LIVE MORE, WE REPAIR
Atrask Blue Therapy kremą aliejuje. Atkuriamosios aliejaus savybės. Tirpstančio gelio gaivumas.
Naujasis Blue Therapy kremas aliejuje

Atkuriamosios aliejaus savybės. Tirpstančio gelio gaivumas.

Lygi, stangri ir švytinti oda per 2 savaites.

Gerinanti struktūrą jūros cukraus (Marine ConnectumTM) galia, atkuriamieji natūralios kilmės aliejai itin gaivioje ir greitai tirpstančioje formulėje. Greitai pašalina matomą senėjimą: sausa oda atrodo sudrėkinta, lygesnė ir švytinti, akivaizdžiai jaunesnė.

Pirk dabar Sužinok daugiau
Pirk dabar
Pirk dabar
Jos išbandė Blue Therapy kremą aliejuje ir pasakė „oho“!

Tai mano „oho“ jausmas

Ką jos sako


Aliona Kovalionok

Niekada nesu mačius tokios neįprastos tekstūros kremo, tai lyg medus-aliejus, tačiau konsistencija nėra lipni, kvapas malonus, norisi kaip įmanoma greičiau užtepti kremą ant veido. Šitoje vietoje noriu pasakytu, kad kremas skirtas tik sausai ir labai sausai odai, normaliai -riebiai odai toks kremas tikrai netiks, bus per sunkus, gali kimšti poras ir labai riebinti veidą. Biotherm BLUE THERAPY HONEY CREAM-IN-OIL kremas tai lyg veido odos atgaiva po karštos vasaros, kai nuo saulės vonių oda išsausėjo, jai reikia ypatingo maitinimo ir papildomos priežiūros.

Blue therapy kremo aliejuje istorija

Pirmasis odą atkuriantis jūros cukrus.

Išgaunama atšiauriose Guerande pakrantėse Prancūzijoje, ši unikali, 8 metus tirta revoliucinė veiklioji medžiaga kaip jokia kita veikia odos ląsteles. Jos išskirtinė galia gerinti odos struktūrą ištirpinta natūraliuose aliejuose ir sustiprinta itin veiksmingoje formulėje.

Revoliucinė formulė

Maitinamieji aliejai, greitai tirpstančio gelio gaivumas.

Didžiausia natūralių maitinamųjų aliejų koncentracija, panaši į esančią svieste, tik čia ji yra pačioje gaiviausioje gelio tekstūroje, išgautoje aukšto slėgio mikronizavimo procese, panašiame į tą, kuris vyksta 10 000 metrų aukštyje.