ORIGINS veido kaukės: kurią pasirinkti?

Valančios, drėkinančios, detoksikuojančios, gaivinančios, suteikiančios švytėjimo, stangrinančios... Šį sąrašą galima tęsti ir tęsti. Turbūt pastebėjot, kad ORIGINS per pastaruosius metus atnaujino ne tik pakuočių dizainą, bet po truputį tobulina ir patį asortimentą. Taigi pakalbėkim apie karštas naujienas, pastaruosius pokyčius ir išsiaiškinkim, kurią veido kaukę išsirinkti.

Kad ir koks platus ORIGINS kaukių asortimentas bebūtų, pagrindinis dėmesys skiriamas dviem labai svarbiom sritim, be kurių neapsieina nei vienas odos tipas. Tai valymas ir drėkinimas. Būtent pastarojoje ir įvyko daugiausia pokyčių.

Visas ORIGINS šiuo metu siūlomas kaukių asortimentas: ČIA.

 

DRĖKINAMOSIOS VEIDO KAUKĖS: POKYČIAI IR NAUJIENOS

Jei esat nors kiek susipažinusios su ORIGINS asortimentu, tikrai bus girdėtas DRINK UP pavadinimas. Tai drėkinamosios kaukės, kurios, ko gero, yra vienos labiausiai mėgiamų iš viso šio ženklo siūlomo kaukių asortimento. Ar galima puikų produktą dar patobulinti? ORIGINS įsitikinę, kad taip.

 

Kas naujo?

- DRINK UP INTENSIVE naktinė veido kaukė

3-DSC_0059

Naujoji intensyvi naktinė veido kaukė nuo senosios skiriasi tuo, kad buvo papildyta tokiomis sudedamosiomis dalimis, kaip Šveicarijos ledynų vanduo, hialurono rūgštis ir avokadų sviestas. Senoji kaukės versija buvo gaminama iš avokadų kauliukų aliejaus, tad ši yra gerokai maistingesnė ir užtikrina ilgesnį, kokybiškesnį drėkinimą bei maitinimą.

6-DSC_0074

 

Net ir pabandžius abi kaukių versijas vienu metu galima pajusti gana akivaizdų skirtumą. Naujoji yra kiek tirštesnė ir tikrai turi daugiau sviestiškumo nei lengvo kremiškumo.

 

- DRINK UP 10 MINUTES veido kaukė

2-DSC_0052

Kaip ir naktinės veido kaukės, taip ir naujosios DRINK UP 10 MINUTES sudėtis papildyta Šveicarijos ledynu vandeniu ir hialurono rūgštimi. Pagrindinis ingredientas – abrikosų kauliukų aliejus – išlieka tas pats. Tad koks pagrindinis skirtumas? Greičiau suteikiamas ir ilgiau išliekantis drėkinimas.

 

Tad kurią pasirinkti?

4-DSC_0066

DRINK UP INTENSIVE – drėkinimas + maitinimas

Naktinė veido kaukė yra skirta stipresniam maitinimui ir ilgesniam drėkinimui. Visa tai suteikiama miego metu. Gamintojas teigia, kad suteiktas poveikis trunka net iki 72 valandų.

 

DRINK UP 10 MINUTES – greitas drėkinimas

Drėkinamoji 10 minučių veido kaukė yra skirta greitam drėkinamajam efektui gauti. Užsitepi, šiek tiek palauki, nuvalai ir oda per tas minutes gauna tikrą vandens gurkšnį. Tad jei nėra laiko laukti, šis produktas kaip tik tai, ko reikia. Ypač jei nori, kad oda būtų švelnesnė, lygesnė, o vėliau naudojamos kosmetikos priemonės tolygiau dengtųsi.

 

VALOMOSIOS VEIDO KAUKĖS

7-DSC_0085

Valomųjų kaukių fronte naujienos nėra itin didelės. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar galima įsigyti CLEAR IMPROVEMENT  poras valančią veido kaukę su aktyvinta anglimi. Nauja tai, kad dabar ji pateikiama naujo dizaino pakuotėje. Didžiausias pokytis tas, kad prie šio, jau legenda tapusio produkto, prisijungė dar vienas – CLEAR IMPROVEMENT maitinamoji veido kaukė su aktyvinta anglimi.

 

- CLEAR IMPROVEMENT poras valanti veido kaukė su aktyvinta anglimi - valymas

Tai produktas, kuris visiškai koncentruojasi į porų valymą ir toksinų šalinimą. Po naudojimo galima justi šiokį tokį tempimą, dėl kurio būtina ant jau nuplautos odos naudoti drėkinamąjį ar maitinamąjį veido kremą. Baltojo molio ir aktyvintos anglies derinys užtikrina tikrą švarą, o oda gali vėl laisvai kvėpuoti. Geriausia šio produkto dalis ta, kad naudojamas nuolat, jis vis gerina odos būklę, o tai svarbu tiek aknes kamuojamam, tiek profilaktinio valymo ištroškusiam veidui.

 

- CLEAR IMPROVEMENT maitinamoji veido kaukė su aktyvinta anglimi – valymas + maitinimas

5-DSC_0070

Didžiausias šio produkto privalumas, kad jis savo sudėtyje turi ne tik aktyvintos anglies, kuri puikiai valo užterštą odą, bet tuo pas metu ir stipriai maitina. Tai tiesiog idealus variantas tiems, kas nemėgsta to tempiančio švaros jausmo arba turi tikrai sausą odą.

Maitinimą užtikrina produkto sudėtyje esantis medus. Bet noriu pabrėžti – jo kvapas tikrai labai intensyvus. Jei jis jūsų uoslei nėra labai malonus, tai ilgainiui gali pradėti šiek tiek erzinti. Vis gi, jei tai nėra problema, efektas tikrai garantuotai pradžiugins. Net ir išdžiuvusi veido kaukė labai maloniai guli ant veido. Dar malonesnis maitinimo ir švaros jausmas aplanko nuplovus veidą drungnu vandeniu. Po to net nesinori papildomų drėkinimo priemonių.

Švara, drėkinimas ir maitinimas – štai kokią grožio paslaptį skleidžia ORIGINS. Didžiausias jų siūlomų veido kaukių privalumas tas, kad net ir vienos jų gali pakakti visapusiškai odos priežiūrai. Iš kitos pusės visos keturios aptartos veido kaukės garantuotai nesusipyks stovėdamos ant tos pačios lentynos. Odos būklė, jos poreikis keičiasi ir kiekvienu atveju galima pataikyti tiesiai į dešimtuką su vienu iš pasirinkimų.

 

Tapk geriausia savo versija!

Viktė

drėkinamoji veido kaukė drink up face mask Maitinamoji veido kaukė origins Origins Clear Improvement Mask Origins Drink Up Intensive Overnight Mask poras valanti veido kaukė valomoji veido kaukė veido kaukės
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »