SENSILIS: tobulos harmonijos paieškos

Kas yra harmonija? Tai toks klausimas, į kurį kiekvienas turim savo atsakymą. Ir visi jie absoliučiai teisingi. Tad kodėl verta iš vis apie tai kalbėti? Manau, kad tobulumui ar jo paieškoms ribų nėra. Tad jei atsiranda proga papildyti savo gyvenimą kažkuo nauju – būtų nuodėmė to nepadaryti.

Apie harmoniją pradėjau kalbėti ne šiaip sau. Apie ją privertė pamąstyti rinkoje jau ne vieną dešimtmetį sėkmingai besivystantis kosmetikos ženklas SENSILIS. Aiškus konceptas, tam tikri įsipareigojimai sau, moteriai ir gamtai, principų laikymąsis bei nuolatinis gebėjimas prisitaikyti prie supančios aplinkos. Sunku nesižavėti, kai dabartinėje masinėje gamyboje atsiranda kažkas, kieno tikslas ne tik komercinė sėkmė, bet tikrų tikriausia ilgalaikė nauda.

SENSLIS – tavimi besirūpinantis draugas

Kai pradėjau domėtis šiuo ženklu, pirmiausia, kas krito į akis, tai oficialiuose puslapiuose sukurtas SENSILIS portretas. Tai ne šiaip ženklas, firma, linija ar tiesiog pavadinimas. Tai veikėjas, kuris kalba pirmuoju asmeniu ir visur prisistato pats. Šita mintis tikrai be galo sužavėjo, nes atrodė, kad skaitau ne šiaip sausą pristatymą, o jo paties išpažintį. Apie tikrą asmenį. Apie draugą, kuris nori man nuoširdžiai padėti.

Jie norit geriau suprasti, apie ką kalbu, tai anglišką tekstą galite rasti ČIA.

Pagrindiniai principai

Mokslo, natūralumo ir grožio dermė

Vidinės ramybės ir išorinio grožio harmonija

Išskirtinis veikliųjų medžiagų veiksmingumas

Ilgalaikiai rezultatai

Draugiškumas aplinkai

Produkcija kiekvienos poreikiui

SENSILIS asortimentas turi nemažai skirtingų linijų ir kiekviena jų skirta tam tikram odos tipui ar poreikiui. Pabandykime pasigilinti bet į kelis jų.

Valymas

3-DSC_0913

SENSILIS gali pasiūlyti net kelis skirtingus valiklius ir tonikus. Man teko išmėginti drėkinamuosius produktus, bet atkreipkit dėmesį, kad savo poreikius gali patenkinti tiek riebios/mišrios odos savininkės bei tos, kurios mėgsta gana universalius micelinius vandenis.

4-DSC_0926

Gera žinia ta, kad sausai odai skirtos putos bei tonikas tinka net ir labai jautriai odai. Priemonės be galo švelnios ir suteikia nuramintos, pamaitintos ir giliai sudrėkintos odos pojūtį.

Labai svarbu nepamiršti tonizavimo. Makiažo ir odos valymas yra tik vienas iš priežiūros žingsnių. Po to naudojamas tonikas ne tik paruošia vėliau naudojamiems serumams ar kremams, bet ir atstato odos pH.

Detoksikacija

1-DSC_0879

Viena odos priežiūros priemonių dalis, kuri jau keletą pastarųjų metų neapleidžia savo pozicijų – detoksikacinio poveikio produktai.

SENSILIS šiam tikslui sukūrė visą liniją SUPREME DETOX. Man teko bandyti dvi jos priemones – naktinę veido kaukę ir dieninį veido kremą. Pirmiausia šios priemonės sužavėjo savo lengvu aromatu, kuris šiek tiek net primena agurkus. Tikra gaivumo bomba.

2-DSC_0900

Tekstūros taip pat be galo švelnios, lengvos ir greitai įsigeriančios. Tai tikrai patenkins sausos odos poreikius, bet ir neapsunkins riebios. Tobula darna tarp pojūčio ir poveikio.

Pagrindiniai ingredientai: ikrų ekstraktai (amino rūgščių šaltinis); ryžių ekstraktas (ląstelių ilgaamžiškumui išsaugoti); argano ir makadamijų aliejus (maitinamosios savybės); hialūrono rūgštis (drėkinamosios savybės); raudonųjų dumblių ekstraktas (detoksikacija ir antioksidantai); aliejinų moringų sėklų ekstraktas (apsauga nuo laisvųjų radikalų).

Jauninamoji programa

6-DSC_0934

Dar viena labai svarbi linija – UPGRADO CRONO LIFT. Tai tikra jauninamoji programa bet kokio tipo odai. Didelis šių linijų privalumas – taip pat be galo lengvos ir skalsios tekstūros. Akimirksniu įsigeria, neapsunkina. Bet žinote, kas geriausia? Greitai pastebimas poveikis. Iš karto po naudojimo oda atrodo gaivesnė, drėgnesnė, bet tuo pat metu jaučiamas stangrumas.

5-DSC_0939

SVARBU: sukurti produktai apsaugo odos ląstelių DNR nuo patiriamos žalos.

Pagrindiniai ingredientai: DNR veikiantis kompleksas; sojų ekstraktas (kolageno gamyba stangrumui ir elastingumui); avižų polisacharidai (stangrumas po pirmo panaudojimo); kofeinas ir organinis silicis (veido ovalo stangrumas).

Pats laikas pajusti absoliučią harmoniją!

cruelty free detoksikacija detox ritual care sensilis stangrinamasis veido kremas supreme detox upgrade crono lift