ORIGINS: dar daugiau naujų veido kaukių!

ORIGINS tikrai galima tituluoti vienais iš veido kaukių karalių. Būtent dėl jų didelė dalis žmonių šį ženklą ir atrado. Ir atras dar daugiau, nes ORIGINS vietoje nestovi bei pristato naujienas.

Dvi naujienos iš esmės tik pakeitė savo rūbą ir pavasarį pasitiko spalvingos ir gaivios. Tai DRINK UP INTENSIVE naktinė veido kaukė su avokadais ir DRINK UP 10 MINUTES drėkinamoji kaukė su persikais.

Jau anksčiau jas pristatinėjau ir aiškinau, koks esminis jų abiejų skirtumas. Tad pacituosiu pati save.

 

DRINK UP INTENSIVE – drėkinimas + maitinimas

Naktinė veido kaukė yra skirta stipresniam maitinimui ir ilgesniam drėkinimui. Visa tai suteikiama miego metu. Gamintojas teigia, kad suteiktas poveikis trunka net iki 72 valandų.

 

DRINK UP 10 MINUTES – greitas drėkinimas

Drėkinamoji 10 minučių veido kaukė yra skirta greitam drėkinamajam efektui gauti. Užsitepi, šiek tiek palauki, nuvalai ir oda per tas minutes gauna tikrą vandens gurkšnį. Tad jei nėra laiko laukti, šis produktas kaip tik tai, ko reikia. Ypač jei nori, kad oda būtų švelnesnė, lygesnė, o vėliau naudojamos kosmetikos priemonės tolygiau dengtųsi.

Abi jas ORIGINS asortimente buvo galima rasti ir anksčiau. Skirtumas tas, kad naujosiose versijose randame patobulintą sudėtį. Naktinė veido kaukė tikrai daug kremiškesnė, tirštesnė. Jos sudedamųjų dalių sąraše dabar matome Šveicarijos ledynų vandenį, hialurono rūgštį, o avokadų kauliukų aliejų pakeitė avokadų sviestas.

 

NAUJIENA: GLOW-CO-NUTS drėkinamoji veido kaukė su kokosais

Drėkinamoji veido kaukė su kokosais. Iš karto galiu nuoširdžiai pasakyti, kad ji iš šitos trijulės yra mano mėgstamiausia.

Pirmiausia pasakiškas kvapas. Tikrai svaiginantis ir toks skanus, kad norisi paragauti. Tikrai neperdedu taip sakydama.

Iš visų kaukių ši kremiškiausia, tirščiausia. Norisi sakyti riebiausia,bet to tikro riebumo joje visai nėra. Produkto aprašyme yra palyginimas su plakta grietinėle ir tai tikrai labai tiksliai apibūdina tekstūrą. Sausai ar stipriai išsausėjusiai odai čia tobulas pasirinkimas. Kai pirmą kartą ją pabandžiau, supratau, kaip mano odai trūko drėgmės.

Na,   o kokios veikliosios medžiagos šiame produkte yra, ko gero,  jau nereikia sakyti. Daug kas kokoso aliejų naudoja vietoje kremo ar su juo šalina makiažą. Man asmeniškai toks naudojimo būdas kemša poras, todėl džiaugiuosi, kad drėkinamąsias šio vaisiaus savybes  galima gauti ir kitaip.

Jei nori daugiau informacijos apie šias ir kitas ORIGINS veido kaukes, rekomenduoju spausti ČIA, kur surasi kiek anksčiau publikuotą apžvalgą.

 

Tapk geriausia savo versija!

Viktė

drėkinamoji veido kaukė drėkinanti naktinė veido kaukė origins Origins Drink Up Intensive Overnight Mask