Profesionali nagų priežiūra namuose

Nagai ir jų išvaizda yra kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė. Tikrai ne visos galime sau leisti dažnai lankytis pas šios srities profesionalus, todėl didelę dalį darbo turime atlikti tiesiog namuose.

Odelių ir nagų priežiūra – štai raktas į gražių rankų paslaptį. Tiek vyrams, tiek moterims tenka susidurti su silpnais nagais, jų lūžinėjimu, sausomis ir suskilinėjusiomis odelėmis. DOUGLAS nagų priežiūros linija ne tik kad atsinaujina savo dizainu, bet ir pasipildė labai plačiu asortimentu. Dabar tikrai nebereikės rankų slėpti kišenėse!

20180304_231005

Tam, kad nagų priežiūros meną įvaldyti būtų lengviau, sudariau žingsnius, kuriuos sekant labai greitai pasieksit salono teikiamą rezultatą.

Pirmas žingsnis: valymas

DOUGLAS Nagų priežiūra1

Tam, kad kokybiškai sutvarkytumėte nagus, pirmiausia reikia kruopščiai juo nuvalyti. DOUGLAS šiam darbui gali pasiūlyti tikrai daug pasirinkimų. Ir aš kalbu ne tik apie tradicinius nagų lako valiklius.

Remover Pads: nagų lako valymo lapeliai. Tai, kas tiesiog privalo būti tavo rankinėje. Juk niekada negali žinoti, kada atsitiks nelaimė ir reikės skubiai taisyti manikiūrą

Nail Corrector Pen: nagų laką koreguojantis pieštukas. Nes net ir įgudusi ranka kartais sudreba. Pieštuko formos valiklis greitai ir nepastebimai pašalins visus netikslumus.

Wipe It Away: nagų laką ardantis valiklis. Inovatyvu ir greita. Atsuki, užtepi kaip nagų laką ir nuvalai vata.

Antras žingsnis: priežiūra ir maitinimas

20180304_231048

Kaip veido oda, taip ir nagai nusipelnė atidaus dėmesio. Tačiau labai svarbu atsiminti, kad sveiki nagai prasideda nuo sveikų odelių.

Odelėmis pasirūpins stipriai maitinančios priemonės.

Cuticle Cream: kremas nagų odelėms. Ši priemonė savo vietą rado ant mano naktinio stalelio. Jau atsigulusi į lovą patepu odelės aplink nagus ir švelniai įmasažuoju. Su kiekvienu rytu rezultatas vis geresnis ir geresnis.

Nourishing Cuticle Pen: maitinamasis nagų odelių pieštukas. Šis daikčiukas tiesiog privalo būti tavo rankinėje. Patogiu aplikatoriumi lengva pasinaudoti bet kur ir bet kada. O dar tas kokosų kvapas! Sunku atsispirti.

20180304_235112

Tiesa, teko girdėti, kad būtent aplikatorius kai kuriems atrodo ne pats geriausias ir patogiausias dizaino sprendimas. Nesutinku. Visiškai. Jis gali nepatikti tik tokiu atveju, kad išspausite per daug pačios priemonės ir tą kiekį bandysit įtrinti. Produkto reikia labai nedaug, o tas šepetėlis padeda pasiekti ir viską išskirstyti ne tik iš išorinės pusės, bet ir vidinės, kur dažnai susidaro kremo ar kito tiršto produkto sankaupos.

Night Nail Mask: naktinė nagų kaukė. Naudojama tikrai ne kasdien, bet būtina kaip ir kaukė veidui. Geriausia naudoti tarp lakavimų, nes reikia tepti ant švarių nagų. Patepi, eini miegoti, o tuo tarpu nagai pamaitinami ir apsaugomi.

Trečias žingsnis: paruošimas

20180304_231408

Nesvarbu lakuojate nagus ar ne, bet tiek vienu, tiek kitu atveju juos reikia paruošti ir apsaugoti.

Base Coat: nagų lako pagrindas nepakeičiamas, jei norit, kad nagų lakas išliktų ilgiau ir nereiktų jau kitą dieną vėl visko pradėti nuo pradžių.

SOS Nails: nagų lako pagrindas su extra pagalba. Sveikesni, stipresni, pamaitinti nagai ir ilgiau išliekanti pasirinkta spalva.

Ketvirtas žingsnis: nagų lakavimas

20180304_231253

Nagų lakavimas yra labai individualus dalykas. Bet vienas produktas kiekvienai gerokai palengvins gyvenimą.

Contour Mask: nulupama kontūro kaukė. Pastaruoju metu tokio tipo priemonę mačiau karaliaujančią socialiniuose tinkluose. Šepetėliu apvedi nagą ir kontūro kauke uždengi arčiausiai nago esančias odeles. Tada lakuoji norima spalva. Per tą laiką kaukė išdžiūsta ir ją tiesiog nulupi.

Kontūro kaukė labiausiai tinka toms, kurios nebijo eksperimentuoti su keliomis spalvomis ir efektais. Dažnai norint juos pasiekti reikia gerokai išeiti už nago ribų (pvz. kempinėle kuriant ombre efektą).

Webp.net-gifmaker (17)

Dark Light Top Coat: tamsoje šviečiantis nagų lakas. Galiu pasakyti tik tiek, kad smagesnio nagų lako gyvenime nebuvau bandžius. Šis TIKRAI šviečia tamsoje, ko, nuoširdžiai sakant, mažai tikėjausi.

DOUGLAS Nagų priežiūra

Šviesoje tai atrodo kaip paprastas blizgus nagų lakas. Pastebėjau, kad jei naudoji vieną arba tepi ant šviesaus nagų lako, švytėjimas tamsoje yra ryškesnis. Tačiau jei tepi ant tamsaus nagų lako, jis labiau atsiskleidžia visu grožiu šviesoje. Besimainančios žalsvos ir auksinės spalvos tiesiog užburia.

Penktas žingsnis: užtvirtinimas

20180304_231227

Svarbu nagus paruošti ne tik prieš lakavimą, bet visą darbą sutvirtinti ir po to.

Top Coat: viršutinis nagų lako sluoksnis. Jis suteikia sveiko švytėjimo ir užtikrina ilgesnį lako išsilaikymą.

Šeštas žingsnis: džiovinimas

20180304_231144

Galite sėdėti bejėgės ir pateisinsi visus tuos anekdotus apie moteris, kurios laukia, kol nagų lakas išdžius. ARBA galite viską supaprastinti ir pagreitinti.

DOUGLAS asortimente jau ilgą laiką yra Drop Dry, bet pastaruoju metu aš nesiskiriu su Spray Fixer.

Spray Fixer: nagų lako fiksatorius. Tai lyg makiažo fiksatorius, bet nagams. O naudojimas negali būti paprastesnis. Nulakuoji nagus, palauki 30s ir purški.  Įsitikini, kad nei vienas nagas neliko pamirštas, lukteli apie minutę ir gali nors ir indus plauti. Viskas liks savo vietoje.

Iš pradžių purkšdavau viena juosta, bet dabar koncentruojuosi į kiekvieną nagą trumpais papurškimai. Jaučiu, kad taip efektas geresnis ir nedaug priemonės iškeliauja į orą.

Apie aliejukus

20180304_230803

Aliejukus drąsiai galima jungti prie antro nagų priežiūros žingsnio „Priežiūra“, tačiau sąmoningai to nepadariau ir apie juos noriu pakalbėti atskirai. Tai nėra kažkas, kas nereikalauja laiko ir galima tiesiog prisiminus pagriebti, pasitepti ir iš karto grįžti prie savo reikalų. Šio tipo produktą reiktų suvokti ne kaip vieną iš manikiūro atlikimo etapų, bet kaip tikslingą ir kruopščią priežiūrą.

Bet kokio tipo nagų ar nagų odelių aliejų geriausia naudoti vakare ar prieš miegą. Šiam produktai reikia laiko įsigerti,prisotinti odą bei nagus.

Cuticle Oil: nagų odelių aliejus. Minkština odeles, jos tampa sveikesnės, pamaitintos ir galima pamiršti šerpetojimą ar nemalonų negyvos odos jausmą bei vaizdą. Tai labai aktualu tiems, kurie daug dirba rankomis. Moterys, priremkite savo vyrus prie sienos. Dalis jų yra itin nepakantūs atplyšusioms nagų odelėms ir šias pačiais netinkamiausiais būdais pašalina. Prieš miegą lengvai patepkite aplink jų nagus ir greitai ne tik estetinis vaizdas pagerės, bet ir ar atsiras malonus sveikų odelių pojūtis.

Three- Phase Oil: trifazis nagų aliejus. Tiesiog dievinu šią priemonę. Jame telpa viskas, ko gali trūkti nagams ir nagų odelėms. Taip, produkto naudojimui reikia laiko. Todėl dar kartą sakau, kad tai geriau daryti vakare prieš pat miegą.

Webp.net-gifmaker (18)

Priemonė maitina, atkuria ir šviesina. Tai lyg trys produktai viename. Maitinimas aktualus tiek odelėms, tiek nagams. Nuo daug veiksnių priklauso nago struktūra, bet dėl mitybos, gyvenimo būdo jie silpsta, tad reikia pasirūpinti jų atkūrimu ir apsauga.

Taip pat labai svarbus ir šviesinimas. Nuo dažno lakavimo, žalingų įpročių, gyvenimo būdo ir net amžiaus priklauso nagų spalvos pakitimas. Galima tai slėpti po storu nagų lako sluoksniu, bet toks būdas problemos nesumažins, o vėlai susiėmus gali tekti ilgai vargti, kol pasieksi trokštamą rezultatą ir vėl galėsi džiaugtis sveikai atrodančiais nagai. Geriau negaišk!

Beje, dizaino sprendimas kiekvieną buteliuką pažymėti konkrečia spalva su užrašu neleis pasiklysti plačiame prekių asortimente.

20180304_231513

Gražios rankos, nagai ir odelės – ne tik estetika. Tai komfortas ir pasitikėjimas savimi.

nagų lakas nagų priežiūra nagų priežiūros priemonės nagų stiprinimo priemonė nail care