Šarmingasis Sebastian Gradzik Lietuvoje!

Rugpjūčio 8 dieną Vilniaus prekybos centre Panorama po rekonstrukcijos buvo atidaryta didžiausia bei moderniausia Lietuvoje DOUGLAS parduotuvė. Ta proga pasidalinti patarimais ir papuošti mūsų merginas bei moteris į atnaujintą DOUGLAS parduotuvę atvyko Smashbox prekės ženklo atstovas Sebastian Gradzik. Aš taip pat nuskubėjau į prekybos centrą Panorama ir pasinaudojau šia neeiline galimybe...

IMG_20190810_095336_997

Centrinėje prekybos centro aikštėje, iš karto prieš įėjimą į DOUGLAS parduotuvę, mane pasitiko įspūdingas ir Los Andželu alsuojantis Smashbox stendas.

Sebastian nuo pat pirmojo rankos paspaudimo pasirodė paprastas ir mielai bendraujantis. Ir šis jausmas neapleido visos konsultacijos metu. Visažistas stengėsi įsiklausyti į kiekvieną mano žodį, kuomet paskojau, kokias makiažo priemones renkuosi darydamasi makiažą. Pavyzdžiui, kreminę pudrą užtvirtino biria pudra, kadangi prasitariau, jog makiažą pabaigoje visuomet užtvirtinu.

Kadangi man labai patinka gilintis į veido kontūravimo subtilybes, makiažo eksperto paprašiau, kad pagrindinis akcentas būtų būtent veido kontūravimas. Bet, iš esmės, sakiau, kad darytų ką tik nori, eksperimentų tikrai nebijau.

Kaip matote iš parinkto lūpdažio, jis įsiklausė ir į šį mano pastebėjimą :)

Į konsultaciją atvykau po darbo dienos, dėl to pirmiausia visažistas nuvalė mano makiažą ir, įvertinęs odos tipą, parinko veido makiažo priemones.

  • Veidą atgaivino drėkinamąja purškiama makiažo baze Photo Finish Primer Water, pridurdamas, jog ji puikiai tinka tiek prieš pradedant makiažą, tiek norint atgaivinti odą dienos eigoje.
  • Tuomet patepė drėkinančia makiažo baze Photo Finish Primerizer, užakcentuodamas, kaip svarbu drėkinti tiek sausą, tiek riebią, tiek mišrią veido odą.
  • Kadangi mano oda yra riebi, sudrėkinęs ją jis patepė matiškumo suteikiančia bei riebalų išsiskyrimą reguliuojančia makiažo baze Photo Finish Oil & Shine Control.
  • Tuomet pristatė NAUJIENĄ - matiškumo suteikiantį makiažo pagrindą,  turintį itin stiprų padengimą. Jo kol kas DOUGLAS parduotuvėse neturime, tad sekite naujienas! Kadangi, anot Sebastian, mano odos būklė yra tikrai gera, sunaudojo šios pudros vos lašelį. Ir, mano nuostabai, jo tikrai pakako padengti visam veidui.
  • Paakius ir nedidelius spuogelius užmaskavo drėkinamuoju maskuokliu Studio Skin 24 Hour Wear Waterproof Concealer.
  • Galiausiai makiažą užtvirtino išsukama biria mineraline pudra Halo Hydarting Perfecting Powder, o veidui kontūruoti naudojo savo mėgstamiausią paletę The Cali Contour Palette.

IMG_20190810_095830_982

Mano ryte nubrėžtą akių apvado liniją atšviežino naudodamas Always On Liquid Liner, padarydamas subtilias "katės akis". Labai patiko rezultatas! Blakstienas papildomai paryškino ilginamuoju blakstienų tušu Super Fan Mascara, o antakiams parinko vandeniui atsparų antakių pieštuką bei gelį Brow Tech To Go (Taupe atspalvio).

Lūpas paryškino lūpų pieštuku Always Sharp Lip Liner ir skystais matiniais lūpų dažais Always On Matte Liquid. Sutikite, spalva tikrai įspūdinga. Kaip sakė Sebastian, tai yra jo mėgstamiausias šios linijos atspalvis.

IMG_20190810_094706_1831

 IMG_20190810_095517_461

IMG_20190810_100110_533

IMG_20190810_095157_242

Iš renginio išėjau su plačia šypsena, kuri dar ilgai nedingo nuo veido. Visiems iš eilės pasakojau, koks smagus man buvo šis penktadienio vakaras.

Jeigu tik bus proga, tokia galimybe tikrai pasinaudosiu dar ne kartą!

blakstienų tušas Lūpų dažai lūpų pieštukas sebastian gradzik smashbox Veido kontūravimas