Šiandien desertui... veido kaukės

Kaip po skanių pietų norisi paragauti saldaus deserto, taip pat kartais ir po kasdienės odos priežiūros rutinos norisi pasilepinti veido kauke. Tai nereikalauja daug laiko ar pastangų, bet leidžia džiaugtis efektyviu rezultatu ir tiesiog skirti kelias akimirkas tik sau.

Veido kaukės yra tikra smūginė pagalba odai. Išsausėjimai, sudirgimai, nuovargio žymės, spuogeliai, suglebusi oda ir visi kiti ant veido odos matomi požymiai – juos visus galima sušvelninti, jei tik pasirinksite tinkamą produktą.

Kaukių yra labai įvairių, bet šiandien noriu pakalbėti tik apie vienas įdomiausių. Tas, kurios yra ne tik mano, bet gali tapti ir jūsų veido priežiūros desertu.

LENGVAS PIRMASIS KĄSNIS

20170925_213322
Mažos, patogios, smagaus dizaino ir paprastos naudoti – tokias siūlo DOUGLAS Essentian veido kaukės. Kiekvienoje mažoje pakuotėje slepiasi stipri pagalba tam tikrai odos problemai lengvinti. Vargina net kelios jų? Derinkite net kelias veido kaukės tuo pat metu!

Purifying Face Mask
Švari oda – sveikos ir gražiai atrodančios odos paslaptis. Kiekvieną mūsų kartas nuo karto aplanko nemalonūs netobulumai arba oda atrodo tiesiog užsiteršusi. O yra ir tokių, kurios nepaliaujamai su tokiomis problemomis kovoja kiekvieną dieną. Molio kaukės yra puiki išeitis tiek vienoms, tiek kitoms. Valo giliai, bet švelniai, efektyviai, nesudirgindamos odos. 5min ir vuolia!

Noriu priminti. Jei kankina spuogeliai, molio kaukės yra būtent tai, ko jums reikia, o ne šveitikliai, kaip daug kas galvoja. Su jais tik pažeisite patį spuogelį ir paskleisite bakteriją ant didesnio odos ploto. Rezultatas – kova neturinti pabaigos.

Koliažai3

Radiance Face Mask
Lyg malonaus kvapo želė. Radiance Face Mask iš tikrųjų primena desertą! Šios kaukės patogus dizainas leidžia padėti odai bet kur ir bet kada. Beveik perregima tekstūra, akimirksniu atgaivinantis jausmas ir malonumas ilsėtis. Skaisti, švytinti ir atsigavusi oda vos per 3min. Ir nesvarbu, parą praleidai lėktuve, visą naktį šėlai klube ar tiesiog neišsimiegojai – to niekam nebūtina sužinoti.

GAL KOKTEILIO?

20170925_212807

Šiam kokteiliui reikia ramybės. Lakšto tipo kaukė jau savaime įpareigoja atsipūsti, skirti laiko tik sau ir pradžiuginti skaniu vaisių kokteliu ne tik skrandį, bet ir odą.
Labai įdomios LA JUICE lakštinės veido kaukės gali tapti būtent tuo vitaminų kokteiliu, kurio jums reikia. Sudėtyje randame daug ir įvairių koncentruotų vaisių, žolelių ir augalinių junginių, kurie padeda suteikti odai energijos, sudrėkina ją ir grąžina gyvybingumą.

Smagus dizainas ne tik ant išorinės pakuotės, bet ir viduje! Ar anksčiau bandėte lakštinę veido kaukę su paveiklėliais? Jei ne, tai pats metas tai padaryti.

kaukes atrinkta1

UOGA ANT TORTO

20170925_212400
Paužkandžiavome, atsigėrėme kokteilio ir dabar metas tikrai uogytei ant torto. Tokios smagios ir kitokios nei visos veido kaukės dar neteko bandyti.
Pripažinsiu, kai tik pamačiau KOCOSTAR veido kaukes, žiūrėjau skeptiškai. Skrituliukais suskirstyta lakštinė veido kaukė atrodė neįprastai ir nelabai supratau, kokia iš to nauda pačiai odai. O kad sužinotum, reikia pabandyti.
Pabandžiau, pajutau ir įsimylėjau. KOCOSTAR asortimentas tikrai labai platus, bet akį pritraukusios braškės formos veido kaukės pirmiausia pakliuvo į rankas.

20170927_230112

Ar jos kvepia braškėm? Tikrai taip! Nežinau kodėl, bet šitas faktas tikrai labai nustebino. Tokio malonaus aromato visai nesitikėjau.

Ar ji veiksminga? Taip, taip ir dar kartą taip. Oda akimirksniu atgaivinama ir tikrai tampa švelnesnė. Pakuotėje esančios braškės išsidėsto ant viso veido palikdamos tik mažus tarpelius. Labai smagi aplikacija ir aplink sklindantis kvapas iš karto pakelia nuotaiką net ir po labai sunkios darbo dienos. Būtent tie gabaliukai leidžia labai tiksliai uždėti kaukę taip, kad viskas tiksliai pripiltų ir neliktų jokių palaidų galų, kaip kad būna su normalaus dydžio lakšto tipo kaukėmis. O smagiausia tai, kad su šia kauke norisi eiti pasimaivyti namiškiams, o ne tūnoti pasislėpus vonioje.

kaukes atrinkta2

Tai kokiu desertu šiandien lepinsitės jūs?

kalštinės kaukės kaukės mokio kaukės valančios kaukės veido kaukės