Parfumerija ieškantiems įkvėpimo

Kai renkatės aromatą, ar gilinatės, kas glūdi už jo? Natas, parfumerį, atsiradimo istoriją, įkvėpimo šaltinį ar perteikiamą mintį? Parfumerija yra labai subtilus menas, tad šiandien kviečiu nors akies kampučiu pažvelgti į šio pasaulio paslaptis kartu su nauja DOUGLAS COLLECTION PRIVÉE.

Kiekvienas kūrėjas prieš savo akis nupiešia  asmenį, kurį tas kvapas geriausiai atspindėtų. Įtaką galutiniam rezultatui daro tiek daug veiksnių, kad juos net sunku suskaičiuoti. Asmeninės patirtys, sezoniškumas, pomėgiai ar net konkretus žmogus. Nors nuėję į parduotuvę matome be galo daug įvairių buteliukų, tačiau už kiekvieno jų slepiasi asmeniški potyriai, kurie patekę į kiekvieno mūsų namus įgauna naują prasmę, o istorijos plotmės tik auga.

6 įkvėpimo istorijos

20171120_235804

DOUGLAS COLLECTION PRIVÉE kolekcija ypatinga ne tik šešiais aromatais, bet ir parfumerėmis, kurios atidavė save ties jais dirbdamos. Trys skirtingos kūrėjos į savo kvapų pasaulį įsileido kiekvieną smalsuolį, kuris trokšta sužinoti ne tik apie patį aromatą, jo kūrimo procesą, bet ir jų pačių asmenines paslaptis.

Karine Vinchon – Spicy Charm ir Happy Juice

Prisiminimai

 „ Gražiausia, ką atsimenu apie kvapus, tai apsilankymai pas senelį kepykloje, kur tvyrojo šiltų pyragaičių kvapas“, sako Katerine Vinchon –„Spicy Charm“ ir „Happy Juice“ kūrėja.

Įkvėpimo šaltinis

20171121_000714

„Happy Juice“ buvo kurtas mintyje piešiant nenustygstančią moterį, kuri  nepasiduoda baimėms ir mėgaujasi gyvenimu. Jai puikiai tinka saldi gaiva, vaisių sultingumas ir gėlių svaiginimas.

Viršutinės natos: migdolai, karamelizuoti obuoliai

Vidurinės natos: apelsinų žiedai, žibuoklės

Apatinės natos: medis

20171121_000831

„Spicy Charm“ moteris be galo jausminga ir paslaptinga. Jai nesvetimas gundymo menas ir įgimta elegancija. Ja tiesiog neįmanoma nesižavėti. „Spicy Charm“ moterį geriausiai atskleidžia šiprinis aromatas. Jame susipina vaisiai ir jausmingos gėlės. O kas dar geriau gali užburti jutimus, jei ne rožių žavesys?

Viršutinės natos: migdolai, karamelizuoti obuoliai

Vidurinės natos: apelsinų žiedai, žibuoklės

Apatinės natos: medis

Dorothee Piot – „Jazzy Dream“ ir „Funky Flower“

Apie parfumerio kelią

„ Norint tapti kvepalų kūrėju, reikia įsidėmėti šimtus žaliavų pavadinimų. Vėliau mokomasi jas derinti. Iš pradžių kuriami paprasti akordai, vėliau sudėtingi akordai, kol gaunama tobula dermė“, - savo patirtimi dalinasi Dorothee Piot.

Įkvėpimo šaltinis

20171121_000545

„Jazzy Dream“ aromatas geriausiai atspindi be galo jausmingą, romantišką ir svajingą moterį.  Ji alsuoja švelnumu, tad nenuostabu, jog parfumerė tokią moterį nutarė apsupti žavingų rožių subtilumu. Būtent jos ir yra šio aromato pagrindas. Nata po natos palaipsniui augina kvapo intensyvumą ir atskleidžia rožių paslaptis.

Viršutinės natos; bergamotės, obuoliai

Vidurinės natos: rožės, jazminai

Pagrindinės natos: santalai, muskusas.

 20171121_000146

„Funky Flower“, skirtingai nei daugelis kitų kvapų, įkūnija ne asmens bruožus, bet kvietimą. Kvietimą keliauti ir pasinerti į nuotykius. Egzotiškų vaisių ir gėlių kombinacija mintis nuskraidina į karštus kraštus ir leidžia paklaidžioti po tankias džiungles ar pasišildyti po kaitria saule.

Viršutinės natos; bergamotės, obuoliai

Vidurinės natos: rožės, jazminai

Pagrindinės natos: santalai, muskusas.

Sidonie Lancesseur – „Sunny Fruit“ ir „Woody Mirage“

Apie aistrą kvapų pasauliui

„Tikriausiai visada domėjausi kvepalais. Visada uosdavau įvairius kvapus. Bet, kai buvau maža, tėvų draugas papasakojo apie pasaulį, apie kurį nieko nežinojau – kvepalų kūrėjo darbą. Tai buvo atradimas ir nusprendžiau, kad noriu tapti jų kūrėja“ – savo kelio atradimu dalinasi Sidonie Lancesseur.

Įkvėpimo šaltinis

20171121_000325

„Woody Mirage“ įkvėpė labai paslaptinga, aistringa vilioklė. Ji besikeičianti ir turinti daug atspalvių. Tokią įvairiapusišką moterį geriausiai atspindi kontrastingas aromatas. Tam puikiai tinka rytietiškas dvelksmas ir tų kraštų atspindys.

Viršutinės natos: mandarinai, bergamotės

Vidurinės natos: pačiuliai, jazminai

Apatinės natos: gintaras, muskusas, santalai

 20171121_000429

„Sunny Fruit“ įkvėpė dinamiškumas ir džiaugsmas. Natų švelnumas ir šiltumas primena veidą glostančius saulės spindulius ir juose besimaudančia moterį. Iš jos veido niekada nedingsta šypsena, nes gyvenimas – geriausias jos nuotykis.

Viršutinės natos: mandarinai, baltieji persikai

Vidurinės natos: nerolio akordas, žalioji arbata

Apatinės natos: kedras, muskusas

Apie DOUGLAS COLLECTION PRIVÉE kūrimo procesą

20171120_235935

Jau šiek tiek pavyko žvilgtelėti į parfumerių darbą, jų aistrą ir įkvėpimo šaltinius. Tačiau visas šias tris moteris sieja dar vienas bendras tikslas – PRIVÉE kolekcija. Visos jos laikėsi kelių bendrų taisyklių, kurios leido sukurti tokius skirtingus, bet tuo pat metu nenutolusius aromatus. Artumas, atvirumas ir aiškios natos – šie trys dalykai leidžia prisiliesti prie paslaptingo kvapų pasaulio ir suprasti jo sudėtingą kelią.

Kiekviena parfumerė savo aromatus pristatė taip, kad  aromatų gerbėjai lengvai suprastų kvapų pasaulį. Kokybiškos žaliavos, darbas komandoje, atskleistos paslaptys ir šeši skirtinga charakteriai.

Ar dabar jau suprantate, kad kvepalai – tai ne tik kvepalai? Tai šimtai istorijų.

aromatas moterims Douglas edt Kvepalų naujienos privee