SHISEIDO WASO: viskas, kas geriausia, gimsta gamtoje

Kuo toliau, tuo labiau visi pradeda atsigręžti atgal į gamtą. Mes esame jos dalis, iš jos semiamės įkvėpimo ir su bandome su ja atkurti prarastą harmoniją. Maistas, gyvenimo būdas ir mąstymas – viskas yra vienos dermės dalys.

SHISEIDO Waso būtent tai mums ir bando priminti. Gal laikas atsisakyti visų dirbtinių blizgučių ir daugiau dėmesio pradėti kreipti į tai, kas iš tikrųjų skleidžia grožį – mūsų vidų?

Nauja odos priežiūros linija WASO iš SHISEIDO, kviečia puoselėti savo vidinį grožį ir tai pradeda daryti nuo jaunos odos savininkių. Tai ta karta, kuriai nerūpi visuomenės primetinėjamos normos ir nebijo būti savimi.

Ir iš tikrųjų, kai pirmą kartą išbandžiau WASO, pirma mintis buvo, kad tai idealus pasirinkimas nuo paauglių iki tos amžiaus grupės, kuri susiduria su keliais odos poreikiais vienu metu. Jiems reikia paprasto funkcionalumo, akivaizdaus efekto, bet skirtingų produktų pilna lentyna yra tik nereikalinga apkrova.

Kodėl WASO?

  • Natūralūs ingredientai.
  • Beveik visi linijos produktai tinka tiek ryto, tiek vakaro odos priežiūros rutinai.
  • Priemonės balansuoja bendrą odos būklę. Ją stipriai drėkina, bet tuo pat metu kovoja su išsiplėtusiomis poromis, riebalavimusi ir to sukurtais odos netobulumais.

Nusprendžiau išbandyti 4 šios linijos produktus ir iš jų susikurti visos dienos odos priežiūros rutiną. Trys iš jų tinka tiek rytui, tiek vakarui, vienas – skirtas tik dienai. Taigi apie viską nuo pradžių.

Quick Gentle Cleanser

Tinka tiek rytui, tiek vakarui.

20171022_193303

Gelinės tekstūros prausiklis labai gerai atgaivina odą ir pašalina susikaupusius nešvarumus ryte ir nuplauna makiažą vakare. Tiesa, jei norite pašalinti tikrai stiprų ir ryškų makiažą, prieš tai rekomenduoju dar papildomai naudoti tam skirtą makiažo valiklį, bet jei ne – natūraliam įvaizdžiui nuplauti Quick Gentle Cleanser visiškai pakaks.

Po pirmo panaudojimo pojūtis asocijavosi su švara. Oda liko tikrai skaisti, švelni ir labai švari. Kas įdomu, tai kad klampi gelinė tekstūra putoja net be vandens.  Visoms skubančioms tai leidžia praleisti tą žingsnį, kai reikia sudrėkinti veidą ir tam, kad visur nepritaškytum vandens, praustis pasilenkus virš kriauklės. Porą lašų įsilašinti į delną, paskirstai ant veido ir žingsniuodama po namus gali švelniai masažuoti odą, kol susidariusiose putose liks nešvarumai. Beje, labai mėgstu šį prausiklį naudoti kartu su veido valymo aparatu, tad jeigu turite tokį, būtinai pabandykite.

Kvapas labai neutralus, o ant veido likęs pojūtis itin malonus. Vienas pagrindinių ingredientų yra medus, kuris gerai žinomas dėl savo maitinančių ir antibakterinių savybių. Būtent dėl to ši priemonė tinkama visiems odos tipams: tiek sausai, tiek riebesnei odai, kuri linksta į uždegimus ir spuogelius.

Fresh Jelly Lotion

Tinka tiek rytui, tiek vakarui.

20171022_193056

Taigi nuprausus odą, reikia losjono. Fresh Jelly Lotion ypatingas dėl kelių savybių. Pirmiausia konsistencija: gelinė tekstūra, palietusi odą, tampa skysčiu. Ir jį gali tepti net keliais būdais. Arba tradiciškai naudojant vatos diskelį, arba... tiesiog pilti tiesiai į delną ir pirštais paskirstyti produktą ant veido ir kaklo srities.

Sudėtyje nėra alkoholio, kaip kad dažnai būna su kitais losjonais. Dėl šios priežasties produktas puikiai tinka ne tik riebiai ar mišriai, bet ir sausai, jautriai odai. Fresh Jelly Lotion padeda ne tik atkurti Ph pusiausvyrą, palaikyti drėgmės balansą, bet ir vizualiai sumažina išsiplėtusias poras. Tai itin aktualu toms, kurios naudoja poras mažinančias ar poras užpildančias bazes. Odos priežiūros produktas jau pradeda ruošti odą tobulai atrodančiam makiažui!

Clear Mega –Hydrating Cream

Tinka tiek dienai, tiek nakčiai.

20171022_193329

Labai tirštas, labai klampus želė primenantis veido kremas ant odos tiesiog ištirpsta. Paskutinį kartą taip nustebinęs produktas buvo tik SHISEIDO Ibuki Smart Fitering Smoother, kurį vis dar dievinu ir nei dienai nesiskiriu. Kalbant apie Clear Mega –Hydrating Cream vėl jaučiasi tai, kad čia ne tik kremas. Jis ne tik stipriai drėkina ir tai užtikrina tiek dieną, tiek naktį, bet ir mažina poras. Dar daugiau, pastebėjau, kad naudojant šį kremą, makiažas išlieka gerokai ilgiau.

Visada T zona pradeda gana greitai blizgėti ir galima pastebėti, kaip nuo smakro ir nosies „plaukia“ makiažo pagrindas. Bet tik ne tada, kai esu pasitepusi šiuo kremu. Taigi, merginos, jei tikrai vargstat, naudojat bazes, fiksavimo pudras ar fiksuojantį makiažo purškiklis ir nuo viso to pavargote ar tiesiog nebenorite tiek laiko ryte praleisti prie veidrodžio, verta išbandyti Clear Mega –Hydrating Cream. Gali būti, kad tai padės gerokai palengvinti ir sutrumpinti dienos rutiną.

Pagrindinis produkto ingredientas kiek netikėtas ir negirdėtas – morkos. Jos labai vandeningos ir turi daug maitinamųjų medžiagų. Tai leidžia užtikrinti labai ilgą ir stiprų drėkinimą bei komforto jausmą. Taigi ir vėl, tai priemonė, tinkanti visų tipų odai. Sausa oda gauna jai taip trūkstamos drėgmės ir maistingų medžiagų, o į riebumą linkusi oda išlieka gaivi, bet dienos bėgyje galima nesukti sau galvos dėl makiažo pataisymo.

Color-Smart Day Moisturizer

Tinka dienai.

20171022_193449

Color-Smart Day Moisturizer nuo kitų, iki šiol aptartų produktų, skiriasi tuo, kad jis skirtas tik dienai dėl sudėtyje esančios gana stiprios UV apsaugos. SPF30 užtikrins apsaugą, kuri reikalinga ne tik vasarą, bet ir visais kitais metų laikais.

Kitas labai svarbus faktas, tai kad šis produktas prisitaiko prie odos atspalvio. Iš pradžių tekstūra yra balta ir primena BB kremą. Masažuojant į odą, atspalvis padeda kisti ir suteikia labai švelnų, natūralų ir sveiką atspalvį. Galite jį naudoti ir vieną. Odos atspalvis atrodo lygesnis, labiau spindį, bet tikrai niekas nepastebės, kad ant veido yra kažkas tepta. Galite ant viršaus naudoti ir kitą makiažą, bet tikrai pastebėsite skirtumą, kai ant netobulumų nebereikės tepti tiek daug maskuojamosios priemonės, o ir makiažo pagrindo ar kitos pudros dengimo tokio stipraus nebesinorės.

Kaip ir kiti aptarti produktai, taip ir šis užtikrina stiprų drėkinimą, bet tuo pat metu mažina poras ir sulaiko sebumą. Kiek daug visko telpa į vieną buteliuką, skaičiuokite pačios, bet pripažinkite, visas sąrašas tikrai įspūdingas.

2017-10-12

Visą liniją dar papildo veido šveitiklis Soft+Cushy Polisher su soja, odą balansuojanti emulsija Quick Matte Moisturizer su Japoninių lokvų lapais ir drėkinamasis kremas Color-smart Day Moisturizer Oil-free SPF 30 riebiai odai.

Kaip pastebėjote, visi pagrindiniai ingredientai yra valgomi ir paimti tiesiai iš gamtos. Kiekviename iš produktų telpa labai daug. Drėkinimas, ilgalaikis poveikis, porų ir sebumo kontroliavimas. Kiekvienas produktas tikrai veikia kelias sritis vienu metu, tinka labai plačiam žmonių ratui ir leidžia jiems iki minimumo sutrumpinti naudojamų priemonių sąrašą.

Paprastas ir patogus funkcionalumas nuo dizaino ir naudojimo iki efekto. Greita, patogu ir natūralu.

drėkinantis veido kremas losjonas veidui Shiseido veido kremas su atspalviu veido prausiklis waso