Švytinčio veido efektas: kaip jį sukurti?

Sveika ir natūraliai švytinti oda – tikras šių metų mados klyksmas. Podiumų žvaigždės ir žymiausios grožio gurų tokiam efektui dabar skiria itin daug dėmesio. Nepriekaištingai atrodančia oda galite džiaugtis ir kiekviena jūsų. Tik trys maži žingsneliai, kelių pagrindinių klaidų vengimas ir atrodysit lyg iš žurnalo viršelio.

Švytėjimo suteikiančios priemonės – štai raktas į sėkmę. Tinkamai pasirinkti produktai gali atstoti bet kokį Instagam filtrą. Tokių priemonių paslaptis labai paprasta: jos ne tik pačios švyti, bet ir atspindi šviesą.

1 žingsnis: MAKIAŽO BAZĖ

20180322_071041

Švytinti makiažo bazė atgaivins net ir pilkiausią, labiausiai pavargusią odą. Ji išlygina odos tekstūrą bei suteikia jai sveiką išvaizdą be sunkesnių priemonių naudojimo. Jei reikia, dar šiek tiek pamaskuoji kelis netobulumus su maskuojamąja priemone ir viskas. Dabar makiažo bazių pasirinkimas yra toks platus, kad jei anksčiau riebios odos savininkės galėdavo rasti sau tinkančius tik matinio efekto produktus, tai dabar jos lengvai išsirinks tokį, kuris ir sureguliuos sebumą, ir suteiks sveiko švytėjimo.

Jei norisi dar daugiau efekto, tikrai labai rekomenduoju Srobe tipo kremą. Tai drėkinimo naudos ir švytėjimo sujungimas į vieną. Toks produktas tiks tiek minimalizmo gerbėjoms, kurios be kremo ir tušo daugiau nieko nenaudoja, tiek tikroms makiažo maniakėms.

2 žingsnis: SKAISTALAI

20180322_071622

Skaistalai – geros nuotaikos užtaisas, kuris veidui suteikia gyvybės. Paraudę skruostukai pirmiausia asocijuojasi su sveikata. Prisiminkite lauke lakstančius vaikus ar kuklų nuraudimą po akių kontakto su savo pirmąja simpatija.

Kaip išsirinkti atspalvį?

Faktas, kad nei viena nenorime atrodyti kaip su buroku padažytais skruostais (juos, beje, senovėje moterys iš tikrųjų naudojo). Siūlome atspalvių gausybėje padės nepasiklysti tavo pašios oda.

Saugiausias būdas yra rinktis tokį atspalvį, kuris ir natūraliai parausvina tavo skruostus. Atlik mankštelę namie ar prabėk lengvą krosą ir nusifotografuok – suprasi, apie ką kalbu.

Visgi manau, kad atspalvių nereiktų bijoti. Svarbiausia tinkamai pasirinkti pagal savo odą spalvą, kad neišeitų kaip su tais burokais.

CAMPAIGN_BeautyVisual_BlushLook_AllAboutCheeks_31.01.2021_RGB

Labai šviesi oda: švelni rožinė, lengva koralinė, persikinė spalva

Vidutinė oda: stipresnės pigmentacijos ir ryškesnė persikinė bei rožinė spalva

Tamsi oda: oranžinė, raudona, fuksijos spalva

Tik prieš dažantis nepersistenk ir geriau po truputį intensyvink spalvą. Taip lengviau nei vėliau bandyti nuvalyti padaryti blyną.

Kaip tepti?

Vyrauja toks pasakymas – skaistalus reikia tepti ant skruostų obuoliukų (juos lengvai rasi nusišypsojusi). Tačiau siūlau šiek tiek atsižvelgi ir į savo veido formą. Taip lengvai pamodeliuosi veidą ir jis atrodys harmoningesnis.

Apvalus veidas: pradėk nuo skruostų obuoliukų  ir nepabijok pakilti aukštyn smilkinių kryptimi. Taip veidas atrodys skulptūriškesnis.

BEAUTYLIFESTYLE_Still_FaceChartRound_AllAboutCheeks_31.01.2021_RGB

Ovalus veidas: tokia forma laikoma tobuliausia, todėl užtenka mažo akcento ant pačių skruostų obuoliukų.

BEAUTYLIFESTYLE_Still_FaceChartOval_AllAboutCheeks_31.01.2021_RGB

Ilgas veidas: pradėk po skruostų obuoliukais ir paplatink padengtą plotą taip, kad parausvintum visą iškiliausią skruostikaulio plotą. Taip veidas atrodys šiek tiek platesnis.

BEAUTYLIFESTYLE_Still_FaceChartLong_AllAboutCheeks_31.01.2021_RGB

Širdies formos veidas: pradėk po skruostų obuolukais ir lenkta forma judėk smilkinių kryptimi.

BEAUTYLIFESTYLE_Still_FaceChartHeart_AllABoutCheeks_31.01.2021_RGB

Kaip išsirinkti tekstūrą?

Skaitalai gali pasiūlyti platų ne tik spalvų, bet ir tekstūrų pasirinkimą. Ko gero, pati populiariausia – sausa pudra. Tačiau vien tik ja dėl įpratimo nereiktų apsiriboti. Ypač, jei turi sausesnė ar dehidratavusią odą.

Sausos pudros skaistalai: universalus produktas, kurį lengva naudoti visur, visada ir visiems. Geriausiai tinka normaliai ir riebiai odai (sausai gali išryškinti šerpetojimus). Patogiausia padengti kirstu šepetėliu, kuris padės sukurti norimą formą ir po truputį intensyvinti pasirinktą atspalvį.

Kreminiai skaistalai: puikiai tinka normaliai ir sausai odai. Pasidengia itin natūraliai, o tepti geriausia pirštais arba kempinėle.

Skaistalai kempinėlėje: šios kategorijos naujokai. Dėl savo pakuotės labai patogūs keliaujant. Tinka bet kokiam odos tipui. Efektas lengvai intensyvinamas nuo lengviausio iki ryškiausio.

20180322_071158

Taip pat nereikėtų pamiršti ir universalių skystų priemonių lūpoms ir skruostams. Ši grupė nėra labai plati, tačiau vis labiau užsitarnauja savo vietą dėl paprasto naudojimo, plačių naudojimo galimybių ir natūralaus efekto.

3 žingsnis: ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTI PRIEMONĖ – HIGHLIGHTER’IS

20180322_070608

Su trenksmu įsiveržęs ir niekur nežadantis trauktis. Tai paskutinis akcentas, kuriuo lengvai išryškinti iškiliausias veido vietas: skruostikaulius, nosies briauną, kaktą, antakio kaulą, Kupidono lanką. Taip pat artėjančią vasarą pabandyk pagyvinti pečius ir raktikaulį. Taip sukursi labai vientisą, sveikai atrodančią išvaizdą.

Sausa pudrinė tekstūra

20180322_071732

Pliusai: lengva dengti šepetėlių; galime sluoksniuoti ir taip intensyvinti efektą.

Minusai: gali išryškinti sausą odą ar spuogelius.

Skysta tekstūra

20180322_071121

Pliusai: lengva retušuoti; paprasta padengti pirštais ar kempinėle; natūralus efektas.

Kreminė tekstūra

20180322_071143

Pliusai: natūraliai atrodo; lengva retušuoti; tolygiai susilieja su likusiu makiažu.

Naudojimo patarimas: nesunku išlįsti iš aukščiausių veido vietų ir padengti didesnį plotą, tad geriau tepimui geriau naudoti kempinėlę, kuri sugeria produkto perteklių.

Dabar jau žinai, kaip suspindėti!

blush glow highlighter highlighteris kreminis highlighteris odą skaistinančios priemonės Skaistalai skaistus veidas strobe cream švytintis veidas
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »