Tikra atgaiva jautriai odai – CC kremas iš PAYOT

Kai už lango karšta vasara, netrukus prasidės atostogos ir pilnas makiažas yra mažiausiai, ko dabar norisi ant veido, ranka pati ieško ko nors lengvo bei paprasto. Sakai turi jautrią odą ir makiažo priemones tenka rinktis itin atsakingai? Puiku, nes Crème N°2 CC yra kaip tik tai, ko nebenorėsi iškeisti.

Kas yra CC kremas?

4-20180722_142908

Tikrai ne kartą teko susidurti su painiava tarp BB ir CC kremų. O kai šį sąrašą pradėjo pildyti DD ir EE kremai, viskas susimaišė ir pasidarė visai sudėtinga suprasti, kuris kremas ką daro. Taigi pirmiausisiūlau išnarplioti šį klausimą ir išsiaiškinti dviejų populiariausių kremų skirtumus.

Pirmiausia atsirado BB kremai. Šios dvi raidės dažniausiai šifruojama kaip beauty balm (grožio balzamas) arba blemish balm (trūkumų balzamas). Tai lengva priemonė jaunai odai. Šiek tiek drėkinimo, šiek tiek maskavimo ir visiškai natūralus rezultatas.

Sekantis žingsnis – CC (color control)  kremai. Tai lyg tobulesnė BB kremo versija. Daugiau dėmesio odos priežiūrai ir stipresnis maskavimas, kuris lengvu judesiu užtikrina lygią, vienodą ir nepriekaištingai atrodančią odą.

PAYOT Crème N°2 CC

5-20180722_142726

PAYOT CC kremas pirmiausia išsiskiria tuo, kad jis priklauso Crème N°2 linijai. Ją sudarančios priemonės skirtos jautriai, stresą patiriančiai ir į raudonį linkusiai odai. Jautrią odą itin sudėtinga prižiūrėti. Netinkamai parinktas produktas gali ne tik kad ne padėti, bet ir iššaukti nemalonias reakcijas.

Crème N°2 CC – tikra atgaiva lengvai sudirginamai veido odai. Hialurono rūgštis pasirūpina drėgmės balansu, o azijinės centelės stimuliuoja kolageno gamybą bei padeda kovoti su laisvaisiais radikalais.

Inkapsuliuotų pigmentų technologija

Pats kremas yra baltos spalvos, tačiau jei pažvelgsi kiek įdėmiau, tikrai pamatysi mažas granules. Jos, susilietusios su oda, kremui suteikia pigmento. Lengvos konsistencijos priemonė labai sklandžiai dengiasi ant veido, sulyginą odos atspalvį paslėpdamas raudonį ir suteikdamas lengvo sveiko švytėjimo.

1-20180723_000436

2-20180723_000604

STIPRI apsauga nuo saulės

Net SPF50+ turinti priemonė tiesiog nepamainoma ne tik vasarą, bet ir bet kuriuo kitu metų laiku. Jautri oda reaguoja į įvairius dirgiklius, o UV spinduliai neabejotinai yra vienas jų. Kodėl neišsprendus kelių odos problemų vienu metu ir neapsaugojus jos nuo kitų galimų?

Tai vienoje tūtelėje telpa viskas, ką paprastai rasi tik keliose skirtingose priemonėse:

  • Nuraminta ir sudrėkinta oda
  • Paslėptas raudonus
  • Sulygintas odos atspalvis
  • Kova su laisvaisiais radikalais
  • Stipri apsauga nuo saulės
  • Lengvas ir labai greitas naudojimas

bb kremas cc kremas kosmetika jautriai odai kremas jautriai odai payot rème N°2