odos pojūtį. To tikrai nepajusite su HOME SPA Shower Oil.

Pirmiausia labai patiko tai, kad produktai su dozatoriais. Pastatai dušo kabinoje ir net nejudini iš vietos, kol nepabaigi buteliuko. Nežinau, ar taip yra visiems, bet mano namuose dušas ta vieta, kur greitai prisikaupia buteliukų, nuolat judinami jie dažniausiai nugriūna ant šono ir taip lieka gulėti iki kito susitikimo. Produktai su dozatoriais įveda šiek tiek tvarkos.

Tiesa ta, kad ne iš karto pavyko perprasti, kiek paspaudimų reikia vienam nusiprausimui. Vis atrodė mažai. Produktas putoja labai nedaug, todėl ir ateina tas jausmas, kad jei nėra putų – nėra priemonės. Bet tai netiesa. Kai įpranti prie tekstūros, jos lengvumo, skystos konsistencijos ir pajauti poveikį, supranti, kad aliejaus reikia tikrai nedaug.

Ir dar, kvapas tikrai labai išraiškingas ir užpildo visą vonios kambarį. Po pirmo paspaudimo akimirksniu pajutau tą WOW įspūdį. O geriausia tai, kad tas aromatas ant odos juntamas ne tik prausimosi metu, bet ir kurį laiką po to. Pripažinkit, tai būta tikrai ne taip jau ir dažnai.

Nusiprausus oda tampa labai švelni. Jokio riebumo ar sunkumo. Tiesiog atsipalaidavusi, švari ir pamaitinta oda.

Nuplaunamas kūno losjonas

20180303_175413

Duše nuplaunamą kūno losjoną atradau jau prieš kurį laiką. Iki paskutinio lašo išnaudojau ne vieną DOUGLAS Essential Nourishing Shower Cream.

buteliuką ir labai apsidžiaugiau, kai tokio pat tipo produktas atsirado HOME SPA linijoje.

Kokie tokio produkto tipo pliusai?

  1. Jis tinka tiems, kurie labai skuba ar tiesiog nemėgsta/ nenori/ tingi laiko skirti kūno kremams ir losjonas.
  2. Jis tinka tiems, kurie į savo odos priežiūra žiūri labai atsakingai ir kruopščiai.

Vienu atveju per minimalų laiką gauni tokį efektą, kokio tik prausiklis nesuteiks, kitu – tai idealus pirmas žingsnis tolimesnei kūno odos priežiūrai.

Aromato atžvilgiu nuplaunamas kūno losjonas nėra toks intensyvus. Aromatas subtilesnis, bet vis dar išlaiko ryškius pagrindinius akcentus.

Pati priemonė ant odos gula lyg šilkinis audeklas. Konsistencija yra kaip ir įprasto kūno pienelio – švelni ir labai skalsi. Šitas odos priežiūros žingsnis užtruks iki 30s, jei skubi, ir ne daugiau minutės, jei esi labai kruopšti ir mėgaujiesi pačiu procesu. Tiek laiko sau tikrai gali skirti! O rezultatai kalbės patys už save.

Aromatų karalystėje

DOUGLAS HOME SPA išsiskiria savo išskirtiniais aromatais ir jų pasirinkimu. Tiesiog neįmanoma neišsirinkti. Visų gal jų neminėsiu, bet savo mėgstamiausių tiesiog negaliu neišskirti.

Harmony of Ayurveda – absoliutus mano favoritas. Mano namuose karaliauja beveik visi šio aromato produktai. Rytietiškas gėlių kvapas nesupainiojamas su jokiu kitu. Ryškus, šiltas, energingas ir užvaldantis.

20180303_175217

Spirit of Asia – tiesiog napakeičiamas šiltuoju metų laiku. Labai gaivus citrusinis aromatas. Jis nėra iš tų, kurio niekada niekur neteko užuosti. Jis tikrai kelia asociacijas į panašių natų kvepalus ar gaivų šaltą gėrimą vasaros dieną.

20180303_175556

Seaweed & Sea Minerals – jūra, bangos, smėlis, įkaitę akmenys. Kad ir koks metų laikas bebūtų, šis kvapas nukelia ten, kur nesibaigiančios ir atpalaiduojančios atostogos. Jis labai subtilus, gaivus, šiek tiek saldus.

20180303_175523

DOUGLAS ESSENTIAL

DOUGLAS ESSENTIAL pildosi įvairiomis naujienomis, tačiau viena jų mane itin užkabino. Tai duše naudojamas makiažo prausiklis. Jis puikiai tinka tiek toms skubančioms ir viską norinčioms atlikti čia ir dabar, bei toms, kurios visai odos priežiūros rutinai skiria daug laiko.

20180303_175718

Tiesiog išspaudi į delną priemonės ir švelniai masažuoji akis, lūpas, veidą. Jei naudoji tikrai stiprų makiažą ar vandeniui atsparų tušą, prausiklį naudok ant sausos odos arba pačią procedūrą pakartok kelis kartus. Ir svarbiausia, kad tai gali daryti tol, kol lauksi tas kelias minutes, kurių reikia plaukų kaukei įsigerti.

Dabar žinote, kaip per trumpą laiką pasiekti SPA odos priežiūros rezultatą. Viską galima atlikti tiesiog duše!

body lotion Douglas DOUGLAS ESSENTIAL Douglas Home SPA dušo aliejus make-up remover nuplaunamas kūno losjonas prausimosi aliejus shower oil