Mokėk tik už produktus - pristatymas NEMOKAMAS!

DIOR

Kategorijos

 

AROMATAI

 

DAUGIAU KAIP 70 METŲ NENUTRŪKSTANTIS KŪRYBIŠUMAS

Nepriekaištingą DIOR kūrybiškumą įkūnija parfumeris-kūrėjas François Demachy, kuris panaudoja savo išskirtinai unikalią patirtį kuriant nepamirštamus dabartinius ir ateities DIOR kvepalus. 

 

GĖLĖS, GĖLĖS, GĖLĖS, 

NUO GRASSO IKI VISO PASAULIO

 

 Grass regionas yra glaudžiai susijęs su DIOR istorija. Pats Christian Dior nusprendė apsigyventi La Colle Noire, tam kad galetų auginti ten savo gėles. Nuo 2006 m. François Demachy, „Dior Perfumer-Creator“, išvystė išskirtinę partnerystę su erškėčių ir jasminų augintojais, tam kad įamžintų šio unikalaus regiono meistriškumą.

 

IKONIŠKI AROMATAI

 

DIOR MAKIAŽAS

 

MADOS SPALVOS

 

„KODĖL NORIME IŠ MOTERŲ ATIMTI SPALVŲ SUTEIKIAMĄ ŽAVESĮ?“
Ši Christian Dior citata įkvepia kiekvieną šio prekių ženklo kūrinį, būtent spalva yra svarbiausias dalykas, atskleidžiantis modernų ir išradingą DIOR charakterį.

 

 

PETERIS PHILIPSAS

CHRISTIAN DIOR MAKIŽO KŪRYBOS IR ĮVAIZDŽIO DIREKTORIUS

 

Unikaliu ir revoliucingu stiliumi garsėjantis Peteris Philipsas puikiai atspindi DIOR namų grožio ir elegancijos, naujovių ir tobulumo troškimą. Tai įtakoja DIOR makiažo kūrybą, kiekvieną sezoną pristatant vis įspūdingesnius produktus. 

 

TAI, KAS GIMĖ UŽKULISIUOSE :

PROFESIONALAUS MAKIAŽO EKSPERTAI

 

Šešis kartus per metus Peter Philips taip pat kuria įvaizdžius DIOR madų šou pristatymams, perteikdamas visą jaudinantį mados pasaulio grožį. Kartu su juo dirbantys DIOR makiažo meistrai panaudoja visą savo kūrybiškumą ir sukuria tikrą mados ir makiažo dialogą. 

 

BŪTINIAUSIOS MAKIAŽO PRIEMONĖS

 

ODOS PRIEŽIŪRA

 

50 METŲ GĖLIŲ MOKSLO PATIRTIES JŪSŲ ODOS GROŽIUI

 

DIOR odos priežiūros priemonės įamžino Christiano Dior aistrą gėlėms. Naudojami išskirtiniai gėlių ingredientai padeda atskleisti kiekvienos moters grožį. Priemonės švelniai ir rūpestingai puoselėja odą ir saugo gamtos išteklius.

 

NEIŠSENKANTIS GĖLIŲ GYVYBINGUMAS

 

DIOR mokslininkai atrenka išskirtiniausias gėles ir kitus augalinius ingredientus, kuriuos ekologiškai augina savo soduose. Unikalūs ingredientai, išgaunami pasitelkus aukštąsias technologijas, yra testuojami keturiuose tyrimų centruose Prancūzijoje ir Azijoje.

 

KULTINIAI ODOS PRIEŽIŪROS PRODUKTAI