Kategorijos

DOUGLAS HOME SPA


 

SEATHALASSO

 

 

 

Nėra nieko labiau paslaptingo ir galingo, nei vandenyno gilumos. Jūros druska, jūros vanduo ir vandenyno ošimas žinomi dėl savo teigiamo poveikio mūsų kūnams, sieloms ir... odai. Jokia paslaptis, kad talasoterapija nuo seno buvo žinoma dėl terapinio jūros vandens naudojimo sveikai ir gražiai atrodančiai odai.

 

DOUGLAS HOME SPA SEATHALASSO produktai šią terapiją atneša į mūsų namus. Naudodami šiuos produktus pajusite užplūstančią energiją, o oda suspindės dėl kosmetikoje naudojamų mineralų. "Seathalasso" linija žada gaivinančią patirtį dėl dviejų pagrindinių ingredientų - jūros druskos ir bergamotės eterinio aliejaus. Gėlių ir medienos natos, sujungiančios subtilų jazminų, lelijų ir apelsinų žiedų aromatą su baltojo muskuso ir kedro kvapu, leis panerti į vandenyno gilumą ir pajusti jūros galią.


Rinkis SEATHALASSO produktus

 

MYSTERY OF HAMMAM

 

 

 

Romos imperijos laikais, kai hamamai dar nebuvo apibrėžti kaip „spa“, tai buvo populiariausios termo vonios Viduržemio jūroje. Daugybė Maroko grožio tradicijų ir paslapčių kilo būtent tada ir tapo žinomos visame pasaulyje, kaip efektyvūs ir puikiai odą valantys grožio ritualai, kurių niekas neturėtų praleisti net ir XXI amžiuje.

 

Pajusk ramybę, kuria alsuoja HOME SPA MYSTERY OF HAMMAM produktai. Mėgaukis antikinėmis grožio tradicijomis ir apsupk save užburiančiais rožių ir argano aliejaus aromatais. Lepink save "Mystery of Hammam" produktais, kurie pamaitins tavo odą ir nuramins mintis.


RINKIS MYSTERY OF HAMMAM produktus

 

HARMONY OF AYURVEDA

 

 

 

"Ayurveda" atspindi ajurvedinę mediciną, kuri yra viena iš seniausių pasaulyje holistinių gydymo metodų. Ajurveda kilo Indijoje daugiau nei prieš 3000 metų. Ajurveda remiasi tikėjimu, kad sveikata ir gera savijauta priklauso nuo kūno, proto ir dvasios balanso. Pagrindinis ajurvedos tikslas - skatinti gerą sveikatą ir vidinį spindesį.

 

DOUGLAS HOME SPA HARMONY OF AYURVEDA rūpinasi tavo oda ir jos atsinaujinimu. Šiltas, jausmingas aromatas, susidedantis iš apelsinų ir migdolų aliejaus, sukuria ramybės ir vidinio balanso akimirkas. Su "Harmony Of Ayurveda" produktais gali save palepinti ypatinga pertrauka nuo įtempto kasdienio gyvenimo - tai ramybės ir atsipalaidavimo akimirka.


RINKIS HARMONY OF AYURVEDA PRODUKTUS

 

SPIRIT OF ASIA

 

 

Azija nuo seno laikoma vienų iš seniausių grožio ritualų, kurie gali transformuoti tavo odą, namai. Azijietės garsėja savo spindinčia oda, kuri, rodos, neturi jokių trūkumų.

 

DOUGLAS HOME SPA SPIRIT OF ASIA sujungia geriausias tradicines japoniškas ir kiniškas grožio paslaptis. Veikliųjų ingredientų - žaliosios arbatos ir kalendros - junginys leidžia tavo kūnui atrasti naujų jėgų ir apgaubia tavo odą raminančiu citrusų ir gėlių aromatu. "The Spirit of Asia" produktai padeda iš naujo atrasti savo vidinį balansą unikalios atpalaiduojančios SPA patirties tavo namuose metu.


RINKIS SPIRIT OF ASIA PRODUKTUS

 

JOY OF LIGHT

 

 

Nuolatos stengiamės pagauti kuo daugiau saulės spindulių, o saulės garbinimo idėja, ko gero, yra tokia pati sena, kaip pati žmonija. Iš tiesų, viena geriausiai žinomų saulės šviesos naudų - kūno geros savijautos skatinimas ir jo aprūpinimas vitaminais, kurių mums reikia sveikam ir laimingam gyvenimui.

 

Įsitrauk į sąmoningumą ir atgimimą skatinančią vidinę kelionę, kad atskleistum savo tikrąjį spindesį su DOUGLAS HOME SPA JOY OF LIGHT produktais. Leisk savo aurai šviesti. Sustiprink šį švytėjimą veikliųjų medžiagų, citrinos ir jazminų, poveikiu ir leisk sau užsisvajoti - neatsispiriamai gaivus aromatas tave nuneš toli toli. Nesvarbu, koks metų laikas už lango - "Joy of Light" tavo dienas pripildys šviesa.


RINKIS JOY OF LIGHT PRODUKTUS

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!