NORDIK - šiaurietiškų natūralių ir ekologiškų ingredientų prabanga

Dažnai girdžiu frazę: „noriu tik natūralios, ekologiškos kosmetikos“.  Labai gerbiu norą saugoti planetą ir tai daryti per save. Juk kiekvieno mūsų mažas žingsnelis - tai didelis rezultatas ateities kartoms! Ačiū Jums!😊.

Tik dažnai, susipainiojame tarp savokų „natūrali“, „ekologiška“, „organinė“.

 

KUO GI SKIRIASI NATŪRALI IR EKOLOGIŠKA (ORGANINĖ) KOSMETIKA?

 

NATŪRALI KOSMETIKA reiškia, kad didžioji dalis ar net visi ingredientai yra natūralios kilmės (daugiau, kaip 50% molekulinės masės sudaro natūralios medžiagos), neperdirbti, neturi jokių sintetinių priedų. Tačiau natūrali kosmetika, nebūtinai yra ekologiška. Ir apskritai, nėra 100% natūralios kosmetikos, nes ją tektų laikyti šaldytuve ir per kelias dienas sunaudoti (apie agurkus ant veido ar savo gamybos kremus - ne šiandien). Kad pagaminti kosmetikos priemonę, reikalingi ir emulsikliai, ir tirštikliai, ir konservantai (nebūtinai pavojingi, o augalinės kilmės). Ir tai tikrai nekenksminga sveikatai.

EKOLOGIŠKA (ORGANINĖ) KOSMETIKA reiškia, kad natūralios kilmės produktai buvo auginti be chemikalų, pesticidų ir kitų pavojingų medžiagų. Tai turi būti patvirtinta sertifikatu bei paženklinta!. Ekologiškos kosmetikos gamintojams keliami standartai ne tik kosmetikos priemonių sudėčiai, bet ir jų ingredientų auginimo ar išgavimo būdams: švari dirva, bent 3 kartas genetiškai nemodifikuotos sėklos, sėjos ir netgi laistymo, vandens kokybės reikalavimai... Išauginti tokią produkciją nepigu, tad tikrai ekologiška kosmetika pigia būti negali!!!

 

Koks aliejų poveikis grožiui? PAGRINDINĖ aliejų funkcija - atstatyti išplonėjusį apsauginį lipidinį sluoksnį. Ant odos paviršiaus, dėka sudėty esančių trigliceridų, jie sudaro drėgmę išsaugantį barjerą. Aliejai yra MAISTAS: į vidinius odos sluoksnius įsigeria juose esantys vitaminai ir kitos bioaktyvios medžiagos, reikalingos odos ląstelėms, kurių nauda įrodyta mokslo. Tai svarbiausias ANTIOKSIDANTŲ ŠALTINIS! Būtent antioksidantai saugo odą nuo senėjimo, UV spindulių poveikio, raukšlių, pigmentinių dėmių. Natūrali kosmetika turi ILGALAIKĮ EFEKTĄ.  Tai nuostabus atradimas SAUSAI, DEHIDRATUOTAI ar BRANDŽIAI odai!

Teorija puiku, bet praktika - dar geriau 😊. Prekės ženklas iš Danijos, šiaurietiškų natūralių ir ekologiškų ingredientų prabanga jūsų grožiui ir jaunystei - NORDIK. Savo grožio rutinai pasirinkau tris priemones:


 


 

 

Paviliojo mane pirmaujančių ingredientų sąraše esantis niacinamidas (B3). Nuolat kovoju su jaunystėje „užsitarnautomis“ pigmentinėmis dėmėmis, o praeitą vasarą būtent niacinamidas neleido joms išryškėti taip stipriai, kaip visuomet. Absoliučiai tikiu jo galia. Visgi, trūkstant laiko, ieškojau priemonės, kuri turėtų daugiafunkcinį poveikį. Susidomėjimą šiuo kremu pakurstė ir Kale kopūstų aliejus, kuriame be viso kito irgi yra B3; šaltalankių aliejus, kuriuo mūsų močiutės balindavo strazdanas ir kuris turi stiprią regeneruojamąją jėgą; bei populiarusis erškėtuogių aliejus, kupinas vitamino C. Įtikinanti kompanija 😊 Tekstūra labai maloni, lengvai skirstosi ant veido (beje, lepinu juo ir rankas). Pradžioj, maloniai kvepia ajerais (fantastinė vaikystės emocija). Veido oda tapo švelnia ir minkšta. Tikiuosi, neužilgo diagnostikos aparatas rodys gerokai mažesnį dehidratacijos laipsnį. Sausi skruostai jau dabar jaučiasi itin komfortabiliai (įtariu, jog dėkoja 😊). Vasaros laukiu visiškai rami.


 


 

 

Pirmuoju smuiku jame groja saulėgrąžų aliejus, kuris ypatingai gerai ramina, akivaizdžiai atkuria apsauginį barjerą, padeda atstatyti drėgmės balansą, padaro odą lygia.. O kur dar serumo ingredientų antioksidacinis poveikis... (pamenat, antioksidantai neutralizuoja apie 70% veiksnių, provokuojančių matomus senėjimo požymius). Lepioje paakių zonoje odos glebumas pastebimas pirmiausia. Atidžiai stebėjau save veidrodyje ir atradau - mimikos raukšlelių matomumas tikrai sumažėjo. Jos tarsi „sulyso“ 😊. Didesniems pokyčiams, manau, reikia daugiau laiko. Serumo net 30 ml, o pakanka  mažo lašelio, taigi, užteks ilgam ir ne tik paakių zonai. Bekvapis, dozuojamas pipete, labai elegantiška pakuotė. Leidžiu susigerti, tik tuomet tepu drėkinamąjį paakių kremą.


 


 

 

Jį pelnytai palikau pabaigai, kaip vyšnaitę ant torto. Net sunku aprašyti... TEPTI - LIESTI - ŠYPSOTIS ir vėl... TEPTI!!! Štai, kokia emocija 😊 Te nesupyksta mano mylimiausių kūno priemonių gamintojas, bet atsirado rimtas konkurentas! Tai aukščiausios klasės prabanga kūnui. O dar kai žinai, jog pagaminta su humaniška filosofija ir natūralios sudėties... Na, truputį paviliosiu ir jus 😊. Taukmedis - natūralusis kūno „fotošopas. Sviestas, kurį dievino ir nuolat naudojo Kleopatra, kuris padeda atsistatyti net odos ligų kamuojamai odai; jau minėtas ekologiškų Kale kopūstų aliejus, mūsų liaudies medicinos perlas - šaltalankių aliejus... Švelnios odos efektas išlieka net tepant ne kasdien. Šį kremą privalo turėti kiekviena, savo kūną mylinti moteris ir ne kitaip 😊...

Grožis ir pagarba aplinkai - gali būti sinonimais! Tikėkim mokslu, jis suteikia mums nesuvokiamas galimybes ilgai išlikti jaunais be nemalonių pasekmių. Smalsūs gal ir rizikuoja, bet tuo pačiu, suteikia sau didesnę tikimybę patirti atradimo džiaugsmą. Galbūt, prekės ženklas NORDIK taps jūsų odos atradimu 😊.


 

Dalyvauk žaidime »

Pirk ir LAIMĖK DOUGLAS gimtadienio prizus

Pirk už 39 €, registruokis ir laimėk vieną iš 70 GYM+ arba vieną iš 40 MANGŲ MANGAS prizų sveikesnei vasarai!

Registruokis DABAR