SYS – probiotinė odos priežiūra iš Vokietijos

Šį kartą siūlau iš arčiau susipažinti su dar vienu nauju prekės ženklu DOUGLAS lentynose. Jose apsigyveno SYS – probiotinė odos priežiūra iš Vokietijos.

Kitokia, įnovatyvi, prisitaikanti – tokia yra SYS siūloma produkcija. Čia dominuoja dvi kertinės frazės – probiotika ir supermaistas. Išsiaiškinkime, ką tai reiškia ir kuo tai naudinga odai.

 

Kaip probiotikai veikia kosmetikoje?

Probiotikų pavadinimas tikrai visiems labai gerai pažįstamas. Vis gi visai kitoje sferoje. Kosmetikoje tai tikrai yra gana didelė naujiena.

Kiekvieno mūsų kūnas turi unikalią ir vienintelę mikrobiomą. Todėl geriausiai jos poreikius žino tik...ji pati. Čia ir slypi pagrindinis SYS tikslas – padėti odai pačiai atkurti savo natūralias apsaugines funkcijas bei atsinaujinti. Probiotikai šiose odos priežiūros priemonėse veikia kaip savotiškas žadintuvas ir slopintuvas tuo pat metu. Žalą darančios bakterijos suvaldomos, tad gerosios gali lengviau atlikti savo darbą. Tokiu būdu oda padeda pati sau!

 

SUPERMAISTAS odai

 

Supermaistas – skambus žodis, tiesa? Tačiau šiais laikais jis be galo svarbus. Paprastai tariant, tai reiškia gryną, nemodifikuotą, tokį, koks yra gamtos sukurtas. O svarbiausia – labai maistingą. Būtent šiuose produktuose ir galime rasti pačias naudingiausias medžiagas tiek valgymui, tiek naudojimui ant odos.

 

SYS kiekvienai savo linijai kurti naudoja po vieną tokį SUPER produktą.

- IMBIERAS jautrios odos raminimui

- OPUNCIJA intensyviam drėkinimui

- PENKIASKIAUTĖ KIETĖ brandžios odos elastingumui

 

Sukurk personalizuotą odos priežiūros ritualą su koncentruotais lašais

Dar viena SYS pateikiamų naujovių – koncentruoti lašai. Apie juos būtų galimą plėtoti visai atskirą temą. Pirmiausia dėl to, kad kiekviename buteliuke taip pat slepiasi SUPERprodukto ir probiotikų junginys. Toliau dėl to, kad šis produktas yra didelės koncentracijos ir žada visai kitokius rezultatus.  Galiausiai dėl to, kad jų pagrindinis tikslas – prisitaikyti prie jau turimos odos priežiūros rutinos. O tai galima padaryti dviem būdais:

  • Naudoti vienus vietoje serumo, jei reikia intensyvesnės priežiūros.
  • Lašinti į savo naudojamą kremą ir taip papildyti jį norimomis savybėmis.

Šitaip galima sukurti būtent dabar ir tik tau reikalingą rutiną ją papildant vienu ar net keliais koncentruotų lašų produktais.

Na o dabar apie kiekvieną atskirai.

  • Vitamin Glow Drops su greipfrutais.

Spindesio odai suteikiantys koncentruoti lašai. Gana gaivaus, saldaus kvapo. Greitai įsigeria ir puikiai papildo bet kokią odos priežiūros rutiną.

 

  • Collagen Manager Drops su chlorele.

Odai, kuriai reikia susigrąžinti ar išlaikyti elastingumą. Šiam darbui puikiai tinka kolagenas, na o šie lašai ir sukurti, kad padėtų jam susidaryti. Pirmą kartą užuodus produkto kvapą, jis verčia galvoti apie švarą, o patekęs ant odos tampa vos juntamai saldus. Dar vienas akivaizdus dalykas – oda patepus tikrai tampa švelnesnė, mažiau juntama nelygi odos tekstūra.

  • Memory Moisture Drops su paprastaisiais runkeliais.

Drėkinamieji lašai pavargusiai odai. Gaivaus, malonaus aromato, kurie palietę odą ją padaro lygesne ir gyvybingesne. To reikia bet kokio amžiaus, tipo ir būklės odai.

 

  • Anti Blue Light Drops su kakava.

Šiuolaikiniam žmogui labai reikalinga apsauga nuo mėlynosios šviesos, kurią skleidžia ekranai. Tai aktualu kiekvienam mūsų. Produkto kvapas, ko gero, intensyviausias iš visų siūlomų koncentruotų lašų. Dar ką reikėtų paminėti – jei naudojate vietoje veido serumo, produktas pradžioje atrodo kiek lipnus. Neišsigąsk ir neskubėk daryti išvadų. Po minutėlės produktas taps nejuntamas.

Bandyk, derink, tobulink savo odos priežiūros rutiną. Kartais vos keli tinkamai pasirinkti lašeliai ar potėpiai gali iš esmės pakeisti rezultatą.

 

Tapk geriausia savo versija!

Viktė

veganiška kosmetika veido kremas jautriai odai Veido serumas