VIDURŽEMIO JŪROS MEILĖS ISTORIJA

Vasaros neįsivaizduojame be gaivaus vėjo,  žydros jūros šniokštimo ir audringų meilės istorijų. DOLCE&GABBANA naujam gyvenimui prikėlė LIGHT BLUE Viduržemio jūros meilės istoriją ir siūlo į ją pasinerti dar stipriau su LIGHT BLUE Eau Intense.

Istorija, prasidėjusi dar 2001 metais, daugeliui jau gerai žinoma. DOLCE&GABBANA LIGHT BLUE jau antrą dešimtmetį yra vieni populiariausių aromatų pasaulyje. Itin gyvas, vėsia gaiva apgobiantis aromatas nukelia į šiltos jūros pakrantę, kurioje karščiu pulsuoja aistringos meilės jausmas. Tai ne tik gaiva, tai ir seksualus moteriškas žavesys.

Ir ši istorija pagaliau turi tęsinį…

DSC_0230

DOLCE&GABBANA patobulino jau visų pamiltus DOLCE&GABBANA LIGHT BLUE ir DOLCE&GABBANA LIGHT BLUE POUR HOMME. Labai aistringose reklamos kompanijose kuriama meilės istorija  dabar įkaitinta iki aukščiausio laipsnio. Kaip ir pats aromatas.

LIGHT BLUE Eau Intense patiks tiek seniems gerbėjams, tiek tiems, kuriems senoji versija buvo per gaivi ir kiek per lengva. Daug nenutoldami, DOLCE&GABBANA LIGHT BLUE papildė natomis, kurios paryškino tai, kas jau buvo  užčiuopiama ir anksčiau.

DSC_0282

Viršutinės natos: citrinos ir žalieji Granny Smith obuoliai

Vidurinės natos: mangoldai, jazminai

Pagrindinės natos: ambra, muskusas

Dizainas

Kaip ir pasakojama meilės istorija, kaip ir aromato intensyvumas, taip ir buteliuko dizainas atspindi kvapo viziją. Jau LIGHT BLUE dizainas buvo labai simbolinis: kamštelis simbolizuoja žydrą dangų virš Italijos Alpių, o stačiakampis flakonas – stiprią ir modernią moterį.

dolce gabbana

Su LIGHT BLUE Eau Intense į pradinį konceptą pažvelgta aistringiau. Žydras matinis flakono stiklas atspindi dangaus mėlynumo Viduržemio jūros atspalvį. Ilgas stačiakampis buteliukas atrodo rafinuočiau, o linijos – elegantiškiau ir moteriškiau. Dėmesys atkreiptas ir į kamštelį, kuris, priderinus prie buteliuko, yra mažesnis ir kur kar prabangesnis.

aromatas moterims dolce&gabbana edp edt gaivus aromatas light blue light blue eau intense
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »