Romantiška kelionė su GUCCI Guilty Love Edition MMXXI

 

GUCCI 2021-tųjų meilės mėnesį pasitiko su dovana visiems įsimylėjusiems. Po pernykščio pasisekimo, šiems metams jie paruošė dar vieną įsimintiną kūrinį - GUCCI Guilty Love Edition MMXXI.

 

2020-taisiai GUCCI nusprendė paminėti savo pirmosios kampanijos #ForeverGuilty sukaktį ir šiai progai sukūrė limituoto leidimo aromatus JAM bei JAI GUCCI Guilty Love Edition. Kvapas susilaukė tiek dėmesio, kad šiais metais tas pats pamiltas aromatas atgimė atnaujintame, švelnesniame ir saldžią meilės žinutę transliuojančiame flakone.

Jau ikoniška tapusią GUILTY formą papildė pasteliniai ir labai švelnūs atspalviai. Tai simbolizuoja romantiką ir šiltus jausmas. Dar daugiau – kitoje buteliuko pusėje laukia meilės žinutė.

 

JAI „WE ARE NOT TOGETGER BUT WE SHOULD BE“ arba „Mes ne kartu, bet turėtume būti".

JAM „WE SHOULD BE TOGETGER BUT WE ARE NOT“ arba „Mes turėtume būti kartu, bet nesame“

 

Buteliukas grakštus, aptakių formų, bet sukurtas iš sunkaus stiklo. Jo viršutinė dalis skaidri. Apatinė - padengta abejingų nepaliekančia, keramikinį kūrinį primenančia, spalva.

 

Guilty Pour Femme Love Edition MMXXI

 

Gėlių/ citrusų aromatas moterims.

 

Subtiliai saldus, žavintis įvairių gėlių harmonija, bet neapsunkinantis. Rafinuotas ir tuo pat metu be galo romantiškas. Visa tai puikiai atspinti rausvas buteliukas.

 

Viršutinės natos: mandarinai, bergamotės, rausvasis pipiras

Vidurinės natos: alyvos, rožės, žibuoklės

Apatinės natos: pačiulis

 

 

Guilty Pour Homme Love Edition MMXXI

 

Šis vyriškas aromatas priklauso paparčių grupei. Lengvas, gana gaivus, bet tuo pat metu solidus ir charakteringas. Tokią harmoniją tobulai išreiškia pilkai violetinis flakonas.

 

Viršutinės natos: itališkoji citrina

Vidurinės natos: medus, baltažiedės gėlės, nerolis, levandos

Apatinės natos:  kedras, pačiulis

Pasinerk į nevaržomą meilės kelionę.

 

Viktė

Gucci Gucci Guilty Kvepalų naujienos