Tu tiesiog privalai TAI turėti šią vasarą!

Collistar naujienos – Tavo tobulam, saugiam ir švytinčiam įdegiui.

Bendra1

Įdek greičiau, bet tuo pačiu apsaugok odą nuo žalingų UVA ir UVB spindulių su intensyvaus įdegio priemone Intensive Ultra-Rapid Supertanning Treatment SPF 20.

Švytėk saulėje ir atgaivink odą naudodama įdegį skatinantį vandenį su spindinčiomis dalelėmis Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt Gold.

Išsaugok tatuiruočių ryškumą, apsaugok jautriausias savo odos vietas patepdama jas apsauginiu geliu su SPF 50+ Protective Crystal Stick SPF 50+.

Būk tikra, kad tavo plaukų spalva neišbluks, o plaukai bus pamaitinti. Tuo pasirūpins apsauginis purškiamas aliejus plaukams Protective Oil Spray.

3 priemones

Intensyvaus įdegio priemonė su SPF20

Kremas

Švelnaus kvapo veido bei kūno kremas sudėtyje turi beta karoteno ir morkų ekstrakto. Dėl šių bei kitų sudėtyje esančių medžiagų yra stimuliuojama natūrali melanino gamyba, dėl ko įdegsi žymiai  greičiau.

Kad Tavo kūne esantis melaninas dar efektyviau atliktų savo darbą, kremą rekomenduojama pradėti tepti likus kelioms dienoms iki kaitinimosi saulutėje.

Saulėje galėsi nebijoti gulėti ilgiau, kadangi kreme esantis SPF 20 faktorius užtikrins saugų deginimąsi. Tiesa, kas pora valandų nepamiršk pakartotinai kremu patepti odos, ypač jei maudaisi, prakaituoji, šluostaisi rankšluosčiu. Kremas labai greitai susigeria, netepa, dėl to diskomforto nepajausi. Priemonė odą taip pat apsaugo nuo vėjo bei druskų poveikio, drėkina ir maitina. Prieš saulės vonias nuplovus veidą papildomai jokio kremo tikrai nereikia, iš karto tepk šį ir sudrėkink odą, paruošk ją saulei.

Kremas tau puikiai tiks ir tuo atveju, jeigu nemėgsti ilgų saulės vonių. Jis idealiai tinka ir deginantis soliariume.

  • PATARIMAS: prieš tepdama šią priemonę odą nuprausk švelniu šveitikliu. Kremas tepsis itin maloniai ir dar geriau susigers.

Įdegį skatinantis vanduo su spindinčiomis dalelėmis

Vanduo

Užkaitai saulėje? Neturi kur nusiprausti smėlio ir druskos? Sudrėkink, nuramink ir atgaivink veido ir kūno odą purškiamu vandeniu. Trumpais paspaudimais išpurkšk visą kūną, veidą ir netgi plaukus.

Jeigu Tavo oda dar pakankamai balta, nesi įdegusi, vandenį būtinai naudok kartu su apsaugine priemone. Puikiai tiks prieš tai mano aprašytas kremas su SPF20.

Šis vanduo sudėtyje turi specialių ingredientų, kurie greitina ir intensyvina įdegio procesą, dėl to gali nudegti. Jeigu oda jau yra švelnaus bronzinio atspalvio, gali naudoti vien tik šį vandenį, bet būk atsargi, užteks 30-50 minučių.

Kadangi vanduo sudėtyje turi alijošiaus, oda gali tapti šiek tiek lipni. Bet vakare lipnumą labai lengvai pašalinsi odą nupraususi tiesiog vandeniu.

Taip pat nepamiršk, kad vanduo sudėtyje turi šviesą atspindinčių aukso perlų. Tad pasiruošk tviskėti ir būti tikra palūdimio deive!

Rankos

  • 1 PATARIMAS: Norėdama sudrėkinti juo veidą, sudrėkink pirštus (papurkšk priemonės į delnus) ir švelniai įtapšnok. Saugok akių vokus!
  • 2 PATARIMAS: Jeigu perkaitai ypač stipriai, palauk vėjo gūsio ir tada išpurkšk kūną, kaip mat atsivėsinsi! Priemonės sudėtyje esantis alijošius itin sustiprina gaivinantį vėjo poveikį.

Apsauginis aliejus plaukams

Plaukai

Ši malonaus kvapo priemonė, skirta naudoti prieš deginantis soliariume arba saulėje, apsaugo dažytų plaukų spalvą, neleidžia jai pagelsti, saugo nuo laisvųjų radikalų daromos žalos.

Kadangi aliejus yra pakankamai intensyvus, užteks kelių papurškimų. Po to lengvai išsklaidyk pirštais arba retomis šukomis ir bėk degintis!

Kai plausi galvą po saulės vonių, bus išsaugota ne tik plaukų spalva, bet taip pat džiaugsiesi švelniais bei pamaitintais plaukais.

Apsauginis pieštukas su SPF50+

Piestukas

Skaidraus gelio beveik bekvapis pieštukas puikiai tiks apsaugoti jautresnes odos vietas (pavyzdžiui, nosį, sritį aplink akis, dėmeles, randus, apgamus) ir išsaugoti tatuiruočių ryškumą bei kontūrus, kai oda įdegs.

Labai patogu naudoti: jei reikia apsaugoti smulkias vietas, tepk pieštuko šonais, jeigu odos plotas didesnis – perbrauk pieštuku per visą jo plotį. Gelis susigers akimirksniu ir... viskas!

Bendra2

apsauga nuo saulės apsauga plaukams Apsauginis losjonas nuo saulės Collistar kremai nuo saulės priemonės po saulės saulės priemonės SPF20 SPF50