VIENA PALETĖ – 6 GEIDŽIAMI BUČINIAI

Gali turėti saują skirtingų lūpdažių arba gali pasirinkti vieną tobulai suderintų atspalvių paletę. Šios pastaruoju metu yra populiarios kaip niekada anksčiau. Patogumas, elegancija, kokybė ir spalvų pasirinkimas kiekvienai progai, nuotaikai ar įvaizdžiui. Nori išbandyti? Siūlau pradėti nuo ARTDECO Most Wanted Lip Palette.

DSC_0105

ARTDECO Most Wanted kolekciją papildė dar viena, šį kartą lūpoms skirta, paletė. Paprasto, bet elegantiško dizaino produktas neabejotinai patrauks kiekvienos, tiek pradedančiosios, tiek kosmetikos mylėtojos, akį. Dėžutė tobulai atskleidžia viduje patalpintų dažų koloritą. Pagrindinė  spalva, skirtingų atspalvių užrašai ir raštai – kiekvieną spalvą surasite ir pačios paletės viduje. Taigi vientisumas ir skrupulingai apgalvotas dizainas garantuotas.

DSC_0368

Dėžutės viduje randame 6 skirtingus atspalvius, dviejų galų šepetėlį jiems tepti ir veidrodėlį. Viskas, ko gali prireikti norimam lūpų įvaizdžiui susikurti.

Šepetėlis

DSC_0109

Ilgas kotelis ir du vienodi jo galai – taip atrodo paletėje esantis šepetėlis. Šereliai gana trumpi, o teptukas siauras. Juo patogu tiksliai išpiešti kiekvieną lūpų vingį. Net ir pačios ryškiausios spalvos tampa nesunkiai sutramdomos neįgudusioms rankoms.

6 geidžiami lūpų įvaizdžiai

DSC_0106

Nuo neutralaus iki itin ryškaus – štai kokius įvaizdžius galite susikurti su Most Wanted paletėje esančiomis spalvomis. Kiekviena jų turi pavadinimus, tad jei abejoji, kurią spalvą šiandien rinktis, gali tai daryti pagal pavadinimo skleidžiamą nuotaiką.

artdeco most wanted kiss kiss

Lūpų dažai yra kreminės tekstūros ir maloniai tepasi. Visiškai nejaučiamas sausumas ar tempimas. Lūpos yra ryškios, spindinčios ir minkštos. Tai tobulas pasirinkimas tiek vasarą, tiek itin atšiaurią žiemą.

Kiekvienos spalvos kiekis – 1,3g. Tai yra maždaug trečdalis tiek, kiek gauname pirkdamos pilną vienos spalvos produktą. Paletėje esantis kiekis tikrai optimalus pasirinkimas. Net jei kurį itin pamiltą atspalvį naudosit kiekvieną dieną, jo užteks pakankamai ilgai. O kur dar plačios galimybės eksperimentuoti. Išvados:  geras kainos, kokybės ir kiekio balansas.

Beje, lūpų dažai turi labai malonų, vos juntamą saldų aromatą. Tad jei esi jautri kvapams, gali būti garantuota, kad padažytos lūpos neries nosies J.

Nagi, visada užimtos, skubančios, verslo ar keliaujančios moterys, jau žinote, ko trūksta jūsų kosmetikos kolekcijoje?

Artdeco Lūpų dažai lūpų dažų paletė most wanted palette paletė