Vasariškos COLLISTAR naujienos: nuo plaukų priežiūros iki mikromagnetinių kaukių

Šią vasarą COLLISTAR pasitinka kaip reikiant pasiruošę.  Asortimentas pasipildė itin aktualiais produktais plaukams po saulės, apsauginėmis priemonėmis, inovatyviomis magnetinėmis kaukėmis. Nekantrauju visa tai jums pristatyti. O šį tą ir priminti.

Deginimuisi + apsaugai - Supertanning Dry Oil SPF6

5-DSC_1375

Dabar visi kalba apie apsaugines priemones nuo saulės, tačiau dalis mūsų nori saulės suteikiamą spalvą įgauti greičiau.

COLLISTAR savo asortimente turi puikią priemonę, kuri derina apsaugą ir greitą, intensyvų įdegį.  Sausas aliejus labai paprastai ir tolygiai pasidengia. Jokio riebumo ar lipnumo. Oda gražiai švyti, yra minkšta ir pamaitinta. Man šis produktas patinka ir dėl to, kad po saulės vonių oda nejaučia to įprasto sausumo ir tempimo jausmo. SU SPF 6! Tai nėra daug, bet turint omeny, kad aliejaus sluoksnį reikia vis atnaujinti, ta apsauga yra palaikoma.

4-DSC_1383

Stipriai apsaugai - Sun Stick SPF50+

6-DSC_1403

Pieštukinės apsauginės priemonės po truputį įtvirtina savo svarbą tarp visų  priemonių nuo saulės.COLLISTAR Sun Stick išsiskiria tuo, kad jo tekstūra kreminė, o ne aliejinė.  Nors pieštukas atrodo baltas, tačiau produktas tepasi labai lengvai ir nepalieka spalvos. Kam toks produktas reikalingas? Faktas, kad viso kūno juo neištepsi, bet pieštukas labai patogus naudoti itin jautrioms kūno vietoms: lūpoms, akių sričiai, nosiai, apgamams ar tatuiruotėms apsaugoti.

3-DSC_1414

Po deginimosi - Ultra Soothing After Sun Repair Treatment

1-DSC_1354

Tam, kad po saulės oda kuo greičiau nurimtų, būtų sudrėkinta, o įgautas įdegis tikrai ilgai išliktų. Labai svarbu drėkinti net nudegusią odą. Taip sumažinamas raudonumas, o kartais net pavyksta išvengti odos lupimosi.

Man be galo patiko Ultra Soothing After Sun Repair Treatment. Produktas yra pienelio tekstūros ir labai greitai bei lengvai įsigeria. Jis labai švelnus ir tinka net vaikams. Komforto suteikimo paslaptis neabejotinai slepiasi priemonės sudėtyje. Hialurono rūgštis užtikrina drėgmę, sviestmedžių aliejus, migdolų aliejus ir vitaminas B – maitinimą bei elastingumą.

Plaukų atstatymui - Multi-Action Perfect Hair Serum ir After-Sun Intensive Restructuring Hair Mask

2-DSC_1341

Kad po deginimosi reikia pasirūpinti oda, daugiau mažiau kiekvienam žinoma. Tačiau ar žinai, kad po saulės vonių reikia papildomai pasirūpinti ir plaukais? COLLISTAR tikrai labai aiškiai atkreipia mūsų dėmesį į šią sritį ir siūlo konkrečius būdus tai padaryti.

Kodėl svarbu pasirūpinti plaukais? Tam, kad jie neišsausėtų ir neprarastų savo sveiko, gyvybingo žvilgesio. O juos sausina ne tik saulė, bet ir surus jūros vanduo ar baseine naudojamas chloras.

COLLISTAR sausumo išvengti siūlo naudojant intensyviai drėkinančią kaukę ir apsauginį serumą plaukams.

Multi-Action Perfect Hair serumą net pavadinčiau privalomu. Kaip naudojant apsaugą prieš formuojant plaukus karštomis žnyplėmis, taip šis serumas turi būti naudojamas prieš ilgesnį buvimą saulėje. Ir taip yra dėl labai daug priežasčių. Pirmiausia, kad jis apsaugo nuo saulės galimo poveikio: spalvos blukimo, sausumo, vėlimosi. Lygiai taip pat serumas reikalingas ir grįžus namo, nes po saulės plaukams reikalingas drėkinimas ir stiprinimas.

Plaukų kaukė yra itin svarbi plaukų priežiūros dalis kiekvienam. O ši atstatomoji kaukė yra tikras išsigelbėjimas. Tiršta, intensyvi, stipriai maitinanti ir atkurianti. Ir tai svarbu ne tik saulės nualintiems plaukams.

Mikromagnetinės veido kaukės

4-collitar

Po saulės vonių labai svarbu pasirūpinti veido oda. O tokių kaukių, kuriomis džiugina COLLISTAR, dar tikrai neteko anksčiau matyti.

Stipriai drėkinančios veido kaukės su mažais magnetais, įtaisytais ploname pluošte. Šiuo metu galima pasimėgauti dviem veido kaukėm. Viena su hialurono rūgštimi, kita – kolagenu. Šie ingredientai niekam ne staigmena, tačiau visai kitaip yra su magnetais.

Pluošte įtaisyti labai maži magnetai, kurie yra matomi, tačiau ant veido nejaučiami. Jų paskirtis – stimuliuoti odą, aktyvinti mikrocirkuliaciją. Tokiu būdu greičiau išsivaikšto skysčiai, o oda efektyviau atlieka regeneracines funkcijas ir  įsisavina kitas kaukėje esančias medžiagas.

Dabar drąsiai galiu pasakyti, kad jūsų oda ir plaukai vasarai pasiruošę! Apsaugoti, atgaivinti ir paruošti naujiems malonumams.

apsauga nuo saulės Collistar collistar sun magnetinės veido kaukės plaukų priežiūra priemonės po saulės veido kaukės