Šiuolaikinės moters charakteris su GIRL OF NOW

Kaip įsivaizduojate šiuolaikinę moterį? Ji veržli, energinga, žavinti ir stebinanti. Ji mėgsta kitų dėmesį ir nebijo maudytis jų žvilgsniuose. Ji yra savimi. Ji yra GIRL OF NOW.

Kaip ir kiekvienuose mados namuose, kurie pristato aromatus, orientuojamasi į tą patį žmogų. Jie kuria visumą. Rūbo, aksesuarų, charakterio ir, be abejo, kvapo. Dėl to labai dažnai su kiekvieno sezono kolekcija galime pasidžiaugti ir visą įvaizdį išbaigiančiomis detalėmis.  „Man patinka moteriškos moterys... Kedenančios savo suknelę neslėpdamos vidinės aistros ir pasitikėjimo...“, sako Elie Saab. Tokioms jis ir kuria. Tokioms jis padeda atsiskleisti.

_MG_1661-02

Tobuliausias aksesuaras – tinkamas aromatas

GON EDP 2017_Packshot+Clutch 2_CMYK_20x15_300dpi

Nors ELIE SAAB parfumerijos pasaulyje pasirodė ne taip ir seniai – tik 2011-taisiais, tačiau jų kvapai neilgai truko užkariauti tūkstančius.  Šiais metais šie mados namai savo gerbėjoms įteikia dar vieną dovaną – naują charakteringą GIRL OF NOW aromatą. Įkvėptas savo aksesuarų linijos ir juos nešiojančių merginų, GIRL OF NOW įkūnija šiuolaikišką, jaunatvišką ir savimi pasitikinčią merginą. Jai tereikia pasirinkti tinkamą aromatą ir šis taps  pačiu ryškiausiu ir išraiškingiausiu aksesuaru. Aksesuaru, kuris papildys ne tik pasirinktą aprangą, bet ir charizmatišką GIRL OF NOW asmenybę.

Aromatas šiuolaikiškai asmenybei

ES_GON_2017_MODELSHOT_ATT1_BD

Koks kvapas geriausiai atskleistų šiuolaikinės moters pašėlusį būdą? ELIE SAAB tam pasitelkia gėlių švelnumą, vaisių saldumą ir pagardina išskirtiniu pikantiškumu.

Viršutinės natos: pistacijos, kriaušės.

Vidurinės natos: migdolai, apelsinų žiedų absoliutas.

Apatinės natos: tongapupės, migdolų pienas, pačiulis.

Štai taip gimsta gurmaniška prabanga.

Svarbi kiekviena smulkmena

P1100845-03

Iš mažų detalių susideda visuma.  Ne veltui tiek daug dėmesio skirta ir GIRL OF NOW buteliuko dizainui. Aukso spindesys ir melsvos spalvos dominavimas tęsia ELIE SAAB aksesuarų kolekciją ir taip kvapą dar labiau priartina prie mados pasaulio.

Tobulai apvalios formos flakonas, auksinis kamštelis su S ženklo graviūra ir aplink besijuosiantys melsvi žiedlapiai su aukso spalvos krašteliais – tiesiog neįmanoma atsispirti nepalietus!

Žvilgsnis iš arčiau

ELIE SAAB apie viską pagalvojo. Būtent dėl to pristato ir visą bendrą idėją įkūnijančią reklamos kompaniją. Štai ji! Drąsi, linksma, besimėgaujanti ir dėmesio centre esanti GIRL OF NOW mergina. Ja neįmanoma nesižavėti. Jos neįmanoma nepastebėti. Juk kitaip ir būti negali. Visų žvilgsniai krypsta į tą, kuri tiesiog dievina gyventi.

https://youtu.be/R7ITGkaGiJM?rel=0

edp elie saab girl of now kvepalai kvepalai moterims