ORIGINS - kosmetika ir kūnui, ir sielai!

ORIGINS - tai iš Amerikos kilęs kosmetikos brandas. Dar 1990 m. ją ikūrė ESTÉE LAUDER korporacijos šeimos narys Leonard Lauder. ORIGINS tikslas buvo sukurti ekologiškus, draugiškus aplinkai ir mokslinių tyrimų patvirtintus produktus. Produktai nėra testuojami su gyvūnais, sudėtyje nėra parabenų, formaldehido, sulfatų, parafino ir kitų kenksmingų priedų. Jų tikslas - užtvirtinti, kad visi naudojami ingridientai būtų sveiki mūsų odai. Produktų sudėtyje yra ekologiškų ingridientų ir 100 procentų natūralių aliejų. Net kompanijos logotipe - du medžiai. Jie reprezentuoja, kiek ORIGINS kompanijai svarbi pasaulio gamta, augalo galia, jų puoselėjimas bei išlikimas. ORIGINS viena pirmųjų kompanijų, kuri prisiėmė atsakomybę už gamtos tausojimą bei žmogaus sveikatą.

103Tie, kurie domisi ir naudoja šios kompanijos produktus, tikriausiai puikiai žino jų galingą "Plantscription Anti Aging Power Serum" - raukšles mažinantį veido serumą. Visoms, kovojančioms su raukšlėmis, tai puikiai žinomas serumas, ypač dėl jo vizualiai efektyvaus poveikio. Vasarą, kai veido oda yra alinama saulės spindulių, sūraus jūros vandens bei temperatūros kontrastų, norisi savo odą gaivinti, drėkinti ir puoselėti. Sakoma, kai oda praranda vis daugiau švytėjimo, drėgmės, tonuso - nepamiršk geriausio odos pagalbininko - serumo! Jis visada geriau ir giliau skverbiasi į odą nei įprasti kremai. ORIGINS teigia, jog šis serumas net per 2 savaites akivaizdžiai sumažina raukšles ir įsisenėjusias linijas veide. Tačiau jį reikia naudoti nuolatos ryte ir vakare, tada jis pradeda stangrinti ir tvirtinti odą. Aš pajutau efektą po pirmo karto naudojimo, tiesiog jaučiausi jaunesnė. Sakoma, jog ORIGINS veikia ne tik kūną, bet ir sielą. Jo sudėtyje yra 20 tikslingai naudojamų su senėjimu kovojančių augalų  ekstraktų, įskaitant sagmedžių ekstraktą iš Ganos, Afrikos, žirnių ekstraktą iš Autralijos, indinių miramedžių ekstraktą iš Indijos. Šis augalų kokteilis apsaugo nuo senėjimo, suteikia odai atsparumo, putlina odą. Odos paviršius atrodo mažiau raukšlėtas. Serumas lengvai kvepia ir gaivina odą.

092

Kai panaudoji serumą, būtinai reikalingas kremas. ORIGINS sukūrė "Plantscription Retinol Night Moisurizer with Alpine Flower" - naktinį drėkinantį kremą nuo raukšlių su alpių gėlėmis. Šis kremas ir serumas - tai vienas kitą papildantys elementai. Norint maksimalaus rezultato, juos reikia naudoti kartu ir nuolatos. Alpių gėlių ekstaktas mažina raukšles bei linijas, didina natūralią kalogeno gamybą. Retinolis arba vitaminas A padeda kovoti su raukšlėmis ir apskritai pagerina odos bendrą būklę. Jis skatina ląstelių regeneraciją bei atsinaujinimą. Šiame kreme retinolio yra daug, dėl to jo nesiūlo naudoti jautrios ar sudirgintos odos savininkėms. Retinolio kremus geriausiai naudoti vakare, dėl to jis ir yra naktinis kremas, nes naudojant šią medžiagą oda tampa jautresnė UV spinduliams, todėl reikėtų papildomai naudoti odos priežiūros priemones su SPF, ypač vasaros metu. ORIGINS šį naktinį kremą siūlo naudoti palaipsniui, iš pradžių pažiūrėti, kaip reaguos oda, jei viskas gerai, naudoti kas naktį. Taip pat šis kremas turi hialurono rūgšties, kuri drėkina, palaiko drėgmę ir daro įtaką odos stangrumui. Mandarinų, rožių, levandų aliejai ramina, atgaivina ne tik odą, bet ir sielą.104

ORIGINS teigia, kad jų kuriami produktai ne tik ramina, atpalaiduoja, bet ir žadina jusles, daro poveikį nuotaikai bei elgesiui. Yra daug kompanijų, kurios garsiai šaukia, jog jos tik už natūralumą, bet tai tik tendencijų vaikymasis. ORIGINS kompanijai tai ne tendencijos, tai jos esmė, pagrindas, koncepcija.

Ekologiška kosmetika origins Plantsciption Retinolis veido kremas nuo raukšlių veido serumas nuo raukšlių