TONYMOLY – korėjietiškas stilius ir profesionali odos priežiūra

Kosmetika gali būti ne tik kokybiška, efektyvi, bet ir be proto stilinga. Kiekvienas tai suprantame skirtingai, bet jei nori nusikelti į Korėją, TONYMOLY greičiausias būdas tai padaryti.

TONYMOLY – sąlyginai jauna, bet jau tikrai labai populiari kosmetikos kompanija. Per kiek daugiau nei dešimtmetį šį ženklą daug kas atpažįsta visame pasaulyje. Jo išvaizdos, kokybės ir žaismingumo santykis ne vienam tapo ir pagrindiniu  Pietų Korėjos veidu kosmetikos industrijos padangėje.

Išskirtinis gatvės stilius

3-20190103_220127

Pirmiausia, kas krenta į akis paėmus bet kurį TONYMLY produktą – gatvės stilių atspindinčios pakuotės. Pietų Korėjos stilius iš tiesų labai spalvingas ir išsiskiriantis. Gamintojas nepabijojo to paimti iš savo kultūros ir bent dalele pasidalinti su likusiu pasauliu. Vaisiai, daržovės, gyvūnai , ryškios spalvos ir drąsios formos.

Nepriekaištinga kokybė

Kad ir koks tobulas dizainas bebūtų, joks prekės ženklas neišgarsės, jei nedemonstruos tikrai nepriekaištingos produktų kokybės.

TONYMOLY išskirtinį dėmesį teikia aukštos kokybės ingredientams, gamtos šaltinių ir technologijų darnai.

Asortimento platybėse

TONYMOLY tiesiog negali nežavėti plačiu asortimentu. Ten visko yra nuo – iki. Savo poreikius patenkins ne tik paauglės, bet ir brandžios odos savininkės. Vieni gal tikėsis tik suteikti gyvumo kosmetinei ar nuotaikingu lūpų balzamu atgaivinti darbo stalą. Bet už drąsių pakuočių slypi tikras profesionalo prisilietimas. Linijų gausa koncentruojasi į įvairias amžiaus grupes ir skirtingas problemas. Siūlau bent akies krašteliu pažvelgti į tai, kas verčia pasaulį eiti iš proto.

  • PANDA‘S DREAM

4-20190103_220637

Ko gero, labiausiai išsiskiriančio dizaino produktų linija. Nuotaikingos pandos suteiks žaismingumo kiekvienai kosmetinei, rankinei ar stalui. Mane asmeniškai labiausiai pakerėjo vėsinamasis paakių gelis Panda's Dream So Cool Eye Stick. Pieštuko formos produktas tiesiog nepamainomas rytais, kai norisi sumažinti paburkimą. Taip pat vieną visada turiu su savimi, nes jis ypač praverčia sunkią darbo dieną leidžiant prie kompiuterio.

  • MAGIC FOOD

5-20190103_221357

Panašu, kad tai plačiausia šiuo metu Lietuvoje pasiekiama linija. Pomidorai, obuoliai, persikai, bananai... Ko tik ten nėra. Tikrų skanėstų paradas. O kas geriausia, kad bananai iš tikrųjų kvepia bananais, o persikai – persikais.

MAGIC FOOD BANANA 6-20190103_222028

Akivaidžiai viena mylimiausių linijų. Net sunku pasakyti, kuris iš siūlomų produktų būtų ryškesnis lyderis: rankų kremas, naktinė veido kaukė ar lūpų balzamas. Skalsumas, nepriekaištingas drėkinimas, akimirksniu apimantis komforto jausmas ir viską vainikuojantis be galo skanus bananų kvapas. Net norisi paragauti!

  • EGG PORE

7-20190103_222418

Tos, kurioms yra tekę pakovoti su išsiplėtusiomis poromis, žino, kad ir virtuvėje galima surasti labai gerą produktą, kuris gana efektingai valo užsiteršią odą ir sutraukia poras. Taip, tai paprastas kiaušinis. Tiksliau jo baltymas.

Tam, kad nereikėtų pagalbos ieškoti šaldytuve, TONYMOLY siūlo išbandyti poras sutraukiančius ir valančius produktus iš EGG PORE. Ką teko bandyti, tai Egg Pore Silky Smooth Balm. Oda tikrai tampa lygesnė, poros ne tokios pastebimos, o T zona išlieka matinė. Ir jokios netvarkos.

  • Veido kaukės: MASTER LAB ir I AM REAL

8-20190103_223015

Kokia odos priežiūra be veido kaukių. Šiuo metu jas galima rasti kelių tipų – MASTER LAB ir I AM REAL. Vienos labiau koncentruojasi į pačioje odoje esančias medžiagas, kaip kolagenas ir hialurono rūgštis. Kitos semiasi įkvėpimo ir gamtos. Skaistink, valyk, maitink, drėkink, gaivink ir tiesiog spindėk grožį!

O kas sakė, kad odos priežiūra turi būti nuobodi?

bananų kvapo rankų kremas food magic korėjietiškas grožis Odos priežiūra pandas drema poras sutraukiantis balzamas tonymoly