Neigiamą aplinkos poveikį neutralizuojanti veido odos rutina

Padėk savo pavargusiai odai ir padovanok tikrą antioksidantų kokteilį! Žiūrėk video pamoką ir sužinok, kaip padėti grąžinti natūralų odos švytėjimą ir neutralizuoti neigiamą aplinkos poveikį.

 

Naudoti produktai:

SHISEIDO Waso Beauty Smart Water 

Trejopo poveikio valomasis veido vanduo - valo, drėkina bei paruošia odą makiažui. Produktas prisotintas hidrolizuotų ryžių ekstraktu, o Aqua-in-pool ektraktas užtikrina veiksmingą sebumo ar makiažo likučių efektyvų asorbavimą. Efektas - gaivesnė, minkštesnė ir pailsėjusi veido oda.

 

TONYMOLY Tomatox Magic Massage Pack

Skaistinamoji veido kaukė-kremas. Tai produktas, kurį galima naudoti keliais būdais. Kaukė-kremas pasižymi skaistinamuoju poveikiu. Puikiai veikia kaip antioksidantas, padeda kovoti su aplinkos daroma žala, senėjimo požymiais.

Kaukę palaikyti 2-5min, 1 kartą per savaitę.

 

SHISEIDO Giga - Hydrating Rich Cream

Itin gerai drėkinantis veido kremas pasižymi stipriu poveikiu ir tuo pat metu neriebia, gerai įsigeriančia tekstūra. Produktas padeda palaikyti drėgmės balansą ir gerą odos būklę. Sukuriamas tarsi apsauginis barjeras. 

 

MARIO BADESCU Ceramide Herbal Eye Cream

Paakių kremas su žolelėmis ir ceramidais idealiai pasirūpina plona paakių oda. Ją drėkina, apsaugo, padeda sumažinti paburkimą. Hialurono rūgšties ir ceramidų duetas efektyviai aprūpina drėgme ir neleidžia šiai pasišalinti.

 


 

Daugiau įkvėpimo ieškokite:

Instagram: https://www.instagram.com/douglaslietuva

Facebook: https://www.facebook.com/DouglasLietuva 

Shiseido tony moly video pamoka