Žaismingos DOUGLAS LES DÉLICES naujienos, arba kaip vienaragiai pasaulį užkariavo

Tas pats pasakiškas kvapas, ta pati maloni tekstūra, bet kur kas žaismingesnė ir spalvingesnė pakuotė. DOUGLAS LES DÉLICES pasidavė pasaulį apėmusiai manijai ir savo kolekciją papildė... vienaragiais!

vienaragiai

Mažos smulkmenos pagyvina net ir niūriausias dienas. O jei ta smulkmena  tampa tavo mėgiamos dušo želės dalimi, gera nuotaika garantuota. Būtent tuo dar kartą sugebėjo sužavėti saldžioji DOUGLAS linija kūnui. Tik pasirodęs LES DÉLICES apsuko galvas savo ryškiomis spalvomis ir tikrai skaniai atrodančiomis pakuotėmis. Avietės, cukraus vata, kokosas, o kur dar tas obuolio raudonumas. Vien pažiūrėt malonu, o švelniam jausmui ant odos ir skleidžiamam aromatui (pavyzdžiui žvakės, kurią užsidegu beveik kiekvieną vakarą) mano namuose abejingų neliko.

DSC_0374

O dabar apie vienaragius. Klausiate, kam to reikia? Užduodu klausimą atgal: o kodėl gi ne? Dekoratyvinės kosmetikos rinka tiesiog kraustosi iš proto dėl to, kas bent kiek turi bendro su šiais mitiniais gyvūnais. Pradedant švytinčiomis tekstūromis ir magiškai atrodančiais pakuočių dizainais. Kodėl gi nenuspalvinus savo kasdienybės?

DSC_0398

Tik pamačiusi naująją LES DÉLICES limituoto leidimo dušo želę, pagalvojau, kad tai būtent ta linija, kuriai toks dizainais tinka idealiai. Ir taip lyg iš pasakos ištraukti produktai atrodo dar žaismingiau. Patiks tiek mažam, tiek senam. Tobula idėja dovanai arba linksmesniam  vonios dekoro elementui. O ir šiaip atrodo be galo mielai :)

Minusas tik vienas – ne visi produktai pasipuošė nauju vienaragio rūbu. Bet pradžiai tikrai užteks :)

douglas les delices dušo želė Les Delices prausimasis