URBAN DECAY naujiena - nenuobodžiam "naked" įvaizdžiui

Makiažas skirtas ne tam, kad paslėtum savo trūkumus, o tam, kad pasauliui parodytum, kokia esi iš tikrųjų – tai „Urban Decay“ įkūrėjos Wende Zomnir žodžiai. Tikriausiai visos žinome, jog grožio pasaulis šiuo metu yra pamišęs dėl veido kontūravimo. Kontūravimą, kaip makiažo techniką prieš kelis metus išgarsino žymioji Kim Kardashian. Jei domitės grožio blogais, vlogais ir visa socialine media tai tikriausiai girdėjote, jog ji išleido savo kosmetikos „KKW Beauty“ liniją, kurioje vien tik kontūravimo ir „highlighter‘io“ blizgesio veidui suteikiančios priemonės...

Bet šį kartą ne apie ją, o apie vieną geidžiamiausių JAV dekoratyvinės kosmetikos kompanijų „Urban Decay“ ir jos sukurtą „Naked Skin Shapeshifter“ kontūravimo paletę. Tik įsigijus ją, supratau, kad radau tai, ko seniai ieškojau. Vienoje paletėje yra visos man reikalingos veido kontūravimui, koregavimui, maskavimui ir skaistinimo priemonės! Ji labai patogi, nedidelė, todėl puikiai tilps į jūsų rankinę, o kelionės metu bus geriausia pagalbininkė. Bent jau mano paletė  jau  patogiai ten įsitaisiusi ir niekam nesiruošia užleisti vietos :)

IMG_20170625_184208_698

Šią paletę aš įsigijau ne tik dėl patogumo ir kokybės, bet, žinoma, ir dėl dizaino. Jau to tai negaliu praleisti pro akis. Patogu ir netikėta, kad viduje yra dvipusis veidrodis, kuris atskiria pudras. Vienoje šios paletės pusėje yra birios, presuotos pudros (3 skirtos kontūravimui ir 1 skaistinimo priemonė), o kitoje kreminio pagrindo pudros (2 kontūravimo, 2 veido koregavimo ir kreminė švytėjimo suteikianti priemonė). Veido korektoriai neutralizuoja patamsėjusias problematiškas veido vietas, kaip paakius, o skaistinimo priemonės suteikia taip norimo spindesio.

IMG_20170625_163123_813
Su šia palete galite išgauti skirtingus kontūravimo efektus: nuo intensyvesnio ir skulptūrizuoto iki lengvo ir subtilaus. Kadangi šią paletę aš naudoju jau kas dieną (kitaip tiesiog neišeina), galiu pasakyti, jog tai itin pigmentuotos, geros tekstūros, lengvai besisklaidančios ir ilgai išliekančios priemonės veidui. Taip pat aš naudoju ir šiai paletei specialiai sukurtą šepetėlį. Jis puikios kokybės, cruelty-free (nebuvo testuotas su gyvūnais) ir bent jau man idealiai tiko pudros išsklaidymui, nereikėjo jokios kempinėles. Kita šepetėlio pusė skirta skaistinimo priemonėms.

IMG_20170625_161957_428
Dar galiu išduoti vieną paslaptį: su šia palete jūs be problemų galite pasidaryti ir akių makiažą, bent jau aš išbandžiau birias pudras akių vokams ir likau labai patenkinta. Taigi, Mielosios, jei norite kokybės, išliekamumo bei natūralumo ir visa tai turėti savo rankinėje – ši „Urban Decay“ paletė „Shapeshifter“  - jums! Natūralumas neturi būti nuobodus.

Naked palette paletė shapeshifter Urban Decay Veido kontūravimas veido kontūravimo paletė
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »